Nezabar varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar varázslóképző

Bolgár mágusiskola
 
Fórum linkKezdőlapGalleryHírekLegutóbbi képekÓrarendÓrákÚjságRegisztrációBelépésKeresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Mika Alasein
Társalgó - Page 15 I_vote_lcapTársalgó - Page 15 I_voting_barTársalgó - Page 15 I_vote_rcap 
Cirelin de Sovalon
Társalgó - Page 15 I_vote_lcapTársalgó - Page 15 I_voting_barTársalgó - Page 15 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Társalgó - Page 15 I_vote_lcapTársalgó - Page 15 I_voting_barTársalgó - Page 15 I_vote_rcap 
Anastasia Romanov
Társalgó - Page 15 I_vote_lcapTársalgó - Page 15 I_voting_barTársalgó - Page 15 I_vote_rcap 
Sentor Mordester
Társalgó - Page 15 I_vote_lcapTársalgó - Page 15 I_voting_barTársalgó - Page 15 I_vote_rcap 
Jenny Miles
Társalgó - Page 15 I_vote_lcapTársalgó - Page 15 I_voting_barTársalgó - Page 15 I_vote_rcap 
Irego Kwiatowski
Társalgó - Page 15 I_vote_lcapTársalgó - Page 15 I_voting_barTársalgó - Page 15 I_vote_rcap 
Vernen Klaio
Társalgó - Page 15 I_vote_lcapTársalgó - Page 15 I_voting_barTársalgó - Page 15 I_vote_rcap 
Eric Croft
Társalgó - Page 15 I_vote_lcapTársalgó - Page 15 I_voting_barTársalgó - Page 15 I_vote_rcap 
Szentgyörgyváry Kristóf
Társalgó - Page 15 I_vote_lcapTársalgó - Page 15 I_voting_barTársalgó - Page 15 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mesélés
Társalgó - Page 15 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:18 pm by Cirelin de Sovalon

» HTML Kódok
Társalgó - Page 15 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:17 pm by Cirelin de Sovalon

» Játékkereső
Társalgó - Page 15 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:10 pm by Kaen el Jericho

» Aligátor
Társalgó - Page 15 Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 1:38 pm by Blair Nola Murphy

» Udvar
Társalgó - Page 15 Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2007 2:35 pm by Hana Dentry

» Beszélgetés kötetlenül
Társalgó - Page 15 Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2007 4:10 pm by Miwako Suspiria

» Tölgyes
Társalgó - Page 15 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 9:30 pm by Dorago Deltalo

» Bűbájok Világa - Bűbájtan terem
Társalgó - Page 15 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 8:28 pm by Leonard Wyatt

» Parlagi sas
Társalgó - Page 15 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 5:19 pm by Igor Volonyev

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 24, 2007 7:23 pm-kor volt itt.

 

 Társalgó

Go down 
+42
Katharina Lukevszky
Svetlana Vladislav Ivanov
Jovan Vladislav
Amaya Delia
Leonard Wyatt
Nina Mitrevszkij
Faylinn Prilla Boyogov
Elluin Wariner
Kristen Maria Sokorow
Sakura Mikan
Alexej Iljics Szimonov
Olga Volkov
Clare Petal
Anna Ivanov
Cyrille Lucien Diodor
Alexis Jasmine Blake
Jasmin Flower
Violett McLeroy
Sarah Christina Keller
Anastasia Romanov
Mika Alasein
Matthew Andrew Fox
Cirelin de Sovalon
Aurora Avangard
Kaen el Jericho
Vernen Klaio
Vaszilij Todorov
Szentgyörgyváry Kristóf
Dorago Deltalo
Silmera Elanor Spelle
Quirke Wrath
Amanda Clarks
Valandil Miriel
Yassen Miroslav Harryson
Szegvári Márk
Ariana Ravenwood
Jenny Miles
Villő Vronszkija
Jack Darkfield
Anaze White
Nádja Bloszkova
Eric Croft
46 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
SzerzőÜzenet
Jovan Vladislav
Diák
Jovan Vladislav


Férfi
Hozzászólások száma : 310
Age : 30
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 03.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeSzer. Nov. 14, 2007 9:58 pm

-Hát... Hogy így is meg úgy is... Szóval érdekesen. *Vigyorog.*
-Na majd körbeérdeklődök. *Mosolyog, majd a mosolyt egy ásítás követi. Hát igen. Nem kellett volna olyan "nagyon tanulnia". De hát mit tegyen szegény, ha abba az egy órás magolásba is elfáradt.*
-Na azt hiszem én megyek, elteszem magamat holnapra. Ilyen állapotban nem tudnám este tíz után bontani a rendet.
*Széles vigyor, aztán egy köszönés után már fel is kelt ülőhelyéről és kimegy a Társalgóból.*


//bocsi mennem kell, további kellemes játékot! Smile//
Vissza az elejére Go down
Cassidy Woonel
Diák
Cassidy Woonel


nő
Hozzászólások száma : 678
Age : 31
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 09.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeSzer. Nov. 14, 2007 10:06 pm

- Ó, így már világos *Vigyorog ő is, mert ezzel nem tudott meg többet mint az előbb*
- Az jó ötlet. Majd nekem is meséld el ha lehet. *Az ásításra már rögtön vág egy csalódott arcot. Egy ilyen víziló ásítás után szokott az ember visszavonulni a hálójába, na meg persze minden más élőlény, már amennyire ismeri őket.*
- De ha nem lennél álmos, ezt tennéd, gondolom. Szia! *Egy fáradt mosoly, ami el is tűnik rögtön ahogy a fiú kilép. Megint belesüpped a fotelba, kicsit még ő is álmos, ásít is egyet, -nem azt a vízilós fajtát- s lehunyja a szemét, várva arra, hogy betoppanjon mégvalaki*

//Oké, és kösz a játékot Smile //
Vissza az elejére Go down
Cassidy Woonel
Diák
Cassidy Woonel


nő
Hozzászólások száma : 678
Age : 31
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 09.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeSzer. Nov. 14, 2007 10:44 pm

*Már majdnem elalszik, egyre nehezebben tudja nyitva tarani a szemét, és ásít is egyet -most már vízilósat. Senki sem jön akivel tudna beszélgetni és sehogy sem tudja fölkelteni magát, inkább föl is áll és megigazítja a ruháját. Még egy álmos pislogással visszafordul az ajtóból, aztán megy a fehértigrisbe*
Vissza az elejére Go down
Estella Grimaldi
Diák



nő
Hozzászólások száma : 21
Age : 30
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Nov. 11.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeSzer. Nov. 14, 2007 11:45 pm

* A teleporton keresztül megérkezik Stella a társalgóba. Egyik kezében tartja kabátját és a másikkal meg a bőröndjét fogja. Elindul a folyósó felé, persze az utazóládáját cask vonszolja maga után. Végigsétál a folyósón és megkeresi a hiúz-háló feliratú szobát. Oda belép és persze a csomagját is bevonszolja.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield
Diák
Jack Darkfield


Férfi
Hozzászólások száma : 457
Age : 31
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2007 2:47 pm

*Mozdul a denevér, és egy fiú jelenik meg rajta keresztül. Sötét, fekete talár van rajta, jelvénye és szakállata ott csüng rajta. A kicsi denevér halkan csipog. Jack körülnéz, szemeivel halványvörösen izzanak, de puszta hidegséggel. Miközben körülnéz, látja, hogy nincs sehol senki. Odasétál egy fotelhez, és leül bele.* ~Semmi társaság, remek.~ *mosolyodik el halványan, de inkább csak magában, majd leül a fotelbe, hátradől, és elkezd denevérével foglalkozni.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield
Diák
Jack Darkfield


Férfi
Hozzászólások száma : 457
Age : 31
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2007 3:01 pm

*Jack, miközben kiskedvencével foglalatoskodik, körülnéz, de még mindig sehol semmi. És persze senkisem. Miután megetette a denevért egy darab mandarinnal, lassan felál, határozott léptekkel körbesétál a termen, majd kilép a folyosókra. Denevére halkan repked fölötte, miközben besétál a szobájába.* ~Minden kihalt, mindeki halt...~ *gondolja magában, miközben átsétál a Fehér Cápába, és nekilát a leckéinek, és kutatásainak.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield
Diák
Jack Darkfield


Férfi
Hozzászólások száma : 457
Age : 31
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2007 8:02 pm

*És lám csak, megint Jack jön a Társalgóba. Ezúttal is a denevérből egy kisebb forgással.* -Ne olyan messze! *kiáltj kezeiből kiröppenő denevérének, az azonban nem nagyon hallgat a fiúra, repkedni kezd a teremben. Jack nyújtózik egyet, és megcsóválja a fejét, majd keres magának egy fotelt, ahova leülhet. Fekete talárban van, jelvényei rajta, szemei halvány vörösen de mégis hidegen izzanak, ahogy az megszokható tőle. Szépen körülnéz, majd odasétál egy szabad fotelhez, és lehuppan bele.* ~Ismét minden kihalt.~ *mondja magában, magának, miközben denevére úgy dönt, ismét rácsimpaszkodik a fiú talárjára, és onnan nézi a külvilágot.*
Vissza az elejére Go down
Svetlana Vladislav Ivanov
Diák
Svetlana Vladislav Ivanov


nő
Hozzászólások száma : 159
Age : 30
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 22.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2007 8:12 pm

*És lőn, megjelenik A Társaság... nagybetűkkel. Svetlana lép be, akin ma farmer nadrág és blézer van, mindkettő fekete. Fölsője alatt egy kötött pulóvert, hátán hátizsákot visel. Haja két hátsó coffban lóg, az egész albínóból árad egy egyfajta kellemes virágillat, mely erősen a tavaszra emlékezteti ízlelőit. Az elemista meglátva Jacket megörül, egyből hozzá indul, majd mellette megáll.*
- Szia... *Mosoly.* Kééépzeld csak, prefektus lettem. Annyira meglepődtem, hogy rám gondoltak ilyen téren. *Támadja le mindjárt egy új hírrel. A denevéren egy kicsit meglepődik, de hát mit mondjon ő, mikor kutyanyálban ébredt reggel... erről is le kéne szoktatni Desislavot.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield
Diák
Jack Darkfield


Férfi
Hozzászólások száma : 457
Age : 31
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2007 8:16 pm

*Jack csak néz az érkezőre, szemei még mindig parázslanak, majd halványan elmosolyodik, és biccent.* -Nem hittem volna, hogy ilyen hamar ilyen sokra viszed. De azért gratulálok. *mondja, majd a maga mellett levő fotelre mutat kezével, és int is.* -Foglalj helyet, amúgy hogy vagy mostanság? *kérdezi beszélgetést kezdeményezve, majd hirtelen eszébe jut valami.* -Múltkor elkezdtél valami erkélyes incidenst emlegetni... *ezzel csak céloz, hogy arról is szívesen hallana, de felőlemásról is lehet beszélni. Közben megsimogatja denevérét.*
Vissza az elejére Go down
Svetlana Vladislav Ivanov
Diák
Svetlana Vladislav Ivanov


nő
Hozzászólások száma : 159
Age : 30
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 22.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2007 8:22 pm

*Bizarr háziállat - fut át a fejében a denevérre nézve. Hiába, a múltkori vámpírelméletét nem tudja elfelejteni, bármilyen nonszensz is. Helyet foglal a kijelölt fotelben és Jackre néz.* - Ó köszönöm, és köszi jól... *Hm, annyira lehetetlennek tűnik ez a mondat...* ...kikészülök mostanában. De ez természetes, ennyi gyerek között! Én egész idáig nem érintkeztem korombeliekkel, csak egyszer, még mugli óvodában, de ott meggyűlöltek, tehát... *Befogja. Jajj de sokat kotyog ma is. Lesüti tekintetét.* Elnézést. *Jómodor, nagyanyja forogna a sírjában... ha el lenne temetve.*
- Az erkélyes incidens. A múltkori beszélgetésünket pedig félig meddig hallotta Yassen, de most csak nem fogja megtudni, ekkora távolságból. Szóval... nem is emlékszem mit mondtam el múltkor. Annyi röviden összefoglalva, hogy valaki ránk támadott, valószínűleg Stuporral elkábítottak minket, és egy vörös hajú fiú eltűnt, de végül is megtaláltuk... a Kilátó tövében, vérben úszva. Kilökték. *Tipikus mesélős-hanggal mondja, bár ha valaki elképzeli, megborzonghat tőle.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield
Diák
Jack Darkfield


Férfi
Hozzászólások száma : 457
Age : 31
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2007 8:28 pm

*Jack viszont nagyonis szereti a kis háziállatát, mert aranyos, legalább is szerinte. Otthonról kapta, Halloweenkor.* -Szerinted hogy lehetne elnevezni egy denevért? *kérdezi meg teljesen mellékesen, miközben mégegyszer végigsimít a kis, ártatlan, törékenynek tűnő állaton, majd koncentrál, és vállatvon.* -Nem is tudom. Én sem szeretem annyira az embereket, de azért nem olyan rossz ez a hely. És általában a szobában, vagy a könyvtárban vagyok, és kísérletezek, olvasok, kutatok. *mondja, mert nagyjából tényleg ezt teszi egész életében. Dehát neki így a jó.* -Értem, nagyon érdekes. És nem lehet tudni semmit az ügyről? Ki lehetett a gyilkos? És mért baj, hogy Yassen meghallotta? *az utolsó kérdés foglalkoztatja jelen pillanatban a leginkább. Kényelmesen hátradől a fotelben, és érdeklődve nézi a lányt. Tudásszomja feneketlen katlanként nyugszik benne, mely feltöltésre vár. Szemei halványan parázslanak.*
Vissza az elejére Go down
Svetlana Vladislav Ivanov
Diák
Svetlana Vladislav Ivanov


nő
Hozzászólások száma : 159
Age : 30
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 22.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2007 8:40 pm

- Hát... denevért? Nem is tudom. Én például egy teljesen átlagos bolgár nevet adtam a kutyámnak. Desislav. Leginkább csak az sz betűre figyel, de annyira épp elég. *Rövid szüneteket tart természetesen válaszai között.* Kísérletezel?... És mégis miféléket? *Hiába, a lány a Bájitaltannak örök szerelmese.*
~ Nos, nem csak én vagyok ilyen kíváncsi... ~ *Mosolyog magában, de ezt a vigyort inkább titokban tartja.*
- Fogalmam sincs, ki lehetett, csak annyi, hogy férfi volt, vagy nagyon mély hangú nő. És hogy miért baj?... *Itt tényleg elgondolkozik.* ~ Tényleg, miért baj? Hiszen... őt sem érdeklem, és engem sem érdekel ő. Akkor... áh, ez biztosan az újoncságom miatt történik. ~ Nem tudom. Igazán nem tudom...
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield
Diák
Jack Darkfield


Férfi
Hozzászólások száma : 457
Age : 31
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2007 8:44 pm

-Hmm, jó, akkor hagyjuk. Név nélkül is eléldegél asszem... *mondja, de azért az infot, hogy a lány kutyát tart, elraktározza. A kísérletezés kérdésre sejtelmesen elmosolyodik.* -Hát, renegetg Bájitaltankönyvet átrágtam már, meg múltkor is segítettem Kaen el Jericho Mesternek. *amikor kimondja a nevet, lopva körülpillant, de semmi. Remek.* -És hát néha még msot is töröm az agyam, meg próbálkozok. Meg ugyebár BBT-re, és egyebekre kéne gyakorolni varázslatokat. *vonja meg a vállát, majd szemeiben furcsa fény lobban.* -Egy férfi, vagy egy mély hangú nő... értem...~Máris van egy-pár jelöltem, de inkább hanyagoljuk őket.~ *teszi hozzá magában, majd gúnyos mosolyt villant meg.* -Hát akkor meg miért nem hallhatja? Legközelebb hívjuk meg őt is beszélgetni! *ajánlja fel, miközben szemei újra parázslani kezdenek, ahogy azt eddig tették. Denevére közben nyugodtan csüng rajta.*
Vissza az elejére Go down
Násti Dolohov
Diák



Férfi
Hozzászólások száma : 94
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Nov. 13.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2007 8:47 pm

*Dolohov nem tudja hogy hol van de valahova megérkezett mégpeddig valamilyen helyiségbe.Meglát két diákot és úgydönt hogy bemutatkozik de mikor közelebb ér lárja hogy az egyiket más ismeri így csak a fiúnak mutatkozik be*
-Sziasztok!A nevem Násti Dolohov bestiamester szak.
*Egész végig a fiúra nézett vagyis kizárt hogy a lány azt higgye hogy neki mutatkozott be.Csak áll és várja a választ*
Vissza az elejére Go down
Svetlana Vladislav Ivanov
Diák
Svetlana Vladislav Ivanov


nő
Hozzászólások száma : 159
Age : 30
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 22.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2007 8:52 pm

- Nyaú... *Betapasztja a száját. Nofene, ez tipikus megszólalás tőle, ha valami nem tetszik, vagy csak nyafoghatnékja van.* Akarom mondani... nem, semmi esetre sem. Mármint, hogy meghívjuk beszélgetni. Feláll a szőr a hátamon tőle... de... *Felcsillan a szeme.* Vééégre valaki aki szereti a Bájitaltant. Őszinte híve vagyok. *Kiül arcára a mosoly.* BBT-re meg nekem sem ártana gyakorolni, dehát a tűz alapú varázslatok egyáltalán nem mennek... *Ujj össze-bökögetés.* Lehet ellentétes elemű vagyok. De BITre találtál már valami új dolgot? *Tér vissza az előző témára.* Én semmiféle anyaghoz nem jutok hozzá, amit nem tanultunk volna. És az órán átvettek nekem nem elegek... *Igen, a hatalomvágy. Megint mintha kissé elszégyenlené magát. Ő igazán nem akarja ilyennek mutatni a felszínét.
Aztán hirtelen megjelenik az a múltkori fiú. Megint mintha valami halk "Nyüff" hagyná el ajkait, ami azonban a holtak őreis hallgatóig jutnak el csupán. Na igen, ki az, akivel még nem volt negatív élménye?*
- Szia... Násti. Leülsz? *Kérdezi az egészen költői kérdést. Mert mi másért jönne valaki a társalgóba, ha nem társalogni...? Jól van, kinek fog ilyenkor az agya.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield
Diák
Jack Darkfield


Férfi
Hozzászólások száma : 457
Age : 31
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2007 8:56 pm

*Jack arcán sejtelmes mosoly csillog.* -Ha a Mester megtudná, hogy nem érdekel a Bájitaltan, holnapra a temetőben végezném, vagy inferusként, esetleg zombiként, ahhoz meg nincs kedvem. És hajtok az esetleges BIT TS-i posztra, bár az meg még nagyon messze van, de én akarok lenni a Méreg-Mester. *mondja álszerényen, majd megjön a fiú.* -Üdv, Jack vagyok. Ülj le. Van valami gond esetleg? *szemeivel hidegen végigméri a bestiamesterest. Nem nagyon szereti, ha csak úgy a képébe bámulnak, pláne, ha nem is nagyon csinálnak mást. Meg az embereket sem szereti.* -Akkor a Yassen ügy letudva. Rendben. Ismered Gwalart? *kérdei a lányt, miközben egyik kezével int a fiúnak, hogy üljön már le, mert lassan kezdi idegesíteni az ácsingózás.* -Amúgy akkor könyvtár, rengeteg, remek könyv van ott. *sejtelmesen csillan a szeme, majd ismét hidegen kezd parázslani.*
Vissza az elejére Go down
Násti Dolohov
Diák



Férfi
Hozzászólások száma : 94
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Nov. 13.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2007 9:02 pm

*Dolohov leül majd akad egy kérdése ami neki elég kínos*
-Igen lenne egy kérdésem ezt a helyiséget hogy hívják?Ugyanis véletlenül tévedtem ide.
*Őszintén beszél reméli nem nézik majd vesztesnek hisz az sokat rontana a büszkeségén.Majd miközben kérdően néz a tobbiekre hallgatja a témát amiről beszélnek a többiek*
Vissza az elejére Go down
Svetlana Vladislav Ivanov
Diák
Svetlana Vladislav Ivanov


nő
Hozzászólások száma : 159
Age : 30
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 22.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2007 9:06 pm

*A zombis dolgon jót szórakozik magában.* - BIT tanársegéd?... *Nyitva hagyja a mondatot... milyen érdekes. Bár valószínűleg nem bírná ki azt az órát, amelyet Jack tartana. És a Méreg-mesteres dolgot hallván, mostmár egy egyszerű szörpöt se fog kérni tőle.* - Az a mérges dolog nagyon érdekes, bizonyos szintig engem is foglalkoztat, habár szerintem nincs hozzá tehetségem. Csupán annyit tudok róla, hogy fokozatosan egyre erősebb szerekkel "ölik magukat" az elkötelezetteik, hogy végül immunissá váljanak. De a nagyrészük már ebbe a részbe belehal... izgalmas. *Teszi hozzá rövid szünet után az utóbbi szót. Semmiféle lekezelés nem hallható benne, sőt, erős egyetértés sugárzik belőle.* - Gwalart?... Nem, sajnos nem. Tudnom kéne róla? *Kérdezi enyhe zavartsággal. Majd Násti felé fordul.* - Nem ostoba a kérdés, habár ha körbenézel, akkor valószínűleg leeshet a tantusz. Társalgónak hívják, és ott *Mutat a címerállatos padlóra.* ha a tengelyed körül balra fordulsz a saját címerállatod fölött, akkor a főhadiszálláson találod magad. Ezt hívják teleportnak - ha esetleg nem tudtad volna.
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield
Diák
Jack Darkfield


Férfi
Hozzászólások száma : 457
Age : 31
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2007 9:12 pm

*Jack nem válaszol Nástinak, uyganis már mindent meghallhatott a lánytól, így inkább csak rá figyel, miközben megint megsimogatja denevérét.* -Nos, nem rossz, az biztos, bár lehet, hogy a Mester inferusaként sem volna rossz sorom. Persze méreg mester alatt azt értem, hogy a Bájitalok szakértője szeretnék lenni. Nem valami félvér, aki félhalott, mert addig mérgezte magát. *mondja halvány mosollyal a lánynak, majd szemeit megvillantja.* -Nem feltétlenül, csak érdeklődtem. Egyszerű tünde, csak nagyon nem szívlelem szegény.t *és igen, ha valakit Jack nem szeret, azt lehet is sajnálni. Nem egoizmus, hanem szomorú, tényleges valóság. Azért reméli, hogy a lány nem tart tőle, csak azért, mert titkos méregkeverő akar lenni. Abba még senki se halt bele...* -Amúgy gondolom ezek szerint új vagy. Nem futottál még össze szakod beli Prefektussal? Érdekes, ha nem, ugyanis elvileg mindig itt kéne valamerre kószálniuk. Honnan való vagy? *kezd egy csöppet foglalkozni a fiúval, hamár oylan csöndben gubbaszt, és olyan esetlen.*
Vissza az elejére Go down
Násti Dolohov
Diák



Férfi
Hozzászólások száma : 94
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Nov. 13.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2007 9:18 pm

*Dolohov csak egy köszönömöt bólint a lánynak de továbbbra sem szólal meg.~Nah eggyel több terület ahová járni fogok~Mikor ezt így eldöntötte magában majd Jackre néz és válaszol kérdéseire*
-Igen új vagyok és igen találkoztam a prefektusommal de nem vezetett körbe ha erre gonodolsz.Így nekem kell felderítenem a terepet de legalább így sokkal izgalmasabb.Angliából jövök egy nagyon szép faluból.
*Mondja a fiúnak madj visszagondol azokra az időkre amikor még kicsi volt*
Vissza az elejére Go down
Svetlana Vladislav Ivanov
Diák
Svetlana Vladislav Ivanov


nő
Hozzászólások száma : 159
Age : 30
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 22.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2007 9:20 pm

*Hát ő is értheti szószerint a dolgokat. Előveszi hátizsákját, felnyitja a tetejét... és kidugja valami szőrös a fejét. Valami kölyök...kutya. Egy yorkshire terrier, egész kicsike. Nincs másfél tenyérnyi sem.* - Desislav! Hát mi az Errafonth macskafarkát keresel te itt? *A házikedvenc kiugrik, majd leül a gazdája ölébe. Az említett pedig tenyereibe temeti arcát.* ~ Mégegy ilyen meglepetés... például hogy Yassen beállít, és belefojtom magam az első pocsolyába. Úgy is elég sok eső esik mostanában, legalább hasznos lesz számomra. ~ *Végigsimít a szőrmók hátán, közben jobbkezével kutakodni kezd; meg is találja, amit keresett, egy kis, keménykötésű füzetke az. Valószínűleg a jegyzeteit tartja benne. Amíg a két fiú egymással van elfoglalva, addig gyorsan felcsapja, és átnéz valamit. Desislav közben nyugodtan, majdhogynem bóbiskolva lefekszik a lány farmerrel borított combjára. Az olvasgatás közben meghallja, hogy a fiú kicsit vidéki - ami önmagában nem is baj, csupán ő eddig a nagyvárosiakkal találkozott. Olybár úgy tűnik, hogy lelkileg nincs itt, fél füllel azért figyel. Jack ha akar, simán átlát a kicsit sötétbarna lapokra; azokon szép, íves betűkkel mindenféle adatok vannak leírva. Receptek. És valószínűleg nem a konyhai húsleveseké.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield
Diák
Jack Darkfield


Férfi
Hozzászólások száma : 457
Age : 31
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2007 9:27 pm

*Jack csak biccent egyet.* -Értemén, biztosan jó kis hely. És ha majd eltalálsz a Könyvtárba, onnan szerezhetsz magadnak térképet a suliról. *mondja, majd szemei sejtelmesen megvillannak.* -Amúgy pedig nem nagyon érdemes egyedül, és cél nélkül bóklászni a kastélyban, ugyanis könnyen eltévedhetsz. Az iskola tele van veszéylekkel... *halkítja le a hangját, miközben előredől.* -Vámpírok, titkos laborok, föld alatti, tiltott csatorna rendszerek, ahol életed legszörnyűbb rémálmai elevenednek meg két pilalnat alatt, és oylan helyek, amikről álmodni sem mersz, de ha már egyszer láttad, álmodni sem tudsz, mert nem leszel már se nem élő, se nem holt... Bár inkább legyél holt, mintsem egyik sem. *mondja, majd visszadől a fotelben, hátradől ismét, és megvillnatja szemeit.* -Mit olvasol Svetlana? Csak nem valami érdekeset. Amúgy aranyos.. kutya... *mondja, miközben az állatra pillant, majd szemeivel máris a barna füzetlapot kutatja, fél szemét azért a kiffiún tartja.* -De ne hidd, hogy el akarom venni a kedved a bóklászástól, csak annyit mondok, ésszel. Inkább tanuld ki az utakat, és keress egy térképet, vagy egy ráérős prefit, aki szívesen körbevezet. Ugyanis nem akarom, hogy te is nálunk végezd... a kriptában... *mondja sejtelmesen megvillnatva a szemeit. Reméli ne ijesztett rá nagyon a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Násti Dolohov
Diák



Férfi
Hozzászólások száma : 94
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Nov. 13.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2007 9:36 pm

*Dolohov figyelmesen hallgatja végig a fiú beszédét de nem ijed meg tőle sőt pont ellenkezőleg sült el.Nem ijed meg a veszélyes helyektől.Most hogy még részletesebben tud az iskola rejtályeiről talán még többet is fog felderítő útra indulni persze ez nem azt jelenti hogy meg is akar hallni.Elmosolyodik majd a fiúra pillant*
-Nem félek ilyen dolgoktól.Sőt szeretném ha még többet mesélnél az ilyen helyekről.Amúgy ezt te honnan tudod esetleg jártál már ilyen helyeken?
*Közben azért néha néha rá pillant a lányra is de nem iagzán érdekli*
Vissza az elejére Go down
Svetlana Vladislav Ivanov
Diák
Svetlana Vladislav Ivanov


nő
Hozzászólások száma : 159
Age : 30
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 22.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2007 9:39 pm

*Prüszkölni kezd kicsit - a nevetését tartja vissza, habár ez nem lehet feltűnő a két fiúnak, ugyanis nem ismerik ezt a kis... "szokását". Nos igen, ez egy jó bevezetés az új diákoknak. A nevére azonban felfigyel és természetesen válaszol.* - Öhm... a jegyzeteimet. Eszembe jutott, hogyha Álom bájital helyett egy súlyos sérültnek mézzel édesített Élő halál esszenciáját adunk, akkor az valószínűleg meghal, mivel az életfunkciók lelassulnak semmint felgyorsulnak, ami a gyógyuláshoz szükséges lehetne. Valahova ide leírtam, hogy ez miért lenne vagy pont hogy miért nem lehetne kivitelezni... *Nos igen, mondhatni érdekes gondolatok, de min máson is elmélkedhet egy tizennégy éves lány?... Körülbelül minden máson. A kutya a bókra mintha felelne, vakkant egyet Jackre... ez igazából csak azért történik, mert nevén nevezte gazdáját. És a Svetlana szót bizony ismeri. Az albínó szemsarokból Nástira néz. Hm-hm, nem lesz egy hosszú életű diák, ha beleüti mindenbe az orrát.* - Ő az ilyen helyeken lakik, Násti... *Ejt meg valamiféle különleges mosolyt.* A vakmerők pedig rövid életet élnek, tehát ésszel barangolj. Nem hiába mondjuk. *Majd lapoz egyet.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield
Diák
Jack Darkfield


Férfi
Hozzászólások száma : 457
Age : 31
Ismertség :
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Társalgó - Page 15 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Társalgó - Page 15 Left_bar_bleue0/0Társalgó - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Nov. 15, 2007 9:47 pm

*Jack kérdőn pillant a fiúra, de előbb inkább a lánnyal foglalkozik.* -Érdekes probléma. De elvileg nem fog meghalni, ha jól sejtem, hanem mély álomba, esetleg kómába esik. Asszem a mézben lévő édesítő, és félgyógyhatás miatt. Bár a kóma sem valami kellemes, és ez igazából csak egy tipp. Az Élő halál esszenciája igen kényes és veszélyes főzet, meglehet, hogy kómát okoz mézzel keverve, de majd megkérdezzük a Mester. *msolyog halványan a lányra, majd biccent egy nagyot.* -Úgy bizony, onnan jövök, de ha ennyire szeretnél meghalni, és kóborolni, ám legyen. Majd megadok pár koordinátát, rendben? ~Meg írok egy levelet a Mesternek, hogy egyik estére terítsen magának, mert két lábon járó vacsora fog érkezni...~ *teszi hozzá sötét tekintettel magában, majd megrázza a fejét. Ez azért mégiscsak gionoszság. Inkább ad még egy lehetőséget a fiúnak.* -Tudod, a nagy felfedezők korán halnak. Pláne, ha egy nekromanta, vagy éjtünde közé sétálnak. Amadártoronyban széttépnek, ha nem viszel a házimanóktól húst, ami diákoknak tiltott hely. Ha lemész a csatornába, akkor nem is tudom mi fog elkapni előbb... Egy csapat inferus, zombi, vagy valami nagyobb... Talán vlami szörny. *aztán vállat von, és inkább denevérét kezdi piszkálni, szemei furcsán csillognak. Eléggé eszementen nézhet ki. Mint egy őrült pszihopata, ahogy az ujjain egyensúlyoztatja a kis denevért.* -Nem nagyon ajánlom, hogy újat húzz ezekkel a lényekkel, majd talán jövőre. De ha ott lettél volna Halloween-kor... *nosztalgikus érzése támad, és szabad keze a nyakában függő pentagrammára siklik.* -Akkor tudnád, hogy az életeddel játszol minden egyes rossz lépéseddel.. És rengetegen halhatnak emg miattad... *hangja sejtelmesen, távolról cseng, majd szemeit hirtelen a fiúnak szegezi, vörös izzással. Aztán ismét a denevérre koncentrál.* -De te tudod, a te döntésed. *teszi hozzá mellékesen, mintha nem is érdekelné.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó - Page 15 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
15 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar varázslóképző :: Kúria :: Labirintus-
Ugrás: