Nezabar varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar varázslóképző

Bolgár mágusiskola
 
Fórum linkKezdőlapGalleryHírekLegutóbbi képekÓrarendÓrákÚjságRegisztrációBelépésKeresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Mika Alasein
Árnymadarak-mocsara - Page 2 I_vote_lcapÁrnymadarak-mocsara - Page 2 I_voting_barÁrnymadarak-mocsara - Page 2 I_vote_rcap 
Cirelin de Sovalon
Árnymadarak-mocsara - Page 2 I_vote_lcapÁrnymadarak-mocsara - Page 2 I_voting_barÁrnymadarak-mocsara - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Árnymadarak-mocsara - Page 2 I_vote_lcapÁrnymadarak-mocsara - Page 2 I_voting_barÁrnymadarak-mocsara - Page 2 I_vote_rcap 
Anastasia Romanov
Árnymadarak-mocsara - Page 2 I_vote_lcapÁrnymadarak-mocsara - Page 2 I_voting_barÁrnymadarak-mocsara - Page 2 I_vote_rcap 
Sentor Mordester
Árnymadarak-mocsara - Page 2 I_vote_lcapÁrnymadarak-mocsara - Page 2 I_voting_barÁrnymadarak-mocsara - Page 2 I_vote_rcap 
Jenny Miles
Árnymadarak-mocsara - Page 2 I_vote_lcapÁrnymadarak-mocsara - Page 2 I_voting_barÁrnymadarak-mocsara - Page 2 I_vote_rcap 
Irego Kwiatowski
Árnymadarak-mocsara - Page 2 I_vote_lcapÁrnymadarak-mocsara - Page 2 I_voting_barÁrnymadarak-mocsara - Page 2 I_vote_rcap 
Vernen Klaio
Árnymadarak-mocsara - Page 2 I_vote_lcapÁrnymadarak-mocsara - Page 2 I_voting_barÁrnymadarak-mocsara - Page 2 I_vote_rcap 
Eric Croft
Árnymadarak-mocsara - Page 2 I_vote_lcapÁrnymadarak-mocsara - Page 2 I_voting_barÁrnymadarak-mocsara - Page 2 I_vote_rcap 
Szentgyörgyváry Kristóf
Árnymadarak-mocsara - Page 2 I_vote_lcapÁrnymadarak-mocsara - Page 2 I_voting_barÁrnymadarak-mocsara - Page 2 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mesélés
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:18 pm by Cirelin de Sovalon

» HTML Kódok
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:17 pm by Cirelin de Sovalon

» Játékkereső
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:10 pm by Kaen el Jericho

» Aligátor
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 1:38 pm by Blair Nola Murphy

» Udvar
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2007 2:35 pm by Hana Dentry

» Beszélgetés kötetlenül
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2007 4:10 pm by Miwako Suspiria

» Tölgyes
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 9:30 pm by Dorago Deltalo

» Bűbájok Világa - Bűbájtan terem
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 8:28 pm by Leonard Wyatt

» Parlagi sas
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 5:19 pm by Igor Volonyev

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 24, 2007 7:23 pm-kor volt itt.

 

 Árnymadarak-mocsara

Go down 
+14
Anio Minako Mathilda
Joyce Haworth
Jenny Miles
Irego Kwiatowski
Emma San Felice
Unirone Kunerhant
Vernen Klaio
Mika Alasein
Ariana Ravenwood
Feyd Raude
Rachel K. Johnson
Szentgyörgyváry Kristóf
Vaszilij Todorov
Cirelin de Sovalon
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Feyd Raude
Diák
Feyd Raude


Férfi
Hozzászólások száma : 420
Age : 31
Ismertség :
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Árnymadarak-mocsara - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0/0Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2007 10:36 pm



*Mivel Kisa egy kis fényt csinált, így már lát is valamit. Feyd is gyorsan előveszi a pálcáját és elmotyog egy Lumost, mire most már ő is lát valamit.*
- Szerinted találunk valamit? *kérdi és közben egyre beljebb megy és a növényeket nézegeti. Sajnos sehol se találja azt a virágot, amire szükségük lenne, így hát halad tovább és néha Kisára pillant, hogy ő vajon hogy áll. *

Vissza az elejére Go down
Játékmes
Vendég




Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2007 10:40 pm

*Urakhon, a barnamedve, Aredhyll mester famulusa megáll a Mocsár szélén. A két diákot vizslatja élénk, értelmes szemeivel, majd elindul, hogy jelentse mesterének a diákok kihágását, akik ezért minimum büntető munkára számíthatnak a Sötét Druidától...*
Vissza az elejére Go down
Kisa Tod
Vendég




Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2007 10:48 pm


*Figyel, de egyenlőre semmi. Semmi olyan virághoz hasonlót nem lát, és ez kezd az ideigeire menni.*
~Jellemző... ha kis danonászós kislány lennék, nem kellene ezt csinálnom... de akkor még tanulhanék zongorázni... meg fuvolázni... meg it tudom én mit csinálni. Ahhoz meg nincs kedvem.~
*Gondolja, mikor Feyd megszólal.*
- Nem tudom... remélem.
Vissza az elejére Go down
Feyd Raude
Diák
Feyd Raude


Férfi
Hozzászólások száma : 420
Age : 31
Ismertség :
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Árnymadarak-mocsara - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0/0Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2007 10:50 pm



- Egyébként te tudod, hogy az a vírág hogy néz ki? Mert én nem értek az ilyenekhez. *mondja és keresgél tovább és jelenleg egy virág a cél, de mivel nem druida, így nem is igen érdekli a természet. A medvét meg nem veszi észre, hiszen egyfolytában a földet nézi. *
- Hát ez így elég nehéz lesz. *mondja, de nem adja fel,mivel nem olyan ember, aki feladja. *

Vissza az elejére Go down
Kisa Tod
Vendég




Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2007 11:02 pm


- Hm... én se. De nem sok virág nőhet itt a mocsárban... szerintem. Főleg nem most.
*Mondja elgondolkodva, miközben további kutatásokat végez. De semmi. Egyáltalán semmi.*
- Áhh, ha találunk is egy virágot...
*Kezd el morgoldódni magában.*
Vissza az elejére Go down
Feyd Raude
Diák
Feyd Raude


Férfi
Hozzászólások száma : 420
Age : 31
Ismertség :
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Árnymadarak-mocsara - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0/0Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2007 11:04 pm



- Hát szerintem sincs itt sok virág. *mondja, de nem adja fel a kutatást, csak keresgél tovább, hátha meglesz a munkájuk gyümölcse.*
- Viszont Vernen is jöhetett volna. Most meg ő pihen, mi meg itt szívunk. *mondja és már kezd egy kicsit mérges lenni. Szeretne már találni egy virágot.*
- Ilyen feladatot adni. *mondja inkább csak magának, de elég hangosan, úgyhogy Kisa is hallhatta.*

Vissza az elejére Go down
Kisa Tod
Vendég




Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2007 11:13 pm


- Puhány alak. Persze, nem ő jár rosszul, ha nem találunk elegendő világot... nem értem a prof logikáját. Miért én járok rosszul? Vernen tett fel rossz kérdéseket.
*Mondja mérgelődve, miközben nézelődik. Talán már épp belerúgna a földbe, mikor egyszer csak kicsit távolabb mintha a pálca fénye egy virágot világítana meg.*
- Te... nézd ott!
*Mutat a virég felé, majd óvatosan megközelíti.*
- Szerinted ez az lehet?
Vissza az elejére Go down
Feyd Raude
Diák
Feyd Raude


Férfi
Hozzászólások száma : 420
Age : 31
Ismertség :
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Árnymadarak-mocsara - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0/0Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2007 11:18 pm



- Hát szerintem azért, hogy mennyire vagyunk összetartóak. Bár szerintem Vernen holnap fog segíteni és hát meg kell hagyni, szükségünk lenne rá, mivel nem találok semmit. *mondja mérgesen és közben halad tovább, majd Kisa hangjára felkapja a fejét és odalép a lányhoz.*
- Hé, ez lehet, hogy az. Vigyük el ezt és ha nem jó, akkor majd másikat keresünk. Bár ahogy te is mondtad, nem sok virág van itt,tehát valószínűleg ez lesz az. *mondja, majd lassan lehajol és letépi a virágot és közelebbről is megvizsgálja, majd átnyújtja Kisának.*

Vissza az elejére Go down
Kisa Tod
Vendég




Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2007 11:30 pm


- Összetartóak? Ennyi idő alatt nem nagyon szokhattunk össze, elvégre... alig volt időnk megismerkedni. Még a saját szobatársaimat se ismerem.
*Vall színt, nos igen, szobatársai vagy máshol tartózkodnak, vagy aludnak, mikor ő ott van. Majd átveszi a virágot.*
- Vajon ma találunk még?
Vissza az elejére Go down
Feyd Raude
Diák
Feyd Raude


Férfi
Hozzászólások száma : 420
Age : 31
Ismertség :
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Árnymadarak-mocsara - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0/0Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2007 11:33 pm



- Hát igen, még nem szokhattunk össze, de talán az volt a célja ennek az egésznek, hogy megtanuljunk közösen dolgozni. *mondja, hiszen Feyd ezen a véleményen van, majd közben figyeli tovább a környéket.*
- Sajnos fogalmam sincs. Keressünk még vagy majd inkább holnap folytassuk Vernennel? *kérdi, bár Feydnek végülis teljesen mindegy, csak nem akar semmi féle bajt.*

Vissza az elejére Go down
Kisa Tod
Vendég




Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2007 11:40 pm


- Na igen, ki tudja, mi jár a mi kedves professzorunk fejében... bár előre sejthettük, hogy nem lesz egy kéjút ez az iskola. Bár, éjel a mocsárban való keresgélés nem volt a terveim között...
*Mosolyodik el halványan, majd mikor Feyd rákérdez, elgondolkodik.*
- Hm, nem tudom...
Vissza az elejére Go down
Feyd Raude
Diák
Feyd Raude


Férfi
Hozzászólások száma : 420
Age : 31
Ismertség :
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Árnymadarak-mocsara - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0/0Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2007 11:43 pm



- Egyébként én bírom a mesterünket, bár egy kicsit furcsa alak, eléggé magának való, de szerintem azért velünk nem olyan mogorva. *mondja a lánynak, majd feláll. *
- Akkor szerintem menjünk vissza, úgyis kijárási tilalom van és ha elkapnak, akkor nem fogunk örülni. *mondja, majd elindul ki a mocsár széle felé és ott még megvárja a lányt.*
- A virágot viszont te tedd el. *mondja, hiszen Kisáé a felelőség, Feyd meg nem szeretné elveszíteni.*

Vissza az elejére Go down
Kisa Tod
Vendég




Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2007 11:49 pm


- Én nem tudom. Érdekes ember.
*Mondja, majd alaposan megnézi a virágot magának, és igazán reméli hogy ez a virág az a virág.*
- Menjünk. Szerintem hiába mondanánk, hogy a professzor mondta, hogy jöjjünk, nem úsznánk meg büntetőmunka nélkül.
*Majd elindulnak, ki-ki a saját hálójába, Kisa a virággal, amit szépen vízbe rak, hiszen ki tudja, hogyan kell a főzetbe.*
Vissza az elejére Go down
Feyd Raude
Diák
Feyd Raude


Férfi
Hozzászólások száma : 420
Age : 31
Ismertség :
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Árnymadarak-mocsara - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0/0Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2007 11:51 pm



- Az nem baj. *mondja és még mindig a mesterükre utalva. *
- Igen, igazad lehet. Akkor jó éjt. *köszön el a lánytól és egy ideig még együtt haladnak. Azaz átmennek az udvaron, majd a kúria folyosóján és végül a hálóikba, ahol Feyd valószínűleg lefekszik és olvas vagy pedig hamar elalszik.*

Vissza az elejére Go down
Vernen Klaio

Vernen Klaio


Férfi
Hozzászólások száma : 870
Age : 31
Ismertség :
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Árnymadarak-mocsara - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0/0Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 14, 2007 7:56 pm

*Eléri a mocsár szélét, és már azonnal rosszul lesz az ottani szagtól, ám hajtja a tudat, hogy betegség van a suliban, és nem akarja a beléjük fektetett bizalmat sem eldobni, így elég erőteljesen keresni kezd.* ~Ugyan a többiek találtak-e virágot? Remélem, hogy igen, mert eléggé hátborzongató itt egyedül, de hajrá, ha találsz virágot a többieknek annál kevesebb munkája lesz!!~
Vissza az elejére Go down
http://janesz666.extra.hu
Feyd Raude
Diák
Feyd Raude


Férfi
Hozzászólások száma : 420
Age : 31
Ismertség :
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Árnymadarak-mocsara - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0/0Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 14, 2007 8:02 pm



*Lassan megérkezik a mocsárhoz és már azt hitte, hogy egyedül kell kutakodnia, amikor megpillantja Vernent és gyorsan oda is megy hozzá.*
- Üdv. Hát te? Azt hittem, hogy már eltűntél. *mondja, de többet már nem szól a fiúhoz, hanem beljebb megy a mocsárba, úgy, mint ahogy azt tegnap is tette és elkezd kutakodni. Reméli, hogy most is találnak majd legalább egy virágot.*

Vissza az elejére Go down
Vernen Klaio

Vernen Klaio


Férfi
Hozzászólások száma : 870
Age : 31
Ismertség :
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Árnymadarak-mocsara - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0/0Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 14, 2007 8:06 pm

*Amint keresi a virágot, és elméjül a gondolataiban ,valaki megszólal, ő pedig már ugrana is valaki nyakába... Kissé megijedt, de ez nem is csoda ezen a helyen. Ám amikor felismeri a hang gazdáját megörül, és örömmel üdvözli meghajlással Feyd-et.*
-Szia. Nem, nem vesztem el. Te is magányosan akartál keresni? *Majd látja Feyd-et befelé haladni a mocsárba. Furcsállja, ám biztos tapasztaltabb, mint ő.*
-Tegnap volt valami eredmény?
Vissza az elejére Go down
http://janesz666.extra.hu
Feyd Raude
Diák
Feyd Raude


Férfi
Hozzászólások száma : 420
Age : 31
Ismertség :
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Árnymadarak-mocsara - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0/0Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 14, 2007 8:09 pm

*Amikor a fiú összerezzen, elmosolyodik.*
- Nyugi, nem foglak megtámadni, még. *mondja egy gonosz mosollyal az arcán, majd a kérdésre eléggé fura képet vág.*
- Hát szerinted mégis miért jöttem ide, hogyha nem azt az átkozott virágot keresni? *kérdésre kérdéssel felel, de ebből Vernen rájöhetett a válaszra. Majd előveszi pálcáját, elmond egy Lumost és így már lát is valamit.*
- Igen, találtunk egy virágot. Te is igazán jöhettél volna. *mondja, egy kicsit haragszik a fiúra, hiszen ez közös munka lenne és Feyd már megint itt szív. Ő legalább tesz valamit ezért a feladatért.*
Vissza az elejére Go down
Vernen Klaio

Vernen Klaio


Férfi
Hozzászólások száma : 870
Age : 31
Ismertség :
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Árnymadarak-mocsara - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0/0Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 14, 2007 8:15 pm

*Észreveszi a fiú hangjában a haragot, és ezmiatt elmegy a maradék jókedve is. Nagyon bánja, de tegnap valahogy erőtlen lett, és elment aludni. Bárcsak most kellene jönnie...*
-Sajnálom. Igazán jöhettem volna, ám nem tettem. Így ha nem jön össze, akkor nem is én, hanem Kisa lesz a hibás. Mondjuk te tudod hogyan néz ki a virág? Mármint a sápvirág. Mert én ma próbáltam beszélni Kaen mesterrel, ám nem volt otthon. ~de remélem valahonnan csak megtudjuk hogyan néz ki~
Vissza az elejére Go down
http://janesz666.extra.hu
Feyd Raude
Diák
Feyd Raude


Férfi
Hozzászólások száma : 420
Age : 31
Ismertség :
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Árnymadarak-mocsara - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0/0Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 14, 2007 8:22 pm

- Jó, már mindegy. Kisának se lesz semmi baja, mivel meg fogjuk találni a sápvirágot. Nem kell aggódni. És igen, tudom, hogy hogy néz ki. ~ legalábbis remélem, hiszen lehet, hogy tegnap rossz virágot találtunk. Nem, az nem lehet, biztos, hogy az volt az. ~ *gondolja és keres tovább, pálcával a kezében. *
- Vagy tudod mit? Menjünk el a könyvtárba és nézzünk utánna, hogy hogy is néz ki. *mondja hírtelen ötlettel és közben felegyenesedik és Vernenre néz.*
Vissza az elejére Go down
Vernen Klaio

Vernen Klaio


Férfi
Hozzászólások száma : 870
Age : 31
Ismertség :
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Árnymadarak-mocsara - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0/0Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 14, 2007 8:25 pm

-Egy rugón járhat az agyunk, án szerintem egy kicsit még keresgéljünk, vagy menjünk beljebb kicsivel még, de semmiképpen sem sokkal. *Itt egy sokatsejtető pillantással jelzi Feydnek, hogy menjenek, de csak halkan, és vigyázva.*
Vissza az elejére Go down
http://janesz666.extra.hu
Feyd Raude
Diák
Feyd Raude


Férfi
Hozzászólások száma : 420
Age : 31
Ismertség :
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Árnymadarak-mocsara - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0/0Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 14, 2007 8:27 pm

- Szerintem még nyugodtan mehetünk beljebb. Vagy tán félsz? *egy gonosz mosoly látható most Feyd arcán, nem is tudja, hogy most miért viselkedik megint így. Pedig Nadin jó hatással volt rá és egészen szociális volt, de most, hogy már régebb óta nem látta a lányt, így ismét visszatér a régi Feyd, de talán nem is baj.*
Vissza az elejére Go down
Vernen Klaio

Vernen Klaio


Férfi
Hozzászólások száma : 870
Age : 31
Ismertség :
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Árnymadarak-mocsara - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0/0Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 14, 2007 8:38 pm

*Vernen belenéz Feyd szemébe, és látja benne a "gúnyt", ám ez nem zavarja, hiszen tudja, hogy Feyd is tart a helytől.*
-Félni félek, de csak az itt lakóktól, és a büntetéstől, amit kaphatunk, ha Kaen mester nem magyaráz ki minket. *Előveszi a pálcáját, elmotyog egy Lumost, de nem enged meg magának annyi fényt, mint társa, eléggé bízik a szemében.*
-Gyerünk akkor beljebb. *Elindul a mocsár belseje felé, de csak jól látható helyen jár, hogy vissza is találjanak.*
Vissza az elejére Go down
http://janesz666.extra.hu
Feyd Raude
Diák
Feyd Raude


Férfi
Hozzászólások száma : 420
Age : 31
Ismertség :
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Árnymadarak-mocsara - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0/0Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 14, 2007 8:44 pm

*Feyd nem fél ettől a helytől, mivel eddig még nem volt rá oka, viszont egy újabb büntetőmunka nem hiányozna neki.*
- Én már kaptam büntetőmunkát. Itt jártunk páran és akkor. Elég unalmas dolog. *mondja most már, majd ő is beljebb megy, viszont nem nagyon, hiszen megvan rá az ok biztos, amiért tiltott hely a mocsár.*
Vissza az elejére Go down
Vernen Klaio

Vernen Klaio


Férfi
Hozzászólások száma : 870
Age : 31
Ismertség :
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Árnymadarak-mocsara - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Árnymadarak-mocsara - Page 2 Left_bar_bleue0/0Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 14, 2007 8:47 pm

*Vernen megáll, és szétnéz. Orrát még mindíg csavarja a mocsár büdöse, de ez nem tántorítja el a virágkeresétől.*
-Feyd, te látsz valahol virágot? *Felé fordul, és ránéz, ám ezután inkább gyorsan keres tovább, hiszen ha beszélgetnek nem találnak úgysem semmit.*
~Ugyan, hol lehetnek ezek a virágok?!~ *Kezd idegessé válni, de ezt semmiképpen nem mutatja*
Vissza az elejére Go down
http://janesz666.extra.hu
Ajánlott tartalom





Árnymadarak-mocsara - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnymadarak-mocsara   Árnymadarak-mocsara - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnymadarak-mocsara
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar varázslóképző :: Szurdok :: Külső területek a szigeten túl-
Ugrás: