Nezabar varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar varázslóképző

Bolgár mágusiskola
 
Fórum linkKezdőlapGalleryHírekLegutóbbi képekÓrarendÓrákÚjságRegisztrációBelépésKeresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Mika Alasein
Társalgó - Page 17 I_vote_lcapTársalgó - Page 17 I_voting_barTársalgó - Page 17 I_vote_rcap 
Cirelin de Sovalon
Társalgó - Page 17 I_vote_lcapTársalgó - Page 17 I_voting_barTársalgó - Page 17 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Társalgó - Page 17 I_vote_lcapTársalgó - Page 17 I_voting_barTársalgó - Page 17 I_vote_rcap 
Anastasia Romanov
Társalgó - Page 17 I_vote_lcapTársalgó - Page 17 I_voting_barTársalgó - Page 17 I_vote_rcap 
Sentor Mordester
Társalgó - Page 17 I_vote_lcapTársalgó - Page 17 I_voting_barTársalgó - Page 17 I_vote_rcap 
Jenny Miles
Társalgó - Page 17 I_vote_lcapTársalgó - Page 17 I_voting_barTársalgó - Page 17 I_vote_rcap 
Irego Kwiatowski
Társalgó - Page 17 I_vote_lcapTársalgó - Page 17 I_voting_barTársalgó - Page 17 I_vote_rcap 
Vernen Klaio
Társalgó - Page 17 I_vote_lcapTársalgó - Page 17 I_voting_barTársalgó - Page 17 I_vote_rcap 
Eric Croft
Társalgó - Page 17 I_vote_lcapTársalgó - Page 17 I_voting_barTársalgó - Page 17 I_vote_rcap 
Szentgyörgyváry Kristóf
Társalgó - Page 17 I_vote_lcapTársalgó - Page 17 I_voting_barTársalgó - Page 17 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mesélés
Társalgó - Page 17 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:18 pm by Cirelin de Sovalon

» HTML Kódok
Társalgó - Page 17 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:17 pm by Cirelin de Sovalon

» Játékkereső
Társalgó - Page 17 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:10 pm by Kaen el Jericho

» Aligátor
Társalgó - Page 17 Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 1:38 pm by Blair Nola Murphy

» Udvar
Társalgó - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2007 2:35 pm by Hana Dentry

» Beszélgetés kötetlenül
Társalgó - Page 17 Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2007 4:10 pm by Miwako Suspiria

» Tölgyes
Társalgó - Page 17 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 9:30 pm by Dorago Deltalo

» Bűbájok Világa - Bűbájtan terem
Társalgó - Page 17 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 8:28 pm by Leonard Wyatt

» Parlagi sas
Társalgó - Page 17 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 5:19 pm by Igor Volonyev

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 24, 2007 7:23 pm-kor volt itt.

 

 Társalgó

Go down 
+42
Katharina Lukevszky
Svetlana Vladislav Ivanov
Jovan Vladislav
Amaya Delia
Leonard Wyatt
Nina Mitrevszkij
Faylinn Prilla Boyogov
Elluin Wariner
Kristen Maria Sokorow
Sakura Mikan
Alexej Iljics Szimonov
Olga Volkov
Clare Petal
Anna Ivanov
Cyrille Lucien Diodor
Alexis Jasmine Blake
Jasmin Flower
Violett McLeroy
Sarah Christina Keller
Anastasia Romanov
Mika Alasein
Matthew Andrew Fox
Cirelin de Sovalon
Aurora Avangard
Kaen el Jericho
Vernen Klaio
Vaszilij Todorov
Szentgyörgyváry Kristóf
Dorago Deltalo
Silmera Elanor Spelle
Quirke Wrath
Amanda Clarks
Valandil Miriel
Yassen Miroslav Harryson
Szegvári Márk
Ariana Ravenwood
Jenny Miles
Villő Vronszkija
Jack Darkfield
Anaze White
Nádja Bloszkova
Eric Croft
46 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
SzerzőÜzenet
Jovan Vladislav
Diák
Jovan Vladislav


Férfi
Hozzászólások száma : 310
Age : 30
Ismertség :
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 17 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 03.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2007 2:16 am

*Elmosolyodik, amikor meghallja, hogy a lány, vagyis Jasmin is Árnydalnok.*
-Ja, nem dehogy, nem hagylak itt egyedül... Holnap legfeljebb megdöntöm a rekordomat, a délután négykor fogok felébredni. De a könyvek tudnak várni.
*Vigyorog. Hangja kissé álmos, de tényleg nem áll szándékában még elmenni. Sokáig nem beszélgetett senkivel, örül, hogy végre túl volt a betegségeken.*
-Már augusztus eleje óta itt vagyok, csak október eleje felé megbetegedtem, fáradt is voltam, szóval nem igen dugtam ki a fejemet a szobámból. *Mondja.*
-No és Te? Októberig még nem láttalak... Utána jöttél, vagy csak elkerülhettük egymást? *Kérdezi, közben mosolyog.*
Vissza az elejére Go down
Jasmin Flower
Diák
Jasmin Flower


nő
Hozzászólások száma : 280
Age : 29
Ismertség :
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 17 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 20.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2007 2:27 am

*Türelmesen hallgatja végig a fiút és örömmel hallja, hogy nem hagyják itt. A 4 órai kelésre pedig mégjobban elmosolyodik.
~ Csak látna engem mikor este 7 felé kezdem nyitogatni szemeim.*gondolja, de nem mondja ki.
- Hát én október vége felé jöttem. De lehet, hogy el is kerültünk egymást.*bólint egyet.*
- És ilyenkor még hogyhogy errefelé jársz? 11-kor, éjfélkor már kihalt szokott lenni a társalgó.*billenti félre a fejét.* - Maximum én szoktam járkálni. Mivel ilyentájt van időm átnézi az órák anyagait, meg házit írni.*vág egy "Fúj, házi!" arcot, majd megint mosolyogni kezd.*
- Te hogy állsz a lecókkal?* kérdezi.*
Vissza az elejére Go down
http://www.alexandra.freeblog.hu
Jovan Vladislav
Diák
Jovan Vladislav


Férfi
Hozzászólások száma : 310
Age : 30
Ismertség :
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 17 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 03.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2007 2:35 am

-Tudod óra után összefutottam két diáktársammal. Az egyik már előbb, a másik nemrég elment. Én meg itt üldögélek, próbálom összeszedni magamat, és akkor betoppansz Te. Úgyhogy gondoltam maradok még egy kicsit. Szóval... Így kerülök én ide éjfélkor. *Vigyorog, majd vág egy fintort a leckék említésére.*
-Ó, tökéletesen... Vagyis... Szörnyen... De ez a büntetőfeladat, amit bájitaltan után kaptunk. Kicsit sokká teszi a felgyülemlett házit. Úgyhogy hamarosan el kellene kezdenem írni őket. *Fájdalmas arcot vág. Valahogyan nincsen kedve tanulni, már pedig előbb utóbb, muszáj lesz.*
Vissza az elejére Go down
Jasmin Flower
Diák
Jasmin Flower


nő
Hozzászólások száma : 280
Age : 29
Ismertség :
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 17 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 20.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2007 2:43 am

*Jas csak bólogat a bájital házira.
- Hát igen...Nekem is kellene csinálnom párat. Egy ideje eléggé lelassultam tanulás ügyben.*vallja be. De rögtön el is tekint az óráktól. Eleget hall ő itt a tanulásról.
- És mit tervezel holnapra?*néz az órájára megint. Észreveszi, hogy már fél 1 van.*- Akarom mondani, mára?*javítja ki magát. A lány igazán kiváncsi, hátha ő is kap valami ötletet, amivel elüthetné az időt, ha már tegnap nem sikerült. Abban bizonyos, hogy pár ismerőst felkutat, s mókusa miatt valószínű az is, hogy a természet élvezetének is átadja magát egy kis időre.*
Vissza az elejére Go down
http://www.alexandra.freeblog.hu
Jovan Vladislav
Diák
Jovan Vladislav


Férfi
Hozzászólások száma : 310
Age : 30
Ismertség :
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 17 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 03.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2007 2:49 am

*Örül, hogy elterelődik a szó a háziírásról. Az olyan... Természetellenes a fiú számára.*
-Hát... A szűk ma, az még egy óráig, maximum másfélig fog tartani, mert én már egész nap talpon vagyok, és nem vagyok az a nagyon éber típus.
*Fintorog. Bizony, volt olyan, amikor állva elaludt.*
-A későbbi holnapra, tehát olyan délután négy felé pedig... Nem t'om... Van valami ötleted? *Kérdezi vigyorogva, hiszen kissé lemaradt a suli életéből mostanság, így nem tudja milyen programok is vannak szegén, fáradt, túlhajszolt diákok számra rendezve.*
Vissza az elejére Go down
Jasmin Flower
Diák
Jasmin Flower


nő
Hozzászólások száma : 280
Age : 29
Ismertség :
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 17 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 20.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2007 2:55 am

*Ahogy látja, Jovannak sincs túl sok ötlete a nap kitöltéséhez. Mikor rákérdez, hogy van-e valami ötlete Jasnek ő megvonja a vállát.
- Hát ami azt illeti nincs sok fantáziám a mához. Tegnap is unatkoztam. Viszont ma lemegyek a sportcsarnokba. Lehet, hogy visszaidézem balett tanulmányaimat, vagy megpróbálok lovagolni... Tudsz lovagolni?* teszi fel a kérdést. Pontosan tudja magáról, hogy nem egy ló-zseni és kíséret kellene neki.
~ Hátha van kedve Jovannak kikísérni a tölgyesbe. Egyedül nem merek oda kimenni...*húzódik össze egy kicsit. Számára elég kiismerhetetlennek tűnik ez a részleg.*
Vissza az elejére Go down
http://www.alexandra.freeblog.hu
Jovan Vladislav
Diák
Jovan Vladislav


Férfi
Hozzászólások száma : 310
Age : 30
Ismertség :
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 17 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 03.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2007 3:02 am

-Lovagolni? Hát... Én már a hintalóról leestem, úgyhogy nem hinném, hogy működne a dolog.
*Mosolyog, majd megdörzsöli kissé fáradt szemeit. De bírni fogja még... Talán.*
-Az én sportom ugyebár az alvásverseny... De az unalmas, és csak nagyon fáradtan lehet űzni. Különben veszélyes lehet. *Mindezt nagyon komoly arccal és hanggal mondja el. Fanyar humorához ilyen kései órán is van ereje.*
-Úgyhogy... Nincs valami más? Mondjuk... Sakk? *Vigyorog.*
Vissza az elejére Go down
Jasmin Flower
Diák
Jasmin Flower


nő
Hozzászólások száma : 280
Age : 29
Ismertség :
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 17 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 20.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2007 3:09 am

*Amikor Jovan a hintáról leesést mondja Jas felnevet egy kissé.
- Alvásban én is elég jó vagyok. Sakkban már nem annyira...*gondolkodik el. *- Lehet, hogy ha holnap senki sem lesz a könyvtárban, megint odamegyek gyakorolni. A varázslatok nyugiban sokkal jobban mennek. Jól tudsz varázsolni?* kérdi érdeklődve.
~ Sajnos van mit csiszolnom néha a tudásomon...*idézi vissza az elmúlt órákat, ahol nem tudott túl jól teljesíteni. Pedig menni szoktak neki a varázslatok...*
Vissza az elejére Go down
http://www.alexandra.freeblog.hu
Jovan Vladislav
Diák
Jovan Vladislav


Férfi
Hozzászólások száma : 310
Age : 30
Ismertség :
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 17 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 03.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2007 3:16 am

-Hát... Fogjuk rá. Amiket megértek varázslatokat, azok jól mennek, de többi. Az meg néha vagy sikerül, vagy nem. *Mondja mosolyogva.*
-Na és Neked hogy mennek ezek? De Te biztosan vágod a varázslatokat, nem? Aki tud lovagolni, az tud varázsolni is.
*Bólogat nagy komolyan. Újabb alapigazság Jovan Vladislavtól, aki kissé kómás állapotban mondja ezeket.*
Vissza az elejére Go down
Jasmin Flower
Diák
Jasmin Flower


nő
Hozzászólások száma : 280
Age : 29
Ismertség :
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 17 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 20.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2007 3:23 am

- Néhány varázslat nekem se megy. A lovaglásról meg inkább ne beszéljünk!*válaszolja kissé szégyellősen.* - A lovaglást még csak próbálgatom. Ezért kell valaki aki ott van, hogy le ne zuhanjak!* szól még mindig mosollyal arcán.
- Látom álmos vagy. Miattam nem muszály itt maradnod...*sajnálja meg a fiút és félredönti fejét.*- Lassan én is megyek, nem akarom, hogy itt aludj el.* mondja Jovannak egészen gondoskodóan.*
Vissza az elejére Go down
http://www.alexandra.freeblog.hu
Jovan Vladislav
Diák
Jovan Vladislav


Férfi
Hozzászólások száma : 310
Age : 30
Ismertség :
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 17 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 03.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2007 3:29 am

-Ja... Azt hittem, hogy már műugrató-világbajnok szintén megy neked. Na mindegy, majd gyakorolsz. *Vigyorog.*
-Majd én eldöntöm, hogy mikor megyek el innen! *Húzza ki magát kissé dühösen, kihívóan, majd nagyot ásít.*
-És igen... Most fogok eltűnni innen.
*Vigyorog, aztán jó két perc alatt sikerül kikászálódnia a foteljéből. Nagy nehezen megáll, ráfókuszál Jasminra, majd rámosolyog.*
-Na köszönöm a késő esti beszélgetést! Csak vigyázz, nehogy elkapjanak a Folyosón... Már ha arra mész. *Vigyorogva kacsint, majd elmegy a Szürke farkasba.*

//köszönöm a játékot, jóéjt! ^^//
Vissza az elejére Go down
Jasmin Flower
Diák
Jasmin Flower


nő
Hozzászólások száma : 280
Age : 29
Ismertség :
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 17 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 20.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2007 3:33 am

*Visszamosolyog Jovanra, és lassacskán ő is feláll.
- Oké, vigyázok!* válaszol "jókislányosan". *- Szia! Jó éjszakát Jovan!*mondja végül és ő is a hálókörlete felé, avagy a Fekete özvegy felé indul el...*

//Én is köszönöm! Jó éjszakát!Smile !!
Vissza az elejére Go down
http://www.alexandra.freeblog.hu
Anastasia Romanov
Diák
Anastasia Romanov


nő
Hozzászólások száma : 1174
Age : 34
Ismertség :
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 17 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2007 11:50 pm

*Ana lép be Kristóf társaságába, de nem akár hogyan, hanem egymásba karolva. Mikor beérnek Ana kiszabadítja kezét és beljebb sétál, de nem ül le, inkább megáll az egyik ablaknak háttal és úgy figyeli a fiút.*
Vissza az elejére Go down
http://www.fotohaz.hu/fotoarena/showgallery.php?cat=500&ppuser=3
Szentgyörgyváry Kristóf
Diák
Szentgyörgyváry Kristóf


Férfi
Hozzászólások száma : 736
Age : 31
Localisation : Bábolna
Ismertség :
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 17 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2007 11:55 pm

*Kristóf is beér a társalgóba.Körülnéz és látja hogy nincs itt senki csak ők.Odamegy Anához és elkezd hozzá beszélni.*
-Én azért szeretek veled lenni mert te mindig olyan vidám vagy,ha te nem lennél nem is tudom akkor én már valami sötét alak lennék.De mivel szerencsére itt vagy ezért vagyok az ami.Köszönöm ezt a nagyszerű napot.*mondja és kezet csókol a lánynak.*
-Szia!
Vissza az elejére Go down
Anastasia Romanov
Diák
Anastasia Romanov


nő
Hozzászólások száma : 1174
Age : 34
Ismertség :
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 17 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitimeVas. Nov. 18, 2007 12:02 am

*Végig hallgatja a fiút, majd reagál is.*- Akkor mostantól mikor veled leszek, mindig boldog és vidám leszek, hogy te is az legyél.*Mondja még mindig mosolyogva. A kézcsóktól kicsit meglepődik, de nem mutatja ki.*- Szia és csak pozitívan.*Majd ő is vissza megy szobájába.*
Vissza az elejére Go down
http://www.fotohaz.hu/fotoarena/showgallery.php?cat=500&ppuser=3
Amaya Delia
Diák



nő
Hozzászólások száma : 193
Localisation : Budapest
Ismertség :
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 17 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Nov. 09.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitimeVas. Nov. 18, 2007 12:53 pm

*Lihegve érkezik majd leül és kioktatja kutyáját*
-Idefigyelj!Ha mégegy ilyen előfordul én...jajj!HAgyjuk a lényeg hogy ne csinálj ilyet kérlek!Nem akarhatod hogy mindneki gyűlöljön minket!-
*majd régi emlékek jutnak eszébe mikor apja meghalt*
Vissza az elejére Go down
Leonard Wyatt
Diák
Leonard Wyatt


Férfi
Hozzászólások száma : 97
Ismertség :
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 17 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 27.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitimeVas. Nov. 18, 2007 1:02 pm

*Leo lép be a Társalgóba és megpillantja Amayat és megcsókolja és leül
majd mondja neki *-szia
Vissza az elejére Go down
Amaya Delia
Diák



nő
Hozzászólások száma : 193
Localisation : Budapest
Ismertség :
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 17 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Nov. 09.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitimeVas. Nov. 18, 2007 1:05 pm

*Meglátja Leot viszonozza a csókot majd köszön*
-Szia drágám!Kyuubi ma egy idióta!Heheh!-
*majd megsimogatja farkaskáját*
Vissza az elejére Go down
Leonard Wyatt
Diák
Leonard Wyatt


Férfi
Hozzászólások száma : 97
Ismertség :
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 17 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 27.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitimeVas. Nov. 18, 2007 1:07 pm

//megyek kajaálni és jövök//
Vissza az elejére Go down
Amaya Delia
Diák



nő
Hozzászólások száma : 193
Localisation : Budapest
Ismertség :
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 17 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Nov. 09.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitimeVas. Nov. 18, 2007 1:08 pm

//ok//
*Amaya a hajába túr és elkezdi fésülgetni majd kihúzza a szemeit és ezután szájfényezi magát*
Vissza az elejére Go down
Leonard Wyatt
Diák
Leonard Wyatt


Férfi
Hozzászólások száma : 97
Ismertség :
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 17 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 27.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitimeVas. Nov. 18, 2007 1:43 pm

//itt vok de közbe jött az unokaöcsém azért nem volta//
Vissza az elejére Go down
Leonard Wyatt
Diák
Leonard Wyatt


Férfi
Hozzászólások száma : 97
Ismertség :
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 17 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 27.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitimeVas. Nov. 18, 2007 1:54 pm

*Leo mormog egy kicsit valami miatt és nézi Amayat majd mosolyra fintorodik arca *-Karnas*susogja és Amaya csurom víz lesz*
Vissza az elejére Go down
Amaya Delia
Diák



nő
Hozzászólások száma : 193
Localisation : Budapest
Ismertség :
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 17 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Nov. 09.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitimeVas. Nov. 18, 2007 2:17 pm

-Óóó igazán??-*Majd Leo ölébe ül megcsókolja és átöleli*
-Jajj annyira szeretlek!NAgyon vigyázz magadra rendben?Nem veszítlek el!-
*mondta aggódva a tegnapi estre gondolva*
~Mi van...mi van ha olyan leszek mint az anyám??~
Vissza az elejére Go down
Leonard Wyatt
Diák
Leonard Wyatt


Férfi
Hozzászólások száma : 97
Ismertség :
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 17 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 27.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Társalgó - Page 17 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitimeVas. Nov. 18, 2007 2:20 pm

-te is vigyázz magadr *mondja Leo mikor megöleli Amayat és a hálójába megy a sarki rókába pihenni egyet*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 17 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
17 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar varázslóképző :: Kúria :: Labirintus-
Ugrás: