Nezabar varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar varázslóképző

Bolgár mágusiskola
 
Fórum linkKezdőlapGalleryHírekLegutóbbi képekÓrarendÓrákÚjságRegisztrációBelépésKeresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Mika Alasein
Parlagi sas - Page 2 I_vote_lcapParlagi sas - Page 2 I_voting_barParlagi sas - Page 2 I_vote_rcap 
Cirelin de Sovalon
Parlagi sas - Page 2 I_vote_lcapParlagi sas - Page 2 I_voting_barParlagi sas - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Parlagi sas - Page 2 I_vote_lcapParlagi sas - Page 2 I_voting_barParlagi sas - Page 2 I_vote_rcap 
Anastasia Romanov
Parlagi sas - Page 2 I_vote_lcapParlagi sas - Page 2 I_voting_barParlagi sas - Page 2 I_vote_rcap 
Sentor Mordester
Parlagi sas - Page 2 I_vote_lcapParlagi sas - Page 2 I_voting_barParlagi sas - Page 2 I_vote_rcap 
Jenny Miles
Parlagi sas - Page 2 I_vote_lcapParlagi sas - Page 2 I_voting_barParlagi sas - Page 2 I_vote_rcap 
Irego Kwiatowski
Parlagi sas - Page 2 I_vote_lcapParlagi sas - Page 2 I_voting_barParlagi sas - Page 2 I_vote_rcap 
Vernen Klaio
Parlagi sas - Page 2 I_vote_lcapParlagi sas - Page 2 I_voting_barParlagi sas - Page 2 I_vote_rcap 
Eric Croft
Parlagi sas - Page 2 I_vote_lcapParlagi sas - Page 2 I_voting_barParlagi sas - Page 2 I_vote_rcap 
Szentgyörgyváry Kristóf
Parlagi sas - Page 2 I_vote_lcapParlagi sas - Page 2 I_voting_barParlagi sas - Page 2 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mesélés
Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:18 pm by Cirelin de Sovalon

» HTML Kódok
Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:17 pm by Cirelin de Sovalon

» Játékkereső
Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:10 pm by Kaen el Jericho

» Aligátor
Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 1:38 pm by Blair Nola Murphy

» Udvar
Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2007 2:35 pm by Hana Dentry

» Beszélgetés kötetlenül
Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2007 4:10 pm by Miwako Suspiria

» Tölgyes
Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 9:30 pm by Dorago Deltalo

» Bűbájok Világa - Bűbájtan terem
Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 8:28 pm by Leonard Wyatt

» Parlagi sas
Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 5:19 pm by Igor Volonyev

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 24, 2007 7:23 pm-kor volt itt.

 

 Parlagi sas

Go down 
+5
Igor Volonyev
Darios Berbatov
Feyd Raude
Szentgyörgyváry Kristóf
Mika Alasein
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Cress Ki
Vendég




Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2007 2:56 pm

*Elég sokat forgolódott az ágyában, de valahogy nem akart felkelni, legalábbis egy ideig, majd amikor rávette magát, hogy kimozduljon az ágyból. Bemegy a fürdőbe, ahol megmosakszik, fogat most és meg is fésülködik, majd hamar felöltözik és kilép a folyosóra és elkezdi olvasgatni a táblákat. Most nincs kedve egyedül lenni, inkább beszélgetni szeretne és erre most a legmegfelelőbb ember Tyler, azaz remélhetőleg. Egyébként egy fekete bő szárú nadrágot és hozzá egy ujjatlan fehér felsőt visel. Miután odaér a Parlagi sas nevű hálóhoz és ott végre megtalálja azt a nevet, amit keresett, egy ideig még habozik, majd bekopog. Nem fog benyitni csak úgy egy fiú hálóba, mert azért azt mégse illik. Majd miközben vár, nekiveti a hátát a hideg falnak, az ajtóval szemben és közben reménykedik, hogy a fiút itt találja. *
Vissza az elejére Go down
Tyler No
Vendég




Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2007 3:16 pm

* Bevetett ágyán fekszik hiányos öltözékben és olvas. Találomra kivett egy kötetet a ládájából, amihez szinte még nem is nyúlt hozzá. De ez csak figyelemelterelés, valójában agya teljesen máshol jár. Szeme a sorokat nézi, de képzeletben a Fehértigrisben járkál. Még mindig nem tudott túllépni a tegnapi nap eseményein. Részben magát hibáztatja, részben a sorsot. Az ablak félig nyitva, kellemes fuvallat csap be a szobába, végigcirógatja Tyler mellkasát, hogy aztán tovaszálljon. Gondolatmenetéből egy kopogás billenti ki. A könyvet ledobja maga mellé és az ajtóra pillant, amin valaki bebocsátást akar nyerni. *
~Biztos egy új szobatárs.~
* Magára pillant, csak egy hosszú fekete tréningnadrágot visel, de nem szégyenlős, pláne nem a fiúk előtt. Nagyot nyújtózik és emelt hangon kiáltja az ajtón túlra.*
-Szabad.
Vissza az elejére Go down
Cress Ki
Vendég




Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2007 3:22 pm

*Amikor meghallja, hogy szabad, akkor odalép az ajtóhoz és hamar be is nyit. Ha szabad, akkor szabad, nem fog még várakozni. Majd becsukja maga mögött az ajtót és körbenéz a szobába, ahol hamar ki is szúrja Tylert. Járt már fiúszobába, nem is egybe, de mind különbözik egymástól, bár ez nem csoda, ahány féle ember jár ebbe a suliba. Egy kicsit bátortalanul indul el a fiúhoz, hiszen nem tudja, hogy most zavar-e vagy sem. *
- Szia. Gondoltam benézek, ha nem zavarlak. *mondja, majd leül Tyler ágyára, ahol még van hely és a fiúra pillant. Nem zavarja a hiányos öltözék, hiszen amikor a vízesésben úsztak páran, akkor is körülbelül ennyi ruha volt a fiúkon. *
- Már megint olvasol? És mit? *érdeklődik és egy kicsit furcsálja, hogy a fiú ennyit olvas. Ez valami rossz szokás lehet vagy mi. Cress inkább kiélvezi azt a rövid időt, amíg nincs tanévkezdés, nem hogy nekiáll hamarabb olvasni. *
Vissza az elejére Go down
Tyler No
Vendég




Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2007 3:35 pm

* A bebocsátó hangokra nyílik is az ajtó, és Tyler igencsak meglepődik. Egy fiúra számított, aki húzza maga után mázsás ládáját és segítséget fog kérni, ehelyett igen kellemes meglepetés éri. Cress lép be az ajtón a maga teljes valójában, mosolyt csalva ezzel Tyler arcára. Félig felül és a könyvet gyorsan ledobja az ágy mellé, a ládán koppan. Kit érdekel az most.*
-Nem zavarsz, gyere nyugodtan.
~És gázolj bele a lelkembe, mert tudom hogy most az jön.~
* A fiú azért elkezd kutatni egy pólóért a ládájában, de szándékosan nem kapkodja el. Érzi, ahogy Cress lehuppan ágyára. A kérdésre azonban felpillant és abbahagyja a műveletet és felpillant a lány arcába. *
-Jaja, mostanában ilyen olvasós lettem. Jó kis unaloműző.
~Bár tudnék sokkal jobbat is.~
-És, hogy aludtál? Kipihented magad?
~Gondolkoztál jó sokat álmatlanul? Mert én azt tettem.~
* Közben keze rálel egy pólóra és gyorsan kirántja. Egy fehér ujjatlan. Legalább összeöltözhet a lánnyal. Nem is felejti el erre végigmérni a lány alakját. *
-Mit terveztél mára?
Vissza az elejére Go down
Cress Ki
Vendég




Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2007 3:42 pm

*Amikor látja, hogy a könyv a ládán köt ki, elmosolyodik és tény, hogy Tyler majd tudja még eleget olvasgatni, ha akarja. Majd amíg a fiú kutakodik, addig csak figyeli a mozdulatait, bár nem érti, hogy még miért nem pakolt ki a szerkényébe, de ezt most nem teszi szóvá, hiszen semmi köze sincs hozzá. *
- Hát én unaloműzésnek nem szoktam olvasni, de te tudod, hogy mi köt le. *mondja egy gonoszkás mosollyal, majd a kérdésekre hírtelen nem is tud mit mondani, ezért egy ideig még csöndben marad, majd megszólal. *
- Nem, nem aludtam valami jól és sajnos még csak ki se pihentem magam, de mindegy, majd talán máskor. *tény, hogy elég sokat gondolkodott az este és végül elhatározásra jutott és ez pár embernek nem fog tetszeni, de hát ez van. Majd látja, hogy összeöltöztek és ezen el is mosolyodik. *
- Semmit se terveztem. Nem szoktam sűrűn tervezgetni. Csak úgy jön magától, hogy mit csinálok. És te? Terveztél valamit? *teszi fel az első kérdéseket, majd azért nem hagyja ki a többit se. *
- Mondd csak, te jól aludtál? Már megszoktad ezt a helyet? És a szobatársaid nem ébredtek fel rád? *újabb kérdésekkel bombázza szegény fiút, de hát ha egyszer Cress ilyen, akkor így kell elfogadni. *
Vissza az elejére Go down
Tyler No
Vendég




Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2007 3:57 pm

* Tegnap jött meg a poggyásza, és mivel az egész napot felderítéssel és Cressel töltötte, ezért még nem maradt rá ideje, hogy kicsomagoljon. Dá ráér hisz még sok idő áll előtte. Felül, felhúzza a lábát, hogy belebámulhasson a kék örvénybe, ami már oly sokszor levitte a mélybe. Erősnek akar mutatkozni, ezért elég sűrűn kell ellenállnia. Elmosolyodik és hátrasimítja hajfürtjeit. *
-Jah tudom, hogy fiúkkal találkozgass és flörtölhess velük. Mondjuk most úgy látszik én vagyok a primer, mivel tegnap én voltam az utolsó lefekvésed előtt és ma reggel én vagyok az első. Legalábbis remélem. Kiválasztottnak érzem magam.
*Pimaszul vigyorog, majd hogy elrejthesse arcát gyorsan felhúzza a fehér ujjatlant. *
-Áhá, szóval spontán egyén vagy, ezt jó hallani. Én se vagyok a sűrű tervezgetésnek a híve. Ahogy esik, úgy puffan. De mára gondoltam valamit. Egy közös programot. Mit szólsz hozzá?
*Hirtelen nagyon sok közös program fut át a fején, nem is tudja megállni, hogy ne mosolyogja meg gondolatait. Aztán mikor ismét megszólalna kérdésözönt kap a nyakába, ami Cress-nél mindig olyan váratlanul jön, soha nem lehet rá rendesen felkészülni. *
-Persze remekül aludtam, mint a bunda. Miért ébrednének fel? Csak nem horkolom olyan hangosan. Még nem mondták rám, hogy én lennék Moby Dick. És ja, végülis megszoktam, de én tudok mindenhol aludni. Idegenek ágyában is.
* Gonoszkás nevetés, de hamar el is halkul. *
-Jön még több kérdés, vagy még egy ideig nem kell tartanom tőlük?
Vissza az elejére Go down
Cress Ki
Vendég




Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2007 4:04 pm

*A fiú szavain nagyot néz és valahogy nem érti az egészet és egy kicsit fel is kapja a vízet, amit nem is próbál meg titkolni. *
- Hogy mi van? Én nem szoktam fiúkkal flörtölni. Te nem is ismersz engem, akkor nem tudom, hogy miért gyanúsítgatsz ilyenekkel. És veled se flörtölgettem. Egyébként meg nem tehetek róla, hogy minden pasi engem akar. *mondja az utolsó mondatot már egy kicsit mosolyogva, hiszen manapság tényleg úgy tűnik Cressnek. Viszont ez a beszólás nagyon nem tetszett neki és főleg úgy, hogy még csak nem is igaz. Arról nem tehet, hogy sok fiú barátja van. *
- Jó neked, hogy tudsz mindenhol aludni. Én nem tudok. *válaszolja egyszerűen, hiszen most mit tagadjon rajta és a gonosz nevetésre csak egy szemöldökfelvonással reagál. *
- Nem, nincs több kérdésem. Na, halljuk azokat a programokat. Én úgy is ráérek. *mondja és kíváncsian várja, hogy a fiú mit is talált ki. Ezek szerint Tyler kreatívabb Cressnél, ez eléggé új dolog, a többiekre gondolva, ahol mindig Cressnek kellett döntenie, hogy hova is menjenek és mit is csináljanak. De unalmas volt már. *
Vissza az elejére Go down
Tyler No
Vendég




Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2007 4:20 pm

* Némán és mosolyogva nézi Cress kifakadását, mint aki teljesen közömbös a témában. De végülis az is, és már rájött, hogy a lány még mindig nem érti a tréfát. Nagyot sóhajt, majd feláll és szembefordul a lánnyal. *
-Kérsz egy teát?
* Mezítláb van élvezi, ahogy belesüpped a padlószőnyegbe. A mosoly még mindig nem tűnik el az arcáról, olyan mint egy kibírhatatlan rokon, mindig előkerül. *
-Jól van, én nem gyanúsítalak semmivel, ne akadj ki ezen csak poénkodok. De megszokhattad már. És a pasik már csak ilyenek.
* Azzal elindul a teafőző felé ha kér a lány, ha nem. Előhúzza pálcáját és kétszer rákoppint a teáskannára, mire a víz egyből forrni kezd. *
- Van több ötletem is. Felsorolom, aztán majd kiválasztod melyik a legszimpatikusabb.
* Rámosolyog a lányra és megemeli a szemöldökét. *
-Elraboljuk Anastasiát és elvisszük a mocsarakhoz egy kis kirándulásra, esetleg a labirintusban meglátogatjuk a forrást, vaagy fürdőzünk egyet meztelenül a vízesésnél. Esetleg csinálunk egy kis felfordulást a birtokon, de ez több szervezést igényel.
* Leveszi a kannát a helyéről és a lány felé fordul. Tyler kreatív ilyen téren és még több száz program is eszébe jut és még agyát se kell megjáratatnia. *
-Na mit szólsz?
Vissza az elejére Go down
Cress Ki
Vendég




Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2007 4:26 pm

- Igen, kérek. *ha már úgy is fel lett ajánlva neki a tea, akkor még jó, hogy elfogadja. Majd hallgatja a fiú szavait és nézi minden cselekvését, majd amikor Tyler elmegy teát csinálni, elfekszik az ágyon, most hogy végre felszabadult és úgy néz rá.*
- Én pedig nem szoktam hozzá a poénokhoz. *mondja egy kicsit morcosan, de úgy látszik, hogy meg kell szoknia, mivel itt, a Nezabarban elég sokan mondanak hülyeségeket. Cress nem is érti, hogy honnan vesznek ennyi marhaságot. Majd a felsorolást hallgatva elmosolyodik. *
- A mocsár tiltott hely és Anastáziához nincs kedvem. A labirintusban lévő forrásnál tegnap voltam, de ha gondolod lemehetünk oda és a meztelen fürdőzést pedig ellenzem. A birtokot pedig nincs sok értelme felforgatni. *mondja egy picit elgondolkozva, majd várja azt a teát, hiszen már eléggé megkívánta. *
Vissza az elejére Go down
Tyler No
Vendég




Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2007 4:39 pm

* Kivesz két csészét, majd a filterek közt kezd el válogatni. Magának kivesz egy zöld teásat, aztán a lány felé fordul. *
-Milyen teát szeretnél? Van füves is, de én csak a filtereset csípem.
* Programötletek terén ismét eszébe jutott jó pár, és megint van köztük jó pár marhaság is. De inkább nem akarja idegesíteni Cresst, ezért megtartja magának. Megfordul és csodálkozva látja, hogy a lány szépen elnyújtózkodott a már olyan jól megszokott ágyán. *
-Héé ne foglald le az ágyam. Az az enyém.
* Megcsóválja a fejét és megenged magának egy mosolyt. *
-Szóval nincs kedved se a mocsárhoz, és a fürdőzéshez sem. Na sebaj. Akkor kizárásos alapon marad a labirintus. Még úgy sem jártam ott.
* Elkészíti a teákat és a két bögrével odasétál ágyához. Most így végignézve a lányon ismét felötlenek a jobbnál jobb ötletek, de csak egy mosolyra futja. *
-Vagy azt is megcsinálhatjuk, hogy itt maradunk a szobában és élvezzük egymás társaságát.
*Cress felé nyújtja az egyik bögrét. *
-Tessék. Vigyázz, forró.
Vissza az elejére Go down
Cress Ki
Vendég




Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2007 4:45 pm

- Nekem mindegy, hogy milyen tea. Mondjuk olyat kérek, mint amilyet most te iszol. *nem válogatós ilyen téren, még szerencse, viszont ha a fiú mondaná a további ötleteit, akkor azzal nem idegesítené, de ha hallgat, akkor nem tud erre mit mondani. *
- Nem baj. Kölcsönvettem. Úgy is kényelmes. *mondja vigyorogva, majd amikor Tyler elindul felé a teával, akkor azért felül. *
- Nekem mindegy, hogy a labirintusba megyünk vagy itt maradunk. Ha a labiba, akkor megismerheted az ottani dolgokat, ha itt, akkor pedig megismerhetjük még jobban egymást. *mondja egy huncut mosoly kíséretében, majd elveszi a teát és még nem iszik belőle, mivel ilyen forró.*
- Köszi. *mondja, majd elkezdi fújni és miután már egy picit lehűlt, belekortyolgat, majd közben azért a fiúra sandít. *
Vissza az elejére Go down
Tyler No
Vendég




Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2007 4:58 pm

* A saját bögréjét két keze közé fogja, de egyelőre még hozzá sem szagol, csak a lányt nézi. Ő is visszatelepszik az ágyra és felhúzza a lábait, nehogy valaki kinyúljon az ágy alól és hideg kezével megszorítja csupasz lábfejét. *
-Ha gondolod beköltözhetsz. Szívesen látlak az ágyamban, és nem hinném, hogy a szobatársaimat zavarná. Legalább feldobnád a hangulatot.
* Szerény mosoly és óvatosan belekortyol a zöld teába. A forró lé villámgyorsan leszalad gyomráig átmelegítve ezzel Tylert. Imádja ezt az érzést. A dilemmára láthatóan nagyon elgondolkozik. Elkezdi állát dörzsölgetni és hangosan hümmög. *
-Nem is tudom mit válasszak. Inkább egy sötét labirintusban bóklásszak, vagy itt maradni veled kettesben ebben a szép nagy szobában. Nagy dilemma.
* A huncut mosolyra csak egy mosoly a válasz. Leteszi éjjeli szekrényre a bögréjét és Cress felé fordul. *
-Úgy érzem sokat tűrtem, sok békát nyeltem. Ezt már nem akarom, úgyhogy sok beszéd helyett eljött az idő a cselekvéshez.
* Kinéz az ablakon a szürke égre, és elhúzza a száját. *
-Kitaláltam egy új programot. Úgy hívják csendes pihenő.
* Varázsol egy mosolyt az arcára, majd hirtelen közel hajol a lányhoz, hogy végre elvegye tőle a csókot ami már régóta kijár neki. Félig lehunyja szemeit és ha teheti akkor falja a lány mézédes ajkait. *
Vissza az elejére Go down
Cress Ki
Vendég




Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2007 5:08 pm

*Lassan iszik a teából, majd pár korty után ő is lerakja az éjjeliszekrényre a bögrét, hiszen az még mindig nagyon meleg. *
- Nem, köszi, jó nekem a saját szobámbn és a saját ágyamban. És előbb vagy utóbb a szobatársaimat is megismerem. ~ inkább utóbb, ahogy elnézem. ~ *mondja és akármennyire is csábító az ajánlat, vissza kell, hogy utasítsa. Majd a fiú arcát fürkészi, hogy hogy gondolkodik, legalábbis azt tetteti.*
- Sokat tűrtél? Miért is? *kérdi érdeklődve, hiszen ezt valahogy nagyon nem érti, úgyhogy jó lenne, hogyha elmagyaráznák neki, majd a csendes pihenőre eléggé meglepetten néz, hiszen azt hitte, hogy a fiú most aludni akar, majd amikor Tyler megcsókolja, ösztönösen visszacsókol, bár nem tudja, hogy jól tette-e, de most már mindegy és így is eleget gondolkozott már és jól esik neki a fiú csókja. Nem sieti el, hiszen most tényleg ráérnek, így egy kicsit el is húzza, ameddig csak lehet, majd miután a csók véget ért, mint ahogy egyszer minden, egy picit zavartan pislog a fiúra. *
- Öhm...azt hiszem, hogy menjünk sétálni...még úgy is van mit megnézned. *mondja és hamar fel is pattan az ágyról és már nagyon indulna. Ösztönös reakció ez Cressnél, úgyhogy nem kell hülyének nézni. *
Vissza az elejére Go down
Tyler No
Vendég




Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2007 5:26 pm

* A teáról teljesen el is felejtkezik, de most kit érdekel a tea, mikor sokkal édesebb dolgot tapinhat ki. Nem válaszolja meg a lány kérdését, legalábbis szóban nem, de mozdulatai választ adnak minden kérdésre. Egyelőre folytatja a csókot és egy örökkévalóságig folytatná ha tehetné. Közben el is mosolyodik, végre kiadhatta magából minden feszültséget, ami az elmúlt napokban felgyülemlett benne. A másodpercek sokkal többnek tűnnek a fiú számára, és olyan hirtelen ér véget, ahogy jött. Nagyot lélegez és végigsimít Cress arcán mosolyogva, de aztán a lány hirtelen felpattan. Láthatóan zavart, ezt még Tyler is levágja. A félig tele bögrére néz, de inkább a lány után fordul, nem akarja elrontani a szája ízét.*
-Mi a gond? Biztos, hogy sétálni akarsz menni Velem? * Az utolsó szót erősen kihangsúlyozza. * -Mert ha egyedül akarsz lenni, akkor én megértem.
* Ő is felkel az ágyáról, ami rendesen össze lett gyűrve, pedig reggel olyan gondosan ágyazott be. *
Vissza az elejére Go down
Cress Ki
Vendég




Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2007 5:32 pm

- Figyelj, nagy baj lenne, hogyha én most elmennék? Később tudunk találkozni, de...*néz a fiúra és most tényleg össze van zavarodva, de nem akar még jobban. *
- És nincs semmi gond, tényleg. *mondja őszíntén, hiszen valóban nem bánta meg, csak most már tudja, hogy mit kell tennie, most már teljesen biztos a dolgában. *
- Ne haragúdj rám. *mondja a fiú szemébe nézve, majd odalép és megöleli. Szorosan hozzábújik, hiszen most olyan jól esik neki, persze csak ha Tyler hagyja. *
Vissza az elejére Go down
Tyler No
Vendég




Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2007 5:42 pm

* Nem véletlenül tette fel a kérdését, azért kiismerte már Cresst és általánosságban a lányok észjárását, ezért egyáltalán nem lepődik meg, hogy ezt a választ kapja. Megértően és teljesen komoly arccal bólint. *
-Persze menj csak, és gondold át érzéseidet. Én nem akarlak semmibe se belehajszolni. Nálam megértőbb pasit nem találsz a világon.
* Most azért egy kis mosoly is kiül az arcára, hisz egyáltalán nincsen rossz kedve. *
-Tudom. Menj csak. Nem haragszom, miért is haragudnék.
* Azzal átöleli a lányt jó szorosan magához és megpuszilja a feje búbját. Beszívja Cress illatát és behunyja a szemét. Csukott szemhéja mögött ugyanígy vannak, csak egy teljesen másik helyen. Egy idő után elengedi a lányt, és ha elhagyta a szobát, akkor visszaheveredik az ágyára és ismét előveszi azt a bizonyos könyvet, csak most már teljesen más lelkiállapotban olvassa.*
Vissza az elejére Go down
Cress Ki
Vendég




Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2007 5:46 pm

- Tudom, hogy nem akarsz és nem is kell. És már arra is rájöttem, hogy elég megértő vagy. *mondja msolyogva, majd a puszi jól esik neki és még egy darabig nem is bontakozik ki az ölelésből. Majd egy idő után felnéz a fiúra, megcsókolja még egyszer, gyengéden és érzékien, majd eltávolodik Tylertől és kimegy a szobából. Nem mondd már semmit, inkább csak megy, de azért az ajtót még becsukja maga mögött és a Fehértigrisig meg sem áll, ahol lefekszik az ágyába és átgondolja a dolgokat.*
Vissza az elejére Go down
Brown Ry
Vendég




Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2007 2:16 pm

*Egy jó ideje ki sem bújt az ágyból, na nem hogy a szobából. Picit nehezére esik most neki sok dolog, hisz szerelme ement, és nem tudja hol járhat. Nagy erőt véve magán, kimászik az ágyból, felöltözik normálisan és elhagyja a szobát.*
Vissza az elejére Go down
Darios Berbatov
Diák
Darios Berbatov


Férfi
Hozzászólások száma : 230
Age : 34
Ismertség :
Parlagi sas - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parlagi sas - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Parlagi sas - Page 2 Left_bar_bleue0/0Parlagi sas - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2007 7:55 pm

*Végre odaért a hálókörletéhez,kiválaszt egy üres ágyat és lepakolja a cuccait.*
-Kicsit szétnézhetnék még...*Elindul egy kicsit körbenézni.*
Vissza az elejére Go down
Darios Berbatov
Diák
Darios Berbatov


Férfi
Hozzászólások száma : 230
Age : 34
Ismertség :
Parlagi sas - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parlagi sas - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Parlagi sas - Page 2 Left_bar_bleue0/0Parlagi sas - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2007 8:10 pm

*Visszatér a rövidke sétából,kicsit szétnézett a hálókörlete körül de most már elfáradt ezért lefekszik aludni.Megágyaz magának aztán álomra hajtja a fejét és azon gondolkodik vajon a kedvenc farkasával mi lehet most....Ő vajon hol tölti az éjszakát?Ilyen gondolatok járnak a fejében amíg el nem nyomja az álom.*
Vissza az elejére Go down
Darios Berbatov
Diák
Darios Berbatov


Férfi
Hozzászólások száma : 230
Age : 34
Ismertség :
Parlagi sas - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parlagi sas - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Parlagi sas - Page 2 Left_bar_bleue0/0Parlagi sas - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2007 4:52 pm

*Ablakán besütnek a napsugarak,lassan kinyitja a szemét és körbenéz.Eltelik egy kis idő mire rájön,hogy hol is van most...~Hiányozni fognak a szüleim meg a barátaim,de majd itt is biztos találok barátokat.~Lassan felül az ágyban és elkezd kotorászni a táskájában,amikor mocorgást hall az ágy alól,letérdel és észreveszi Andrejt az ágy alatt lapulva.*
-Jajj Andrej elfelejtkeztem rólad...ne haragudj.*kiveszi a kis fekete labradorkölyköt az ágy alól és magához öleli.*Nah felöltözök aztán keresünk valami ennivalót mitszólsz?*leteszi a kiskutyát a földre,aztán odamegy a szekrényéhez és felveszi a ruháit.Pólóján ott vírít a Bestiamester-szakosok jelvénye,lehajol és felveszi a kiskutyát és elindulnak.*
Vissza az elejére Go down
Igor Volonyev
Diák
Igor Volonyev


Férfi
Hozzászólások száma : 60
Age : 30
Localisation : Gyál
Ismertség :
Parlagi sas - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parlagi sas - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 11.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Parlagi sas - Page 2 Left_bar_bleue0/0Parlagi sas - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2007 8:47 pm

*Belép a parlagi sas nevű hálobe leteszicuccait és elkezdi rendezgetni. Negyed óra múlva végez és elégedetten elmosolyodik.* Zsíír! *Az ágyán egy fekete- fehér lepedő van amin jing-jang jel van. A szekrényekbe szépen össze hajtva ruhái egy akasztófán egy feket és egy kék-narancsárga talár.* Na jóvan mára ennyi. *Bemegy a fürdöbe lezuhanyozik, fogat mos, pizsamát vesz és lefekszik aludni.*
Vissza az elejére Go down
Darios Berbatov
Diák
Darios Berbatov


Férfi
Hozzászólások száma : 230
Age : 34
Ismertség :
Parlagi sas - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parlagi sas - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Parlagi sas - Page 2 Left_bar_bleue0/0Parlagi sas - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 05, 2007 5:26 pm

*Ül az asztalánál és egy könyvet olvasgat a középkori boszorkányokról.Ásít eggyet és kinéz az ablakon,süt a nap és az ég se borús.*
-Hmm...mitgondolsz Andrej sétálunk eggyet?*kiskutyája boldog farkcsóválással jelzi,hogy ő menne.*Rendben egy pillanat...*Elrakja a könyvet a polcra kotorászik egy kicsit a ruhái között és felveszi a fekete anorákját meg a farmerját,ezután elindul egy jó helyet keresni.*
Vissza az elejére Go down
Jevgenyij Gajdarbekov
Diák



Férfi
Hozzászólások száma : 8
Age : 35
Ismertség :
Parlagi sas - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parlagi sas - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Parlagi sas - Page 2 Left_bar_bleue0/0Parlagi sas - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 05, 2007 7:49 pm

*Jevgenyij fel kel és órára indul!*
Vissza az elejére Go down
Darios Berbatov
Diák
Darios Berbatov


Férfi
Hozzászólások száma : 230
Age : 34
Ismertség :
Parlagi sas - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parlagi sas - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Parlagi sas - Page 2 Left_bar_bleue0/0Parlagi sas - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2007 1:41 pm

*Ma korán felkelt és sétálgatott egy kicsit az iskolában,majd ebédelni is elment.Most pedig elindul az udvarra mert az nagyon tetszett neki múltkor,felveszi a fekete mellényét meg a farmerját és már megy is.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Parlagi sas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parlagi sas   Parlagi sas - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Parlagi sas
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar varázslóképző :: Kúria :: Kúria :: Diákok hálókörletei-
Ugrás: