Nezabar varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar varázslóképző

Bolgár mágusiskola
 
Fórum linkKezdőlapGalleryHírekLegutóbbi képekÓrarendÓrákÚjságRegisztrációBelépésKeresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Mika Alasein
Nílusi krokodil - Page 8 I_vote_lcapNílusi krokodil - Page 8 I_voting_barNílusi krokodil - Page 8 I_vote_rcap 
Cirelin de Sovalon
Nílusi krokodil - Page 8 I_vote_lcapNílusi krokodil - Page 8 I_voting_barNílusi krokodil - Page 8 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Nílusi krokodil - Page 8 I_vote_lcapNílusi krokodil - Page 8 I_voting_barNílusi krokodil - Page 8 I_vote_rcap 
Anastasia Romanov
Nílusi krokodil - Page 8 I_vote_lcapNílusi krokodil - Page 8 I_voting_barNílusi krokodil - Page 8 I_vote_rcap 
Sentor Mordester
Nílusi krokodil - Page 8 I_vote_lcapNílusi krokodil - Page 8 I_voting_barNílusi krokodil - Page 8 I_vote_rcap 
Jenny Miles
Nílusi krokodil - Page 8 I_vote_lcapNílusi krokodil - Page 8 I_voting_barNílusi krokodil - Page 8 I_vote_rcap 
Irego Kwiatowski
Nílusi krokodil - Page 8 I_vote_lcapNílusi krokodil - Page 8 I_voting_barNílusi krokodil - Page 8 I_vote_rcap 
Vernen Klaio
Nílusi krokodil - Page 8 I_vote_lcapNílusi krokodil - Page 8 I_voting_barNílusi krokodil - Page 8 I_vote_rcap 
Eric Croft
Nílusi krokodil - Page 8 I_vote_lcapNílusi krokodil - Page 8 I_voting_barNílusi krokodil - Page 8 I_vote_rcap 
Szentgyörgyváry Kristóf
Nílusi krokodil - Page 8 I_vote_lcapNílusi krokodil - Page 8 I_voting_barNílusi krokodil - Page 8 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mesélés
Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:18 pm by Cirelin de Sovalon

» HTML Kódok
Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:17 pm by Cirelin de Sovalon

» Játékkereső
Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:10 pm by Kaen el Jericho

» Aligátor
Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 1:38 pm by Blair Nola Murphy

» Udvar
Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2007 2:35 pm by Hana Dentry

» Beszélgetés kötetlenül
Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2007 4:10 pm by Miwako Suspiria

» Tölgyes
Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 9:30 pm by Dorago Deltalo

» Bűbájok Világa - Bűbájtan terem
Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 8:28 pm by Leonard Wyatt

» Parlagi sas
Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 5:19 pm by Igor Volonyev

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 24, 2007 7:23 pm-kor volt itt.

 

 Nílusi krokodil

Go down 
+4
Vernen Klaio
Feyd Raude
Szentgyörgyváry Kristóf
Elendil Falassion
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Selene Klarx
Diák
Selene Klarx


nő
Hozzászólások száma : 304
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 04.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Okt. 18, 2007 8:53 pm

*Amikor a fiú megjelenik az ajtóban, Selene előbb a fiú öltözékét figyeli meg, ami igencsak hiányos, de ez most nem zavarja. *
- Szia. Remélem, hogy nem zavarlak nagyon. *mondja, majd beljebb lép és leül a srác ágyára, méghozzá a szélére, ha már oda lett leültetve. Szemeit a fiúra emeli, közben kardját lerakja a földre. *
- A mestered tartott nekem különórát. Egész jó óra volt, remélem, hogy a többi is hasonló jó lesz majd. *meséli a fiúnak, miközben figyeli a srác testén a vízcseppeket és hát nem hagyja szemügy nélkül Unirone izmos testét. Azért látszik rajta, hogy bestiamester. De persze nem nézi túl feltűnően, hanem inkább a fiú szemébe néz. *
- Szerintem menj és öltözz át. Még a végén megfázol. *mondja a fiúnak mosolyogva, bár nem mintha zavarná, hogy a fiú csak egy törölközőben van. *
Vissza az elejére Go down
Vernen Klaio

Vernen Klaio


Férfi
Hozzászólások száma : 870
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Okt. 18, 2007 9:03 pm

*A nagy beszélgetésre ébred fel. Egy ideig magában tűri, aztán már nem bírja, és felugrik. Alsó van rajta, semi más.*
-Na mi ez itt? Mások aludnának esetleg... *Észreveszi, hogy Unironen is csak törölköző van, és hangos röhögésbe kezd.*
-Na Selene egy nap két pasit láthatsz egy darab ruhában... *Mosolyog, és elmegy öltözni.*
Vissza az elejére Go down
http://janesz666.extra.hu
Unirone Kunerhant
Diák
Unirone Kunerhant


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 30
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 17.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Okt. 18, 2007 9:04 pm

*Látja, hogy a lány elcsodálkozik kicsit a lenge öltözéken, de nem zavarja.*
- Szóval különóra. Hát én még csak egyszer találkoztam vele, hát nem tudom. Nem mondom róla véleményt. Kicsit furcsa nekem még egyelőre. *Jelenti ki őszintén, majd észreveszi, hogy a lány nem éppen feltűnően, de igen, a fiú mellkasát nézi.*
- Ennyire izmosnak találsz, kicsilány? *Kérdezi vigyorogva, majd felhívják az öltözésre. Elkezdi rázni a fejét, hogy ahhoz most nincs kedve, inkább áttér egy másik témára.*
- A múltkor nem váltunk el nagy haverságban. Hogy-hogy most itt vagy? *Kérdezi szemrebbenés nélkül, majd hátradől egy kicsit, és mostmár szinte szabályszerűen fekszik, csak a lába lóg lefele. Észreveszi Vernent, aki elkezd röhögni, Unirone arca rendes marad.*
- Hát akkor jó éjszakát, mi beszélgetnénk.
Vissza az elejére Go down
Selene Klarx
Diák
Selene Klarx


nő
Hozzászólások száma : 304
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 04.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Okt. 18, 2007 9:14 pm

- Szerintem nagyon normális tanár, bár még nem ismerem. Az órákon eléggé szigorú, viszont most nem volt annyira az. *mondja egy picit elgondolkodva, majd a kérdésre ismét csak egy picit elpirul, de ezt már kezdi megszokni a fiú közelében. *
- Nem vagyok kicsilány. Egyébként pedig nem vagyok vak és látom, hogy van izmod. *mondja teljesen őszíntén, hiszen már miért tagadná. Majd látja, hogy a fiú nem fog most felöltözni, így nem is foglalkozik a témával tovább. Feljebb ül az ágyon, kényelembe helyezkedik, majd a fiúra néz. *
- Csak beszélgetni akartam valakivel és úgy gondoltam, hogy megnézem mi van veled. *mondja, majd ekkor veszi észre Vernent is, akin szintén kevés ruha van, bár ez Selenet nem érdekli. *
- Bocs, hogy felébresztettelek. Egyébként meg miért nem öltöztök fel. *mondja és Unirone Vernenhez intézett szavain elmosolyodik, bár egy kicsit talán durván fogalmazott a fiú. Selene bírja Vernent, így nem is bántaná meg, így inkább nem mondd semmit.*

Vissza az elejére Go down
Vernen Klaio

Vernen Klaio


Férfi
Hozzászólások száma : 870
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Okt. 18, 2007 9:16 pm

*Unirone válasza már a fürdőben éri. Kiakad.*
~Ez vagy hülye vagy szerelmes... ~
*Felöltözve kopogtatja bakancsait a hálóban újra majd elsétál Unirone ágya mellett, és lopva ránéz, de csak félszemmel és undorral teli tekintettel.*
-Akkor neked is bestiák gyöngye... *Odamegy Selenehez, és ad neki egy puszit, nem tudja mér, majd kimegy az ajtón, és elindul az udvarra.*
~Ennyit az alvásról mára... *Sóhajt és végre a folyosón van.*
Vissza az elejére Go down
http://janesz666.extra.hu
Unirone Kunerhant
Diák
Unirone Kunerhant


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 30
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 17.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Okt. 18, 2007 9:24 pm

- Ha te mondod. *Mondja, azzal látja, hogy a lány kissé kiakad a kicsilány jelzőn. Ez volt Unirone szándéka, végülis, hogy végre újra énjét hoza elő. De inkább elmosolyodik, kissé szelíden, majd Vernen is kimegy, de előtte nyom egy puszit Selene arcára. Erre Unirone kissé féltékenykedve néz, de nem zavarja, elhesegeti a gondolatokat maga elől, nem érez semmit sem a lány irányt, csak barátságot, ez egy röpke gondolat volt. Közben elkezd száradni, a víz már nem csepeg róla.*
- Lehet, hogy tudod, de ezt eddig még nem láthattad. Ebben a suliban még senki nem is láthatta. Te vagy lányok közül az első. Hát végülis nem véletlenül vagyok bestiamester. *Dicsekszik, majd felül.*
- Emlékeztetsz egy kicsit Cressre. Bár ilyen mélyre még vele sem mentem. *Mondja, azzal megérinti a lány haját, és végigsimítja. Mélyen a szemébe néz, majd a hajról átmegy a lány arcára, és azt is megsimítja. Ennél többre most nem megy, majd még bármi lehet ebből.*
Vissza az elejére Go down
Selene Klarx
Diák
Selene Klarx


nő
Hozzászólások száma : 304
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 04.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Okt. 18, 2007 9:30 pm

- Én bizony. És amit én mondok, az úgy is van. *mondja a fiúnak, majd Vernen ismét megjelenik és kap a fiútól egy puszit, amin eléggé meglepődik, de mielőtt még a srác elmenne, viszonozza a puszit, majd int utánna és ismét Unirone felé fordul, akin észrevesz valami furcsát, de nem tudja, hogy mi is az. *
- Látom, hogy az egoddal sincs gond. *mondja vigyorogva a fiúnak, hiszen ez látszik Unironen. Majd a Cresses kijelentésen meglepődik és utánna ismét megsimogatják, ami jól esne neki, de Selene ezt másképp értelmezi, így inkább hátrébb ül, messzebb a fiútól. *
- Tehát azért viselkedsz velem így, mert Cressre emlékeztetlek. Én nem akarom, hogy azért legyél velem ilyen kedves, mert bármi hasonlóság is van köztem és az a lány között. *mondja teljesen komolyan, hiszen Ő így értelmezte a fiú viselkedését. nem akarja, hogy Unirone csak azért kedvelje, mert Cresst látja Seleneben. *

Vissza az elejére Go down
Unirone Kunerhant
Diák
Unirone Kunerhant


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 30
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 17.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Okt. 18, 2007 9:39 pm

*A lány eltávolodik tőle, és Unirone ezen meglepődik egy kicsit. Nem számított erre, ő nem így akarta értelmezni ezt a Cressest, csak, hogy tényleg hasonlítanak egy kicsit. De Selene is más, és Cress is, csak vannak közös tulajdonságok.*
- Ne forgasd ki a szavaimat, és nem ezt mondtam, hogy teljes mértékben ugyanazokk vagytok. Csak van pár közös tulajdonságotok, ennyi. Vagyis inkább volt. *Mondja kiemelve utolsó mondatát, majd odaül a lányhoz, még mindig törülközőben. Levegőt vesz magán majd megkérdezi.*
- Mit gondolsz rólam?
Vissza az elejére Go down
Selene Klarx
Diák
Selene Klarx


nő
Hozzászólások száma : 304
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 04.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Okt. 18, 2007 9:43 pm

- Nem forgatom ki a szavaidat, csak nekem így jött le. De akkor ezek szerint én tévedtem. *mondja, bár még mindig nem biztos abba, hogy tévedett, de ahogy Unironera néz, látja a fiún, hogy nem hazudik, hiszen eddig se hazudott, most miért tenné. Majd ismét közelít hozzá a fiú és Selene már nem tud hova menekülni. De miért is menekül folyton, amikor Unirone közelebb kerül hozzá? Na ez az, amit ő maga se tud. A kérdésre szemei elkerekednek, hiszen erre már egyszer válaszolt, bár tény, hogy nagyon sok minden történt azóta. *
- Hát...öhm...még mindig nem ismerlek, bár már alakul. *mondja és egy kicsit elgondolkozik, hogy mit is mondhatna, majd pár másodperc szünet után végül megszólal. *
- Most már szimpatikusabb vagy nekem, mint amikor megismertelek. *csak ennyit mondd, nem tud mást mondani, ennyi is éppen elég. De ezt Unirone is gondolhatta, hiszen Selene már másodszorra kereste fel a fiút és ez azért csak jelent valamit, méghozzá azt, hogy kedveli a fiút. *

Vissza az elejére Go down
Unirone Kunerhant
Diák
Unirone Kunerhant


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 30
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 17.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Okt. 18, 2007 9:51 pm

- Hát akkor egészségedre, ha így értetted. *Mondja, azzal feláll, és besétál a fürdőszobába. Megtörölközik azért még egyszer, azzal felöltözik.*
- Remélem így már nem nagyon fog zavarni téged a helyzet. És ha alakul, akkor jó. *Mondja, azzal lefekeszik az ágyába, és figyeli a lányt így, aki még mindig a szélén ül.*
- Szóval szimpatikus neked a szakvezetőm. Miket tanultatok az órán? *Tér ki egy nem éppen intimes témára.*
Vissza az elejére Go down
Selene Klarx
Diák
Selene Klarx


nő
Hozzászólások száma : 304
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 04.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Okt. 18, 2007 9:55 pm

- Figyelj, te fogalmaztál félreérthetően. Most nehogy már engem hibáztass azért, mert másképp értettem valamit. *mondja a fiúnak, majd amikor a srác elmegy átöltözni, felveszi kardját a földről és kezeibe forgatja. *
- Nem, eddig se zavart. *mondja teljesen komolyan, majd amikor a srác lefekszik az ágyába, idejét látná menni, hiszen ezzel lehet, hogy Unirone arra akar utalni, hogy aludni akar. De még nem megy. *
- Kardforgatást gyakoroltunk. *válaszolja röviden, majd egy kicsit közelebb ül a fiúhoz, azaz már nem ül az ágy szélén.*
Vissza az elejére Go down
Unirone Kunerhant
Diák
Unirone Kunerhant


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 30
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 17.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Okt. 18, 2007 10:02 pm

- Hát akkor elviszem a balhét, ha ennyire szeretnéd. Én vállalom, bár kivételesen. *Hibáztatja magát, ami nem jellemző rá. Már olyan, mintha aludna, mikor megfordul, és olyasmi pózban van, mintha átkarolná a lányt. Elkezd így pihenni, és várja, hogy a lány mit lép.*
Vissza az elejére Go down
Selene Klarx
Diák
Selene Klarx


nő
Hozzászólások száma : 304
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 04.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Okt. 18, 2007 10:07 pm

- Rendben. *csak ennyit válaszol, majd lassan elfekszik a fiú mellett, hiszen már ő is fáradt és nem akar tovább ücsörögni. Viszont amikor Unirone átkarolja, akkor csak hozzábújik a fiúhoz és hagyja, hogy a fiú átkarolja, hiszen jól esik neki, miért is tagadná. Szemeit becsukja pár másodpercre, majd kinyitja, mielőtt még elaludna és a fiúra néz. *
- Lassan mennem kellene. *mondja halkan, hiszen már mind a ketten fáradtak. *
Vissza az elejére Go down
Unirone Kunerhant
Diák
Unirone Kunerhant


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 30
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 17.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Okt. 18, 2007 10:09 pm

*Még hallja a lány mondatát, meg ezeket, azonban már félig-meddig alszik, így nem tud válaszolni. Érzi, hogy a lány is lefekszik mellé, de erre sem tud mit reagálni, csak jobban átkarolja. Betakaródzik, majd elalszik.*
Vissza az elejére Go down
Selene Klarx
Diák
Selene Klarx


nő
Hozzászólások száma : 304
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 04.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Okt. 18, 2007 10:14 pm

*Látja, hogy a fiú elalszik és hiába öleli meg még jobban Selenet, hiszen az ölelés miután a fiú elalszik, gyengül. A lány megvárja, amíg a bestiamester elalszik, majd ad neki egy puszit és óvatosan kimászik az ágyból, majd elmegy a saját szobájába, ahol lefürdik, majd már alszik is.*
Vissza az elejére Go down
Szentgyörgyváry Kristóf
Diák
Szentgyörgyváry Kristóf


Férfi
Hozzászólások száma : 736
Age : 31
Localisation : Bábolna
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2007 3:17 pm

*Kristóf jön fel mosolygosan a szobájába hisz a kis betegsége után kiszabadult a szobájából.Mikor bejön odamegy az asztalához tanulni ,de mivel ott hamar lefáradt ezért alszik egy kicsit majd utánna folytatja a tanulást.*
Vissza az elejére Go down
Rachel K. Johnson
Diák
Rachel K. Johnson


nő
Hozzászólások száma : 268
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2007 10:43 pm

*Hirtelen elhatározással hagyja maga mögött hálóját a sötétkék farmerbe és méregzöld pulcsiba bugyolált vörös lánykánk. Füle mögé tűri szemébe lógó fürtjeit, miközben elhaladva a hálók előtt a kis táblákat olvasgatja. Néhány névnél a szemöldöke enyhén felszalad, de aztán egy vállrándítással továbbáll. Nem sokáig keresgél, rá is talál Feyd nevére, így bizony a Nílusi kroki ajtaját kezelésbe véve bekopogtat. Miközben úgy látszik, mintha válaszra, vagy valami hasonló megnyilvánulásra várna, körbepislog a folyosón, utána pedig óvatosan benyit. Nem az a fajta, aki udvariasan várogat^^*
Vissza az elejére Go down
Feyd Raude
Diák
Feyd Raude


Férfi
Hozzászólások száma : 420
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2007 10:52 pm

*Épp az ágyán feküdt és a plafont nézegette, amikor meghallott a kopogást. Egy fekete pulcsit és egy farmernadrágot visel, haja most is kócos, mint általában. Rögtön fel is pattan az ágyról, de fogalma sincs, hogy ki az vagy hogy egyáltalán kihez jöttek, de mivel egyik szobatársa sincs most a szobába, így nem is tudna mást csinálni, mint hogy ő nézze meg, hogy ki a rejtéjes kopogtató. Már nyitná az ajtót, amikor azt már kinyitják és megjelenik egy kis vörös lányka. Feyd rámosolyog Rachra, majd szorosan magához öleli és meg is pörgeti a szobában. *
- Szia. Furcsa, hogy ezt mondom, de hiányoztál. *mondja, majd megcsókolja az ő kis druidáját, majd közben azért leteszi a földre. *
- Mi szél hozott? *kérdi nagyon is kedvesen, miközben becsukja az ajtót, majd leül az ágyára és a druidát is húzza magával.*
Vissza az elejére Go down
Rachel K. Johnson
Diák
Rachel K. Johnson


nő
Hozzászólások száma : 268
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2007 11:02 pm

*Kíváncsian pislantana itt is körbe, de a keresett személy már meg is ölelgeti, Rach pedig nem tehet mást, minthogy a szent cél érdekében, miszerint ne repüljön a szoba másik végébe, kapaszkodik Feyd vállába.*
- Szia. Ó, ezt sokan mondták már. *Vigyorodik el, merthát ő sok mindenkinek hiányzik. xD A csókot jólesően viszonozza, majd mosolyogva pillog fel a srácra*
- Ezt nem tudom. Sosem érdekelt túlzottan a földrajz, de ha eszembe jut az a dedós kis versike megmondom. *És valóban elgondolkodó arcot produkál, miközben belecsüccsen Feyd ölébe* A többi hódolómat nem értem el, így gondoltam rád is fordítok egy kis időt. *Közli, majd elmosolyodva nagy puszit nyom a fiú szájára*
Vissza az elejére Go down
Feyd Raude
Diák
Feyd Raude


Férfi
Hozzászólások száma : 420
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2007 11:06 pm

//Most sajnos fagyasztanunk kell, több okból is, majd folytatjuk.//
Vissza az elejére Go down
Feyd Raude
Diák
Feyd Raude


Férfi
Hozzászólások száma : 420
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2007 1:40 pm

//Olvad//

*Nem hagyná, hogy a kicsi lány elrepüljön, ahhoz túl szorosan fogja, azért vigyáz az ő kis druidájára. *
- Sokan? *felvonja szemöldökét és közben elengedi a lányt és érdeklődve néz rá. *
- Szerintem nem mondták olyan sokan, de végülis mindegy. Most én mondom és az nagy szó, tehát örülj csak neki. *mondja mosolyogva, majd megfogja Rach kezét, amikor az ölébe pattan. *
- Többi hódoló, na, egyre jobb. *mondja és most már nem mosolyog, bár tudja, hogy Rach csak ugratja, na de akkor is. A puszit azért viszonozza, majd támad egy nagyon jó ötlete.*
- Nem megyünk el a sportcsarnokba? Csinálhatnánk valamit és ott rengeteg lehetőség van. *mondja és reménykedve néz a lányra, hiszen nem akar itt üldögélni egész nap, inkább megmozgatná öreg csontjait.*
Vissza az elejére Go down
Rachel K. Johnson
Diák
Rachel K. Johnson


nő
Hozzászólások száma : 268
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2007 2:04 pm

- Sokan, bizony. Miért olyan hihetetlen ez? *Szipog párat. Tényleg sok embernek hiányzik, és sok mondta már... otthon.^^ Most besértődött, bár ez nála vagy két percig tart alap esetben*
- És még sok mindenről nem tudsz. *Az ő szája viszont egyre szélesebb mosolyra húzódik, pedig általában szemrebbenés nélkül tud hazudni.* Izé... azt a gilisztát vagy mit, amit háziállatként tartasz most nem dugtad a párnád alá, ugye? *Mik nem jutnak az eszébe. Aggodalmasan pislog még egyszer körbe, és egy nagy sóhajjal válaszol először Feyd ötletére*
- Mehetünk. Úgyis megverlek midnenben. *Ölt nyelvet a srácra, majd feláll, de a temetkezési vállalkozó kezét nem engedi el, és így szépen elindul az ajtó felé*
Vissza az elejére Go down
Feyd Raude
Diák
Feyd Raude


Férfi
Hozzászólások száma : 420
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2007 2:07 pm

- Hát talán azért, mert néha nagyon elviselhetetlen tudsz lenni. *mondja vigyorogva a lánynak, persze Feyd is tud olyan lenni, ezért is olyan jó páros. *
- Öhm...Rach...az nem giliszta, hanem egy király piton, tehát egy kígyó. Egyébként ott van a lábad mellett. *mutat le mosolyogva a földre, ahol valóban ott található Feyd kedves kis állatkája, aki nélkül nem is lenne teljes a Nezabaros élet.*
- Csak szeretnél kislány. *mondja egyszerűen, majd feláll és a lány kezét fogva elhagyják a Nílusi krokodilt és a sportcsarnokig meg sem állnak.*
Vissza az elejére Go down
Feyd Raude
Diák
Feyd Raude


Férfi
Hozzászólások száma : 420
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2007 4:38 pm

*Ismét Feyd jelenik meg a szobába, méghozzá megint csak Rachhal. A lányt most nem engedi előre, hanem maga megy előre, majd megfogja szeretett kigyóját és berakja egy kosárkába, ahol az nyugton is marad. Majd ha már Rach is bejött, akkor lehúzza a lányt az ágyára, majd Feyd leveszi a cipőjét és a pulcsiját, majd elfekszik az ágyába. *
- Na gyere. *nyújtja a lány felé a kezét és ha Rach odabújik hozzá, akkor szorosan magához öleli a kis druidát és hamar el is alszik, ugyanis elég hosszú nap volt ez a mai és biztos, hogy még meg fogják ismételni.*
Vissza az elejére Go down
Rachel K. Johnson
Diák
Rachel K. Johnson


nő
Hozzászólások száma : 268
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil - Page 8 Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2007 4:43 pm

*Csak azután merészkedik a küszöbnél beljebb, miután a kígyócska már a kosárban lapul, és remélhetőleg nem vergődik ki onnan. Mosolyogva szlalomozik beljebb, és térdel le az ágyra. Ő is megszabadul a cipőjétől, majd megfogja a felé nyújtott kezet és elfekszik a srác mellett, szépen húzzábújva a holtak őrés fiúhoz*
- Köszi. *Mondja még vigyorogva a kígyóra értve, és egy puszit is mellékel hozzá. Ezután pedig ő is szépen elalszik, és biztosan nem hüllőkkel fog álmodni. Áh, dehogy.^^*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nílusi krokodil - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nílusi krokodil
Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar varázslóképző :: Kúria :: Kúria :: Diákok hálókörletei-
Ugrás: