Nezabar varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar varázslóképző

Bolgár mágusiskola
 
Fórum linkKezdőlapGalleryHírekLegutóbbi képekÓrarendÓrákÚjságRegisztrációBelépésKeresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Mika Alasein
Nílusi krokodil I_vote_lcapNílusi krokodil I_voting_barNílusi krokodil I_vote_rcap 
Cirelin de Sovalon
Nílusi krokodil I_vote_lcapNílusi krokodil I_voting_barNílusi krokodil I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Nílusi krokodil I_vote_lcapNílusi krokodil I_voting_barNílusi krokodil I_vote_rcap 
Anastasia Romanov
Nílusi krokodil I_vote_lcapNílusi krokodil I_voting_barNílusi krokodil I_vote_rcap 
Sentor Mordester
Nílusi krokodil I_vote_lcapNílusi krokodil I_voting_barNílusi krokodil I_vote_rcap 
Jenny Miles
Nílusi krokodil I_vote_lcapNílusi krokodil I_voting_barNílusi krokodil I_vote_rcap 
Irego Kwiatowski
Nílusi krokodil I_vote_lcapNílusi krokodil I_voting_barNílusi krokodil I_vote_rcap 
Vernen Klaio
Nílusi krokodil I_vote_lcapNílusi krokodil I_voting_barNílusi krokodil I_vote_rcap 
Eric Croft
Nílusi krokodil I_vote_lcapNílusi krokodil I_voting_barNílusi krokodil I_vote_rcap 
Szentgyörgyváry Kristóf
Nílusi krokodil I_vote_lcapNílusi krokodil I_voting_barNílusi krokodil I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mesélés
Nílusi krokodil Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:18 pm by Cirelin de Sovalon

» HTML Kódok
Nílusi krokodil Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:17 pm by Cirelin de Sovalon

» Játékkereső
Nílusi krokodil Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:10 pm by Kaen el Jericho

» Aligátor
Nílusi krokodil Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 1:38 pm by Blair Nola Murphy

» Udvar
Nílusi krokodil Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2007 2:35 pm by Hana Dentry

» Beszélgetés kötetlenül
Nílusi krokodil Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2007 4:10 pm by Miwako Suspiria

» Tölgyes
Nílusi krokodil Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 9:30 pm by Dorago Deltalo

» Bűbájok Világa - Bűbájtan terem
Nílusi krokodil Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 8:28 pm by Leonard Wyatt

» Parlagi sas
Nílusi krokodil Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 5:19 pm by Igor Volonyev

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 24, 2007 7:23 pm-kor volt itt.

 

 Nílusi krokodil

Go down 
+4
Vernen Klaio
Feyd Raude
Szentgyörgyváry Kristóf
Elendil Falassion
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Elendil Falassion
Vendégtanár
Elendil Falassion


Férfi
Hozzászólások száma : 522
Ismertség :
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 04.

Tituluslista
Titulus: Vendégtanár
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2007 10:08 am

Fiú háló! Ha a szoba betelt, kérünk egy szobaleírást, ami mind a négy lakónak megfelel!

A szoba lakói:

1. Szentgyörgyváry Kristóf
2. Feyd Raude
3. Vernen Klaio
4. Unirone Kunerhant
Vissza az elejére Go down
Szentgyörgyváry Kristóf
Diák
Szentgyörgyváry Kristóf


Férfi
Hozzászólások száma : 736
Age : 31
Localisation : Bábolna
Ismertség :
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2007 1:18 pm

*Kristóf nevetve kell fel ágyából ,és miután egy kis életet lehelt magába elindul megmosakodni és felöltözni.Miután végzett elindult ki a folyosóra.*
Vissza az elejére Go down
Feyd Raude
Diák
Feyd Raude


Férfi
Hozzászólások száma : 420
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2007 6:48 pm


*Feyd megunja az olvasást, így visszateszi a könyvét a saját kis szekrényére, ami nem túl nagy, mégis minden fontos dolga elfér rajta. Majd megfogja a tegnap szerzett virágot és Vernenre néz, aki alszik. Odalép hozzá és egy kicsit megböködi.*
- Hahó, ébresztő. Megyünk virágot vadászni. *mondja eléggé hangosan, hogy a fiú felébredjen, majd visszateszi a virágot a vázába és közben felhúz egy fekete köpenyt és egy kicsit türelmetlenül vár.*


Vissza az elejére Go down
Vernen Klaio

Vernen Klaio


Férfi
Hozzászólások száma : 870
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2007 6:50 pm

*Vernen felnéz, álmos. Épp a legszebbeket álmodja, erre Feyd képes, és felébreszti. Nem nagyon tetszik neki a dolog, ám amikor arról van szó, hogy mennek virágért azonnal kimegy az álom a szeméből. *
-Jó *mondja, majd felöltözik, és elindul az udvar felé azzal a reménnyel, hogy Feyd majd követi*
Vissza az elejére Go down
http://janesz666.extra.hu
Feyd Raude
Diák
Feyd Raude


Férfi
Hozzászólások száma : 420
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2007 6:53 pm


- Még jó, hogy jó. *válaszolja, hiszen nem kérdezte, hanem kijelentette. Miután Vernen is elkészült, még egyszer megnézi a virágot, hogy nehogy rosszat tépjen és aztán kilép a folyosóra a fiú után és az udvarig meg sem állnak.*

Vissza az elejére Go down
Vernen Klaio

Vernen Klaio


Férfi
Hozzászólások száma : 870
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2007 8:10 pm

*Belép, és odaront Feyd szekrényéhez, beleteszi a virágot, majd örömmel nézi, ahogy feléled a víztől.*
-Feyd, nem baj, ha iderakom a virágot? *Majd megvárja a választ, és lesétál az udavarra levegőzni, hiszen mára elege volt a mocsras, zárt, vagy egyszerűen csak nedves helyekből.*
Vissza az elejére Go down
http://janesz666.extra.hu
Feyd Raude
Diák
Feyd Raude


Férfi
Hozzászólások száma : 420
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2007 8:12 pm


*Belép szobatársával együtt, majd a virágot beleteszi a másik mellé a vázába.*
- Dehogy baj. Jobb, ha egy helyen van. Majd Kisáét kell még előkerítenünk. *mondja, majd amikor a fiú elmegy, csak int utánna, majd ledobja magát az ágyra és előveszi a talált könyvet és elkezdi olvasgatni és valószínűleg el is fog aludni.*
Vissza az elejére Go down
Szentgyörgyváry Kristóf
Diák
Szentgyörgyváry Kristóf


Férfi
Hozzászólások száma : 736
Age : 31
Localisation : Bábolna
Ismertség :
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2007 11:14 am

*Kristóf riad meg ,de ez nem is csoda,mert már egy jó ideje alszik.Elmegy megfésülködni,és felötözni,most egy lógós inget ,és egy farmert vesz fel.Miután mindennel kész van elindulkajálni valamit.Kiér a folyosóra és már indul is az Étkező felé.*
Vissza az elejére Go down
Szentgyörgyváry Kristóf
Diák
Szentgyörgyváry Kristóf


Férfi
Hozzászólások száma : 736
Age : 31
Localisation : Bábolna
Ismertség :
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2007 1:00 pm

*Kristóf lép be a hálóba ,és a virágot gyorsan belevágja a vázába és már indul is megkeresni Lenát aki remélhetőleg nem alszik.*
Vissza az elejére Go down
Szentgyörgyváry Kristóf
Diák
Szentgyörgyváry Kristóf


Férfi
Hozzászólások száma : 736
Age : 31
Localisation : Bábolna
Ismertség :
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2007 2:04 pm

*Kristóf lép be ,és amint belép már mondja is a varázsigét.*
-Invito szamuráj kard!*mondja ki gyorsan ,de érthetően az igét,és abban a szent pillanatban már ott is van nála a szamuráj kardja.Már indulna kifelé,mikor eszébe jut,hogy neki van 4 darab dobócsillagja is,és ezért azt is magához varázsolja.Amikor már teljesen fel van fegyverkezve indul le az Amfiteátrumba,hogy szétkapjon egy-két bábut.*
Vissza az elejére Go down
Vernen Klaio

Vernen Klaio


Férfi
Hozzászólások száma : 870
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2007 10:40 pm

*Vernen lép be oldalán Cressel, és mivel a háló üres leülteti a lányt az ágyára, ő pedig megpróbál elég közel leülni hozzá, ám mégis vele szemben, hogy ismétcsak megláthassa a szemeiben tündöklő fényt.*
-Na és hogyan telt ez a napod? Izgalmas volt? Találkoztál a tegnapi sráccal? *Bombázza meg kkérdéseivel a lányt*
Vissza az elejére Go down
http://janesz666.extra.hu
Cress Ki
Vendég




Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2007 10:43 pm

*Miután belépnek a hálóba, Cress körülnéz és ez a háló egyáltalán nem hasonlít arra, mint Ericé. Nem is baj, mivel ez jobban tetszik neki. Leül az ágyra és a fiúra néz.*
- Hát nem csináltam semmit. A szobámba voltam és halálra untam magam. Egyébként nem találkoztam Erichel, de nem is baj. Egy nap nélküle az csak jó lehet. De miért kérded? *kérdi a fiútól és közben a srácot figyeli, majd nem bírja megállni, hogy ne tegyen fel egy kérdést.*
És te találkoztál azzal a lánnyal tegnapról, azt hiszem Cassidynek hívják. *mondja és minden reakcióra figyel. *

Vissza az elejére Go down
Vernen Klaio

Vernen Klaio


Férfi
Hozzászólások száma : 870
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2007 10:50 pm

-Hm... Csak úgy, hogy legyen valami beszédtéma. *Majd érzi, hogy ismétcsak vörösödik, hiszen füllentett. És mivel nem tudná elviselni azt, hogy hazudott, így megmodnja neki, hogy mégis miért kérdezte:*
-Na jó, ez nem egészen igaz. Részben azért kérdeztem, mert *megvakarja a fejét* féltelek mint újdonsült barátomat, és részben azért, mert nem akarom, hogy csak úgy zaklasson az a... az a ... dalnok, vagy hova való is az az ember...
Vissza az elejére Go down
http://janesz666.extra.hu
Cress Ki
Vendég




Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2007 10:53 pm

- Ja, értem. Szóval nincs jobb téma...*kezdi mondani, majd észreveszi, hogy a fiú elvörösödött, így elkezd mosolyogni, majd megkapja az igazi választ.*
- Mit nem akarsz? Nem fejezted be a mondatot. *mondja és várja a végét, majd eszébe jut még valami.*
- Viszont a kérdésemre nem válaszoltál. *Vernen valóban nem mondott semmit se a Cassidys kérdésre, így Cress csak vár.*

Vissza az elejére Go down
Vernen Klaio

Vernen Klaio


Férfi
Hozzászólások száma : 870
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2007 10:58 pm

*Vernen nem igazán örül, hogy most így viszakanyarodnak Cassy felé, hiszen direkt nem válaszolt a kérdésére. Tegnap mondjuk nem sokat tudott beszélni Cassyvel, de amúgy ninvcs baja a lánnyal, csak most nincs hangulata ehhez a témához is.*
-Nem találkoztam vele, hiszen nekem is az volt a programom, mint neked, csak én még a mocsárban is voltam emellett.
Vissza az elejére Go down
http://janesz666.extra.hu
Cress Ki
Vendég




Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2007 11:01 pm

- És mondd csak. Mégis miért jársz te ennyit a mocsárhoz? *kérdi kíváncsian, majd a fiú még az előző mondatot se fejezte be és Cress erre figyelt, szóval most újból rákérdez.*
- És az előző mondatot még nem fejezted be. Szóval várok. *mondja mosolyogva és várja, hogy a fiú mit felel, mivel most mindenképpen faggatózik.*

Vissza az elejére Go down
Vernen Klaio

Vernen Klaio


Férfi
Hozzászólások száma : 870
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2007 11:05 pm

-A kérdésedre válaszoltam, hiszen nem akartam hogy zaklasson az az emberke, amúgy meg, hogy miért járok a mocsárba azt nem mondhatom meg. Nem azért, mert nem bíznék benned, hiszen te vagy itt a második ember jelenleg, akiben kezdek bízni, akármennyit is beszéltünk eddig. Azért nem modnom el, mert nem tudom, hogy el lehet-e. Kérlek, bocsásd meg ezt nekem, de ha lehet el fogom mondani. *Itt Vernen kínosan csöndben marad, és várja, hogy témaváltás legyen, ugyanis nem szeretne semmit sem kikotyogni Cressnek, ha nem szabad, de amúgy meg szívesen elmondaná neki, hiszen nem nagy titok az.*
Vissza az elejére Go down
http://janesz666.extra.hu
Cress Ki
Vendég




Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2007 11:16 pm

- Jól van, értem én. Aranyos vagy, hogy így aggódsz értem. *mondja mosolyogva, majd hallja a nagy titkot és teljesen megérti az egészet. *
- Persze, akkor ne mondd el. Nem olyan fontos. *mondja, de eltervezte, hogy egyszer maj ő is odalopózik, amikor a fiú és felfedezi, hogy mit is csinál ott. *
- Egyébként milyen a holtak őre szak? *gyorsan témát is vált, bár nem tudja, hogy ez jó kérdés volt-e.*

Vissza az elejére Go down
Vernen Klaio

Vernen Klaio


Férfi
Hozzászólások száma : 870
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2007 11:20 pm

-Hm... Nem tudom, hiszen nem igazán volt még órám, de attól függetlenül akit ismerek, és holtak őrés, az rendes, illetve a tanárunk. Na őt nagyon bírom. A személyisége nagyon komoly^^ És mivel nem nagyon lehet vele játszani, így tökre kedvelni fogom szerintem. És a te szakod? *Itt félrehajol, majd eldől az ágyon, kényelembe helyezve magát, majd ásít egy nagyot*
-Sajnálom *mondja* csak ismét kezdek álmos lenni. Egyszer hamarabb is találkozhatnánk.
Vissza az elejére Go down
http://janesz666.extra.hu
Cress Ki
Vendég




Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2007 11:23 pm

- Hát én mivel még senki mással nem találkoztam, így nem tudom, hogy milyenek a többiek. *mondja egy picit elgondolkodva, hiszen zavarja, hogy még eddig senki mást nem látott, főleg szaktársat nem. *
- Akkor én megyek is. *mondja, mivel látja, hogy a fiú elfekszik.*
- Holnap mikor találkozzunk és hol?*kérdi és közben lassan feláll.*

Vissza az elejére Go down
Vernen Klaio

Vernen Klaio


Férfi
Hozzászólások száma : 870
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2007 11:28 pm

*Látja, amint elindulna a lány, és szívesen visszahívná, ha nem lenne ennyire fáradt.*
-De ha nem akarsz, ne menj... Tudod, én kedvelem a társaságod, és tökre boldog vagyok, ha veled töltöm az időm, nem a mocsárban, csak most ez a tunya nap kissé betett. És köszönöm is, hogy megértesz, ám nem célzás votl, hogy menj.
-Tudod, mit? Maradj még pár percet. Jó? Te nem vagy álmos?
Vissza az elejére Go down
http://janesz666.extra.hu
Cress Ki
Vendég




Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2007 11:31 pm

- De, megyek, mivel én is álmos vagyok. Alugyj jól. Szia. *köszön el a fiútól, hiszen látja rajta, hogy mindjárt elalszik, így nem akarja zavarni. Átmegy a Fehértigrisbe, ahol megfürdik, átöltözik és hamar el is alszik.*

Vissza az elejére Go down
Vernen Klaio

Vernen Klaio


Férfi
Hozzászólások száma : 870
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2007 11:33 pm

*Sajnálja, hogy nem sikerült maradásra bírnia a lányt, ám valahol mégicsak örül neki. Hiszen már így is majd elalszik, és reméli, hogy a röpke útján nem kapják,el és ítélik büntetőmunkára. Amíg azonban nem megy el még köszön neki, és egy jóéjt puszit is nyom az arcára:*
-Ezentúl köszönhetnénk akár így is. *Már ennyire megért a barátság, vagy mi, így remélte, hogy nem veszi sértésnek Cress sem.*
Vissza az elejére Go down
http://janesz666.extra.hu
Feyd Raude
Diák
Feyd Raude


Férfi
Hozzászólások száma : 420
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimePént. Aug. 17, 2007 6:52 pm

*Már egy jó ideje fennt van és olvasgat, most viszont úgy gondolja, hogy sétálnia kellene egy kicsit. Hátha találkozik Nadinnal vagy Rachellel és meg tudja velük beszélni a Gólyabált. Így egy köpenyt vesz, majd kilép a kúria folyosójára.*
Vissza az elejére Go down
Vernen Klaio

Vernen Klaio


Férfi
Hozzászólások száma : 870
Age : 31
Ismertség :
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nílusi krokodil Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Nílusi krokodil Left_bar_bleue0/0Nílusi krokodil Empty_bar_bleue  (0/0)

Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitimePént. Aug. 17, 2007 7:50 pm

*Felébred, nyújtózkodik, és eltervezi, hogy egy könnyű séta után elmegy újra virágokat keresni. Felöltözik, és már indul is a sétára.*
Vissza az elejére Go down
http://janesz666.extra.hu
Ajánlott tartalom





Nílusi krokodil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nílusi krokodil   Nílusi krokodil Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nílusi krokodil
Vissza az elejére 
1 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar varázslóképző :: Kúria :: Kúria :: Diákok hálókörletei-
Ugrás: