Nezabar varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar varázslóképző

Bolgár mágusiskola
 
Fórum linkKezdőlapGalleryHírekLegutóbbi képekÓrarendÓrákÚjságRegisztrációBelépésKeresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Mika Alasein
Kékfátyol-vízesés - Page 40 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 40 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 40 I_vote_rcap 
Cirelin de Sovalon
Kékfátyol-vízesés - Page 40 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 40 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 40 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Kékfátyol-vízesés - Page 40 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 40 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 40 I_vote_rcap 
Anastasia Romanov
Kékfátyol-vízesés - Page 40 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 40 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 40 I_vote_rcap 
Sentor Mordester
Kékfátyol-vízesés - Page 40 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 40 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 40 I_vote_rcap 
Jenny Miles
Kékfátyol-vízesés - Page 40 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 40 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 40 I_vote_rcap 
Irego Kwiatowski
Kékfátyol-vízesés - Page 40 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 40 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 40 I_vote_rcap 
Vernen Klaio
Kékfátyol-vízesés - Page 40 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 40 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 40 I_vote_rcap 
Eric Croft
Kékfátyol-vízesés - Page 40 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 40 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 40 I_vote_rcap 
Szentgyörgyváry Kristóf
Kékfátyol-vízesés - Page 40 I_vote_lcapKékfátyol-vízesés - Page 40 I_voting_barKékfátyol-vízesés - Page 40 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mesélés
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:18 pm by Cirelin de Sovalon

» HTML Kódok
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:17 pm by Cirelin de Sovalon

» Játékkereső
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:10 pm by Kaen el Jericho

» Aligátor
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 1:38 pm by Blair Nola Murphy

» Udvar
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2007 2:35 pm by Hana Dentry

» Beszélgetés kötetlenül
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2007 4:10 pm by Miwako Suspiria

» Tölgyes
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 9:30 pm by Dorago Deltalo

» Bűbájok Világa - Bűbájtan terem
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 8:28 pm by Leonard Wyatt

» Parlagi sas
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 5:19 pm by Igor Volonyev

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 24, 2007 7:23 pm-kor volt itt.

 

 Kékfátyol-vízesés

Go down 
+41
Pjotr Boljakov
Alexej Iljics Szimonov
Dorago Deltalo
Herbert V. Hariston
Darren Larten
Tiszaszegi Zsanett
Darios Berbatov
Tirion Andúne
Anio Minako Mathilda
Lemina Rowen
Ann-Tabitha Serenity
Cseremnih Jana Viktorovna
Dolinor Thurassel
Irego Kwiatowski
Ariana Ravenwood
Arnuil Olórea
Villő Vronszkija
Vaszilij Potrevszkij
Joyce Haworth
Olga Korovjova
Elluin Wariner
Olga Volkov
Rowena Somnium
Vaszilij Todorov
Unirone Kunerhant
Vernen Klaio
Eric Croft
Cassidy Woonel
Nádja Bloszkova
Asher D. Toussaint
Violett McLeroy
Anastasia Romanov
Leonza Erdel
Rachel K. Johnson
Jovan Vladislav
Feyd Raude
Lily Charming
Szentgyörgyváry Kristóf
Marlene Elisabeth Wanson
Elendil Falassion
Mika Alasein
45 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
SzerzőÜzenet
Olga Korovjova
Diák
Olga Korovjova


nő
Hozzászólások száma : 689
Age : 35
Ismertség :
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kékfátyol-vízesés - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 14.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0/0Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimeSzer. Okt. 24, 2007 9:07 pm

-Akkor sok sikert..*és egy selytelmes mosollyal búcsút int a fiúnak, és elindult ő is aludni*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield
Diák
Jack Darkfield


Férfi
Hozzászólások száma : 457
Age : 31
Ismertség :
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kékfátyol-vízesés - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0/0Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimeSzer. Okt. 24, 2007 9:12 pm

*Jack int a lánynak, majd úgy dönt, hogy fogja magát, és szépen beveszi a könyvtárban található Bájitalról szóló könyveket, úgyhogy át is sétál a Könyvtárba szépen, lassan, megfontoltan.*
Vissza az elejére Go down
Tiszaszegi Zsanett
Diák
Tiszaszegi Zsanett


nő
Hozzászólások száma : 139
Ismertség :
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kékfátyol-vízesés - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 07.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0/0Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2007 7:04 pm

*Zsanett próbálgatja a varázslatokat amiket vettek.Ültet egy fátnak való bogyót.~Na Próbáljuk ki hogy is megy.~
-Bazilikum-ejti ki határozottan és nem történik semmi.~A pálca mozdulatot fejtettem ki .Most majd azt is csinálni fogom és így biztosan sikerülni fog.~
-Bazilikum.-és a megfelelő irányba egy kört csinál, hirtelen a földből egyre magasabb lesz a fa és addig növekszik még nem fejlődik ki teljesen.~Hu ezzel meg is volnák.Nos hát most pedig Keresek valamit amit megkéne növeszteni.Valami olyat ami nem veszélyes.~És zsebéből egy paránnyi gyöngyszemet vett elő.A varázsige a nyelvén volt de nem jutott eszébe.
-Baz Baz Baziteo-és 4 cmvel feljebb mutatott a pálcájával.Ez elsőre ment neki.1 m-es lett kb.~Most pedig vissza az egészet.~
-Reducio.-nem történik semmi.~A pálcamozdulat megint kimaradt.Ez nem létezik.Na de legalább gyakorlom a kiejtést.~
-Reducio.-és lefelé mutatott ismét 4 cm-t.S a gyöngy eredeti formálában fénylett a napsütésben és visszakerült helére zsanett zsebébe.~Végül is nagyjából tudom.Hát ez is valami.~És elindult a Vörös vércsébe,de talán másfelé veszi az irányt.*
Vissza az elejére Go down
Selene Klarx
Diák
Selene Klarx


nő
Hozzászólások száma : 304
Ismertség :
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kékfátyol-vízesés - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 04.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0/0Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2007 8:28 pm

*Selene Unirone társaságában érkezik meg a Kékfátyol-vízeséshez. Az udvaron elég gyorsan áthaladtak, de mivel nem az volt a kimondott cél, hanem csak a levegő, így inkább jobb a vízesésénél lenni. *
- Itt még nem sokat voltam, de nagyon szép ez a hely. *mondja, majd közelebb sétál a vízeséshez és leül egy nagyobb sziklára, majd leveszi a cipőjét és lábait belelógatja a hideg vízbe. Nem zavarja, hogy a víz eléggé hideg. *
- Te sokat jársz ide? *kérdi a fiútól, miközben elfordítja tekintetét a vízesésről és ismét Unironera néz. *
Vissza az elejére Go down
Unirone Kunerhant
Diák
Unirone Kunerhant


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 30
Ismertség :
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kékfátyol-vízesés - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 17.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0/0Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2007 8:33 pm

*Hát igen... Az udvaron alapból eléggé sokan voltak, és Unirone alapból nem nagyon szereti a tömeget, így jobb elszigetelten itt lenni a vízesésnél most nekik.*
- Hát én sem szoktam nagyon sokszor itt lenni, főleg Cressel jöttünk ide. Hát végülis tényleg eléggé szép hely, bár már nem tudok róla sok újat mondani. *Fejti ki a véleményét.*
- És amúgy milyen a családi háttered? Előélet a suli előtt? Magánélet? Persze csak ha van kedved elmondani, meg nekem jogom ezeket megtudni. Nem erőltetek én semmit. *Mondja bár ez volt a kamuszöveg, éppen ezért vigyorog egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Selene Klarx
Diák
Selene Klarx


nő
Hozzászólások száma : 304
Ismertség :
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kékfátyol-vízesés - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 04.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0/0Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2007 8:40 pm

- Ja, értem. Akkor gondolom most nem sok kedved van itt lenni. Ha gondolod, akkor mehetünk máshova is. *mondja a fiúnak, hiszen nem szeretné, ha megint Cressről lenne szó. *
- Hát a családi hátteremről nem szeretnék mesélni, ne haragúdj, de ez egy olyan téma, ami nekem nem a legjobb. De te nyugodtan mesélhetsz. *mondja, majd a magánéleten és azon, hogy mit is csinált a suli előtt egy picit hallgat. *
- Nincs sok barátom, az igazat megvallva és itt is elég nehezen barátkozom. *csak ennyit mondd, bővebben nem szeretné kifejteni a dolgokat. Sajnos van olyan téma, amiről Selene nem beszél szívesen. *
Vissza az elejére Go down
Unirone Kunerhant
Diák
Unirone Kunerhant


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 30
Ismertség :
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kékfátyol-vízesés - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 17.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0/0Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2007 8:50 pm

- Nyugodtan maradhatunk itt, miért zavarna? Csak emlékek szálltak meg. És én akkor is kíváncsi vagyok az előéletedre, az olyan rossz, ha csak én mondom. *Mondja, így inkább ő sem kezd bele makacsul.*
- Hát végülis nekem sincs igazán sok barátom. Van egy pár, de nagyon minimális. De nem nagy gond, mert személyiségileg kolerikus vagyok, és ránk nem igazán jellemző a nagy barátkozás. Jobban szeretek magamnak lenni, és egyedül bizonyítani, mint csapatban, de ha muszáj, megbírkózom vele. Ennyi végülis a lényeg. *Mondja, azzal csak pár dolgot említ az előéletéből.*
- Van egy bátyjám, akivel kijövök, de nem olyan jó, hogy idősebb nálam, valamint Szentpétervárott lakom. És te honnan jöttél? Vagy már mondtad?
Vissza az elejére Go down
Selene Klarx
Diák
Selene Klarx


nő
Hozzászólások száma : 304
Ismertség :
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kékfátyol-vízesés - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 04.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0/0Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2007 8:55 pm

- Jó, rendben, akkor maradunk. *mondja mosolyogva a fiúnak, majd felkel és elkezd sétálgatni a vízesés hideg vízében, persze nem megy túl mélyre, hiszen nem akar megfázni, hanem csak térdig felhajtja nadrágja alját és úgy sétálgat a kellemes, tiszta vízbe, ahonnan Unironet nézi. *
- Te nem jössz be? *kérdi érdeklődve a fiútól, hiszen tényleg nem olyan vészesen hideg a víz. *
- Én már mondtam, hogy honnan származom, de elmondom mégegyszer. Itt születtem nem messze a Nezabartól, ezért is jelentkeztem ebbe az iskolába. Testvéreim nincsenek. Egy hollóm van, akit nagyon szeretek. *mondja és többet már nem fog mondani, hiszen ennyi is éppen elég volt Seleneből. *
Vissza az elejére Go down
Unirone Kunerhant
Diák
Unirone Kunerhant


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 30
Ismertség :
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kékfátyol-vízesés - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 17.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0/0Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2007 9:00 pm

*Látja, hogy a lány elkezd mártózni kicsit a vízben, és Unirone is feláll, de ő éppen az ellentétes irányba kezd el sétálni.*
- Hogy megfázzak? Nem. De ha te nudista-strandnak képzeled a sulit, akkor nyugodtan mehetsz tovább, és öltözz le, ne zavartasd magad. *Mondja gonosz hangon, majd inkább most azt látja jónak, hogy elhallgasson.*
- Jó tudni, hogy már mondtad. Hát az csúcs, bárcsak nekem se lenne testvérem. Állatot meg nem tartok, kivéve az én szép kis ál-kutyámat.
Vissza az elejére Go down
Selene Klarx
Diák
Selene Klarx


nő
Hozzászólások száma : 304
Ismertség :
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kékfátyol-vízesés - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 04.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0/0Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2007 9:04 pm

- Hé, most meg mi a bajod? Nem olyan hideg ez a víz. És már miért is tartanám nudista strandnak a sulit? Csak mert bejöttem a vízbe? *néz értetlenül a fiúra, majd amikor az elindul az ellenkező irányba, Selene kimegy a vízből, felhúzza cipőjét és a fiú után indul, majd elé áll. *
- Ne menj már el, ha hozzád beszélek. *mondja és szemei villámokat szórnak, hiszen ezt nagyon nem szereti. *
- Egyébként meg most miért vagy ilyen? Tudod, én már nem tudok kiigazodni rajtad. Egyszer kedves vagy, másszor meg tök bunkó és legszívesebben megátkoználak. *mondja és nem tágít a fiú elől és szemét se veszi le Unironeról és nem is engedi a srácot elmenni. *
Vissza az elejére Go down
Unirone Kunerhant
Diák
Unirone Kunerhant


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 30
Ismertség :
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kékfátyol-vízesés - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 17.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0/0Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2007 9:13 pm

- Semmi, csak nem akarok fürödni ennyi. És én csak megjegyeztem ezt. *Mondja miközben folyamatosan sétál hátrafele, és erre a lány is kiszáll a vízből. Hirtelen rántást érez, és kioktatást hall.*
- Nyugi már. Itt vagyok. Átkozz. *Mondja halálosan komolyan, és jobb kezével a pálcáját szorongatja közben.*
Vissza az elejére Go down
Selene Klarx
Diák
Selene Klarx


nő
Hozzászólások száma : 304
Ismertség :
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kékfátyol-vízesés - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 04.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0/0Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2007 9:17 pm

- Eléggé bunkón jegyezted meg. *mondja lenézően a fiúnak, majd már meg is jelenik Unirone kezében a pálca, aminek következtében Selene is a sajátjához nyúl, majd a fiú mellkhasának irányítja és közben végig a srác szemébe néz. *
- Nem érsz te annyit, hogy megátkozzalak. *mondja neki egy igen furcsa pillantással, hiszen most már egyre jobban kiismerhetetlenek gondolja a fiút és már tényleg nem érti, hogy mi van vele. Még egy utolsó pillanást vet Unironera, majd leereszti pálcáját és hátat fordít a fiúnak és végül elindul. Még maga se tudja, hogy merre is megy, a lényeg az, hogy minél messzebb tudja magát a fiútól. *
Vissza az elejére Go down
Selene Klarx
Diák
Selene Klarx


nő
Hozzászólások száma : 304
Ismertség :
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kékfátyol-vízesés - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 04.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0/0Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2007 9:51 pm

//Úgy látszik, hogy Unirone usere eltűnt, tehát muszáj fagyasztani//
Vissza az elejére Go down
Unirone Kunerhant
Diák
Unirone Kunerhant


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 30
Ismertség :
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kékfátyol-vízesés - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 17.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0/0Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2007 10:00 pm

- Ilyen vagyok, mondtam, kész. *Mondja, és elvigyorodik a kiismerhetetlen szóra, valami hasonló tényleg. Mikor a lány elmegy, ő is visszamegy a szobájába.*
Vissza az elejére Go down
Nádja Bloszkova
Diák
Nádja Bloszkova


nő
Hozzászólások száma : 207
Age : 30
Ismertség :
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kékfátyol-vízesés - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 07.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Kékfátyol-vízesés - Page 40 Left_bar_bleue0/0Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimePént. Okt. 26, 2007 3:18 pm

*A vízesés azóta cseppet sem változott, mióta utóljára itt volt. Talán annyiban, hogy a környező fák mind őszi színbe burkolóztak, s azokról néhány levél hullott bele a vízbe. Keres magának egy üldögélésre alkalas követ, majd letelepszik rá. Szerencséjére a ruhája meleg, így nem fázik a hátsó fele, ahogy leül.*
Vissza az elejére Go down
Kocsmáro
Vendég




Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitimePént. Okt. 26, 2007 3:22 pm

*Isti érkezik a vízeséshez és meglátja egyik szaktársát odamegy hozzá és köszön*
-Szia az én nevem Kocsmáros István találkoztunk a főhadiszálláson emlékszel?Aztóta nem láttalak.Hogy vagy?

-------
Suite ŕ un grand nombre de réponses, ce sujet a été automatiquement divisé. Vous pouvez retrouver la suite de ce sujet ici :
http://www.nezabar.com/viewtopic.forum?t=179
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kékfátyol-vízesés - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kékfátyol-vízesés   Kékfátyol-vízesés - Page 40 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kékfátyol-vízesés
Vissza az elejére 
40 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar varázslóképző :: Szurdok :: Épületek, tantermek, utak-
Ugrás: