Nezabar varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar varázslóképző

Bolgár mágusiskola
 
Fórum linkKezdőlapGalleryHírekLegutóbbi képekÓrarendÓrákÚjságRegisztrációBelépésKeresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Mika Alasein
Udvar - Page 40 I_vote_lcapUdvar - Page 40 I_voting_barUdvar - Page 40 I_vote_rcap 
Cirelin de Sovalon
Udvar - Page 40 I_vote_lcapUdvar - Page 40 I_voting_barUdvar - Page 40 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Udvar - Page 40 I_vote_lcapUdvar - Page 40 I_voting_barUdvar - Page 40 I_vote_rcap 
Anastasia Romanov
Udvar - Page 40 I_vote_lcapUdvar - Page 40 I_voting_barUdvar - Page 40 I_vote_rcap 
Sentor Mordester
Udvar - Page 40 I_vote_lcapUdvar - Page 40 I_voting_barUdvar - Page 40 I_vote_rcap 
Jenny Miles
Udvar - Page 40 I_vote_lcapUdvar - Page 40 I_voting_barUdvar - Page 40 I_vote_rcap 
Irego Kwiatowski
Udvar - Page 40 I_vote_lcapUdvar - Page 40 I_voting_barUdvar - Page 40 I_vote_rcap 
Vernen Klaio
Udvar - Page 40 I_vote_lcapUdvar - Page 40 I_voting_barUdvar - Page 40 I_vote_rcap 
Eric Croft
Udvar - Page 40 I_vote_lcapUdvar - Page 40 I_voting_barUdvar - Page 40 I_vote_rcap 
Szentgyörgyváry Kristóf
Udvar - Page 40 I_vote_lcapUdvar - Page 40 I_voting_barUdvar - Page 40 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mesélés
Udvar - Page 40 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:18 pm by Cirelin de Sovalon

» HTML Kódok
Udvar - Page 40 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:17 pm by Cirelin de Sovalon

» Játékkereső
Udvar - Page 40 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:10 pm by Kaen el Jericho

» Aligátor
Udvar - Page 40 Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 1:38 pm by Blair Nola Murphy

» Udvar
Udvar - Page 40 Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2007 2:35 pm by Hana Dentry

» Beszélgetés kötetlenül
Udvar - Page 40 Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2007 4:10 pm by Miwako Suspiria

» Tölgyes
Udvar - Page 40 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 9:30 pm by Dorago Deltalo

» Bűbájok Világa - Bűbájtan terem
Udvar - Page 40 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 8:28 pm by Leonard Wyatt

» Parlagi sas
Udvar - Page 40 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 5:19 pm by Igor Volonyev

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 24, 2007 7:23 pm-kor volt itt.

 

 Udvar

Go down 
+70
Arxen Klarden
Sophia Vivienne Roatz
Leonard Wyatt
Lacey McLaison
Vaszilij Todorov
Lily Charming
Clare Petal
Lemina Rowen
Olga Volkov
Nádja Bloszkova
Evee Ciryandil
Kaen el Jericho
Masa Petar
Arnuil Olórea
Igor Volonyev
Magdalena Hort
Mika Alasein
Elena Dreamfire
Tirion Andúne
Horváth Emília
Aurora Avangard
Szegvári Márk
Yassen Miroslav Harryson
Olga Korovjova
Svetlana Vladislav Ivanov
Valandil Miriel
Bernadette Allare
Elizabetha Golubkov
Pjotr Boljakov
Eleonóre Delice
Jasmin Flower
Carmen Z. Jensen
Herbert V. Hariston
Joyce Haworth
Vaszilij Potrevszkij
Anio Minako Mathilda
Eric Croft
Alexandra Sirov
Cirelin de Sovalon
Natalia Jovovich
Alexandra Róz
Dolinor Thurassel
Hold Kármen Katei
Alexis Jasmine Blake
Thelardus Károly
Gregori von Francois
Josh Grathen
Szurdok ősi szelleme
Anastasia Romanov
Sentor Mordester
Hana Dentry
Rachel K. Johnson
Feyd Raude
Anna Ivanov
Ariana Ravenwood
Tiszaszegi Zsanett
Alexej Iljics Szimonov
Vernen Klaio
Morrigan Neit Niedo
Szentgyörgyváry Kristóf
Cassidy Woonel
Darios Berbatov
Jenny Miles
Dimitrij Pavlovics
Irego Kwiatowski
Unirone Kunerhant
Darren Larten
Selene Klarx
Anaze White
Dorago Deltalo
74 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
SzerzőÜzenet
Szegvári Márk
Diák
Szegvári Márk


Férfi
Hozzászólások száma : 202
Age : 30
Ismertség :
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Udvar - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 23.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0/0Udvar - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Udvar - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 40 Icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2007 1:43 pm

-Ooo.. -*Mondja hosszan.* -Ha nem mondod, hülyén halok meg. -*Vigyorodik el kicsit gúnyosan.*
-Majd felhúzom én a Bestiákat amiatt neaggódj. -*Nevet. Amikor a lány kérdezi ki az megvonja a vállát.*
-Valandil Miriel. -*Már a nevet is fintorogva ejti ki, de csak megvonja a vállát.*
Hm.. ha kihasználnám már minuszba tettem volna az összes többi házat. -*Mosolyog nyugodtan. *
-Bár.. -*Odalép a padon ülő Selenéhez.*
-Bár tőled kár volna. -*Mosolyog és végre kihúzza a zsebéből a kezét és végig simít a lány arcán. Hiába volt a zsebében a kéz, a hideg érintés talán valami rosszat sejtethet a fiúról.*
Vissza az elejére Go down
Selene Klarx
Diák
Selene Klarx


nő
Hozzászólások száma : 304
Ismertség :
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Udvar - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 04.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0/0Udvar - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Udvar - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 40 Icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2007 1:48 pm

- Éppen azért mondtam, hogy ne halj meg hülyén. *válaszol ugyanolyan gúnyosan a srácnak, mint ahogy az előbb ő beszélt. *
- Egyébként se aggódtam. Bár engem hidegen hagy a pontverseny. *mondja, majd amikor meghallja Valandil nevét, elmosolyodik és eszébe jut a beszélgetésük és a fogadás is, bár úgy tűnik, hogy Selene vesztésre áll, pedig semmiféleképpen se szeretne veszíteni. *
- Nekem nincs bajom Valandillal. *mondja végül, hiszen egészen jól el tudtak beszélgetni. Majd amikor a fiú odalép hozzá és Selene arcához ér, akkor elkapja a fiú kezét. *
- Ne simogass engem. *mondja és szemében tűz gyúl, ami tökéletesen illik egy elemistához. Ezt valahogy nagyon nem szereti és ez már nem az első eset. Még csak nem is ismeri a fiút és még a keze is olyan hideg, amitől Selene hátán feláll a szőr. *
Vissza az elejére Go down
Szegvári Márk
Diák
Szegvári Márk


Férfi
Hozzászólások száma : 202
Age : 30
Ismertség :
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Udvar - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 23.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0/0Udvar - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Udvar - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 40 Icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2007 1:54 pm

-Hm.. az engem nem érdekel, hagy bajod van-e vele vagy nincs. -*Jelenti ki hideg hangon.*
-De én Valandilt el fogom intézni. -*Jegyzi meg, hisz tett egy ígéretet amit be is fog tartani. Ám amikor Selene elkapja a kezét csak megszorítja a lány kezét, nem erősen, bár Márk erős hála a sportnak, így ha még jobban ráfogna a lány kezére annak elég fájdalmas vége lenne. De helyette csak mosolyog és állja a lány tekintetét. A tűzre „válaszolva” Márk éjfekete szemét a lány íriszeibe mélyeszti és talán szegény Selenának oylan érzése lehet, mintha hideg kezek ragadnák meg őt.*
-szeretek játszani a tűzzel. -*Lassan elengedi a lány kezét.*
Vissza az elejére Go down
Sonya Hadley
Diák
Sonya Hadley


nő
Hozzászólások száma : 96
Age : 32
Ismertség :
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Udvar - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0/0Udvar - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Udvar - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 40 Icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2007 1:59 pm

*Sonya halkan nyújtozkodva sétál ki a udvarra kezeit maga előtt összefonja mikor észreveszi hogy nem csak ő van itt.Meglát egy fiút egyedül ülni a padon.Odasétál hozzá majd illedelmesen bemutatkozik*
-Szia!Sonya Hadley vagyok árnydalnok*mondja mosolyogva*
-Leülhetek?*kérdi az üres helyre mutatva*
Vissza az elejére Go down
Selene Klarx
Diák
Selene Klarx


nő
Hozzászólások száma : 304
Ismertség :
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Udvar - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 04.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0/0Udvar - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Udvar - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 40 Icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2007 2:01 pm

- Azt csinálsz, amit akarsz. *válaszolja még mindig a Valandilos témára, hiszen nem különösebben érdeklik a fiúk közötti viták. Majd amikor a srác megszorítja a kezét, nem igen foglalkozik vele, hiszen nem olyan erős a szorítás, hogy az fáljon Selnenek, majd állja a srác tekintetét. És végül a fiú mondatára egy egyszrű választ ad. *
- Csak vigyázz, meg ne égesd magad. *mondja a fiúnak, majd miután végre el lesz engedve, felpattan és a fiú elé lép, majd fenyegető hangon megszólal. *
- Ezt meg ne próbáld mégegyszer, mert annak súlyos következményei lehetnek. *mondja a srác szemébe nézve még mindig, hogy biztosan felfogja Márk Selene mondanivalóját, majd elfordul a fiútól és inkább sétálgat az udvaron, mivel most eléggé ideges lett a fiúnak hála. *
Vissza az elejére Go down
Szegvári Márk
Diák
Szegvári Márk


Férfi
Hozzászólások száma : 202
Age : 30
Ismertség :
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Udvar - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 23.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0/0Udvar - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Udvar - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 40 Icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2007 2:08 pm

*Mosolyogva hallgatja a lányt.*
~Talán nem is olyan gyenge virágszál mint ahogy én azt gondoltam.~ *El is vigyorodik majd így hallgatja végig a lány fenyegetését.*
-Na nee. -*Húzza el a ne szót, még hogy féljen? Ő? Selenétől? Márk megrázza a fejét és amikor a lány elindul Márk pár másodpercig csak áll.*
~Ki az a hülye aki fut egy lány után?~ *Teszi fel magában a kérdést aztán megindul Selen után és elkapja a vállánál és Márk egy picit komolyabb hangon megszólal.*
-Az egy dolog, hogy megfenyegetsz, de csak úgy lelépni. -*Rázza meg egy picit a fejét, bár már nagyon fel van rá készülve, hogy kap egy nagy pofont nem fog védekezni.*
~Valahogy mindig is dicséret volt számomra egy lánytól pofont kapni.~ *Vigyorodik el, persze csak magában.*
Vissza az elejére Go down
Selene Klarx
Diák
Selene Klarx


nő
Hozzászólások száma : 304
Ismertség :
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Udvar - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 04.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0/0Udvar - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Udvar - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 40 Icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2007 2:15 pm

- Szerintem nem mondtam semmi nevetségeset se. *mondja dühösen, amikor a fiú egyfolytában csak mosolyog. Majd amikor a fiú utánna jön és megállítja, akkor dühösen megfordul és a fiú szemébe néz. A komolyabb hang nem igen izgatja. *
- Azt csinálok, amit akarok. És ha le akarok lépni, akkor le is lépek. *feleli teljesen egyszerűen, majd leszedi magáról Márk kezét és ismét tovább indul, de még visszaszól a fiúnak. *
- Menj, keress magadnak mást, akivel játszadozhatsz. *mondja, majd fejével az érkezett lány felé bök és végül folytatja újtáj. Majd amikor már elég messze került a fiútól, nekiveti hátát az egyik fa törzsének és úgy nézi a diákokat. *
Vissza az elejére Go down
Szegvári Márk
Diák
Szegvári Márk


Férfi
Hozzászólások száma : 202
Age : 30
Ismertség :
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Udvar - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 23.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0/0Udvar - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Udvar - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 40 Icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2007 2:19 pm

-Kehh.. -*Morran fel a lány hangnemére. Csak megrázza a fejét.*
~Bár nem gondoltam, hogy így felkapja a vízet.~ *Elmosolyodik, hála saját hülyeségének.*
-Szóval bocsánatot kéne kérnem? -*Teszi fel a kérdést, aztán pár méterre halad Selene mögött, majd amikor leül a fatörzse alá Márk is helyet foglal vele szemben, igaz török ülésben.*
-Tudod hogy egy méreg drága nadrágban ültem le a fűre? -*Teszi fel a kérdést, de közben farkasszemet néz a lánnyal.*
-Amúgy nem fogok bocsánatot kérni. Ha esetleg arra várnál, de annyit megtehetek, hogy nem vigyorgok. -*Lohad le arcáról a mosoly.*
-hm?
Vissza az elejére Go down
Selene Klarx
Diák
Selene Klarx


nő
Hozzászólások száma : 304
Ismertség :
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Udvar - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 04.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0/0Udvar - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Udvar - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 40 Icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2007 2:25 pm

- Mondjuk. *mondja a srácnak a bocsánatkérésre, majd úgy látszik, hogy Márk követi. *
- Nem is tudtam, hogy hoztam magammal kutyát, aki így követ. *mondja és mivel Selene nem ült le, csupán csak a fának dőlve állt, így lenéz a fiúra. *
- Te ültél le. Egyébként se izgat, hogy milyen ruhát viselsz. ~ túl sok itt a gazdag ficsúr, aki azt hiszi, hogy azt tehetnek, amit csak akarnak... ~ *gondolja és eléggé lenézően néz a srácra. Most eléggé elege van Márkból, egyébként meg nem szokott így viselkedni, de úgy látszik, hogy ki lehet hozni belőle a bunkót. *
- Akkor ne kérjél. Bár szerintem a vigyort nem tudod eltűntetni az arcodról. Úgy hozzádnőtt már. *mondja eléggé hűvösen a fiúnak és most már nem is néz rá, inkább csak a távolba. *
Vissza az elejére Go down
Szegvári Márk
Diák
Szegvári Márk


Férfi
Hozzászólások száma : 202
Age : 30
Ismertség :
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Udvar - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 23.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0/0Udvar - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Udvar - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 40 Icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2007 2:31 pm

*A kutyás megjegyzést csak elengedi a füle mellet és továbbra is lányra tekint.*
-Hidd el, akkor fogok én bocsánatot kérni ha én jó ember leszek. -*Ami teljesen egyenlő a nullával. Nem mosolyodik el, pedig kedve lenne egy jót vigyorogni. A lenéző tekintettre csak megvonja a vállát.*
-Hát ülni még mindig kényelmesebb mint állni. -*Jelenti ki nemes egyszerűséggel. A hüvös kijelentésre felvonja a szemöldökét.*
-Nocsak, sikerült téged felidegelnem. De büszke vagyok magamra, azt hiszem ezt én értem el nálad először. -*Tekint oldalra.*
-Hát addig jó amíg mosolyogok. -*Ásít egy nagyot.*
Vissza az elejére Go down
Selene Klarx
Diák
Selene Klarx


nő
Hozzászólások száma : 304
Ismertség :
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Udvar - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 04.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0/0Udvar - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Udvar - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 40 Icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2007 2:35 pm

- Akkor arra várhatok. *mondja a fiúnak, hiszen Selene sejti, hogy ebből a bocsánatkérésből nem lesz semmi. Majd inkább ő is leül, hiszen valahol a fiúnak még is csak igaza van abba, hogy ülni csak kényelmesebb. *
- Nem, nem te vagy az első e téren. Úgy látszik, hogy elég sok itt a bunkó srác. Le kellene törni a szarvatokat. *mondja és most már kezd elege lenni ebből a beszélgetésből vagy inkább csak a fiúból. *
- Pedig szerintem jobb lenne, ha nem mosolyognál. Akkor talán kinéznél vagy 10 évesnek, de így, vigyori arccal olyan vagy, mint egy 8 éves. *mondja most már teljesen természetes hangon és még csak nem is mosolyog. Ha már a fiú bunkó, akkor ő se lesz kedvesebb.*
Vissza az elejére Go down
Szegvári Márk
Diák
Szegvári Márk


Férfi
Hozzászólások száma : 202
Age : 30
Ismertség :
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Udvar - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 23.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0/0Udvar - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Udvar - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 40 Icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2007 2:41 pm

-Bizony. -*Mondja, közben még mindig jobbra tekint.Aztán amikor a korhoz ér visszatekint rá.*
-Ezt bóknak veszem. -*Nyújtózik egyet.*
-Oh, pedig én még kedvesen voltam bunkó. Bár mások érzelmei hidegen hagynak. -*Talán túl őszinte.*
-Amúgy meg, hiába leszel velem bunkó, nem fogsz tudni felidegesíteni. S ha ez megnyugtat.. -*Nagy erőt vesz magán és megszólal.*
-Bocsánat. -*Nyögi ki, közben körbeforgatja a szemét.*
-Bár nem értem ti csajok mit esztek ezen annyira. -*Sóhajt egyet.*
Vissza az elejére Go down
Selene Klarx
Diák
Selene Klarx


nő
Hozzászólások száma : 304
Ismertség :
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Udvar - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 04.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0/0Udvar - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Udvar - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 40 Icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2007 2:49 pm

- Vedd annak, aminek csak akarod. *mondja a srácnak, majd amikor Márk mondja, hogy ő kedvesen volt bunkó, felvonja szemöldökét. *
- Valóban kedvesen? Hát nekem nem úgy jött le. Bár teljesen mindegy. Azt meg észrevettem, hogy nem érdekelnek mások érzései. *mondja, majd egy aprócska sóhaj. Valahogy nem tud kiigazodni a fiún. *
- Nem az a célom, hogy felidegesítselek. *mondja most már kicsit halkabban, majd amikor meghallja a varázsszót, elmosolyodik. *
- Nocsak, mégse vagy reménytelen eset. Úgy látszik, hogy gyorsan tanulsz. *mondja most már vigyorogva, hiszen ezek szerint tanulékony a bestiamester. Ki tudja, talán még van remény. *

Vissza az elejére Go down
Szegvári Márk
Diák
Szegvári Márk


Férfi
Hozzászólások száma : 202
Age : 30
Ismertség :
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Udvar - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 23.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0/0Udvar - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Udvar - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 40 Icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2007 2:55 pm

*Még mindig fintorog. Utálja a „bocsánat” szót, főleg kiejteni. Szerinte az-az emberi gyengeség egyik jele.*
-Örülj, mert többet ezt ki nem mondom. -*Jegyzi meg egy kicsit mogorván, majd sóhajt, aztán feltekint az égre.*
-Hamarosan esni fog. -*Jegyzi meg.*
-Háh.. hozzád képest nem is annyira. -*Szól a reménytelenségre utalva, bár nem most nem volt feltett szándéka megsérteni a lányt. Arca most egy picit komolyabb, bár tekintete és arca érzelem mentes.*
-Amúgy is, itt ennyit még egy emberrel sem beszélgettem, mint veled. Vedd megtiszteltetésnek.
Vissza az elejére Go down
Unirone Kunerhant
Diák
Unirone Kunerhant


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 30
Ismertség :
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Udvar - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 17.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0/0Udvar - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Udvar - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 40 Icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2007 2:59 pm

*Unirone sétál ki az Udvarra, és leül egy padra. Szétnéz, és látja a két jelenlévő veszekedését, egy szaktársét, és... Selene-t. Nem megy oda hozzájuk, hanem tovább üldögél.*
~Na ezek meg min veszekednek... Bár Selene miatt nem is nagyon izgat.~ *Gondolja duzzogva, majd inkább feláll, és odamegy. Biccent, de csak Márknak címezve, azzal megszólal.*
- Üdv. Unirone Kunerhant, ex-prefektus bestiamester. *Mondja a fiúnak, Selene-re nem is hederítve.*
Vissza az elejére Go down
Selene Klarx
Diák
Selene Klarx


nő
Hozzászólások száma : 304
Ismertség :
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Udvar - Page 40 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 04.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Udvar - Page 40 Left_bar_bleue0/0Udvar - Page 40 Empty_bar_bleue  (0/0)

Udvar - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 40 Icon_minitimeSzer. Okt. 31, 2007 3:03 pm

*A fiú fintorgását nem bírja megállni nevetés nélkül. *
- Csoda, hogy most kimondtad. *mondja még mindig mosolyogva, bár már kicsit visszavett. Majd az esős kijelentésre felpillant az égre, majd újból a fiúra néz. *
- Én szeretem az esőt, úgy hogy engem nem zavar. *mondja őszíntén, hiszen furcsa is lenne, ha egy elemista rögtön berohanna a kastélyba, amint elkezd esni az eső.*
- Megtiszteltetésnek? De jó nekem. *mondja majd megpillant távol még egy bestiamestert, akit azonnal fel is ismer és úgy látszik, hogy feléjük tart. Majd köszön, de csak Márknak, mintha Selene ott se lenne. Ami természetesen az elemistának nem tetszik és ezt szóvá is teszi, mint mindig mindent. *
- Héé, itt vagyok ám én is. Még mindig be vagy sérülve nebáncsvirág? *néz keményen Unirone szemébe, hiszen tényleg nem érti, hogy miért kellett neki annyira megharagúdnia egy kis tréfa miatt. *



-------
Suite ŕ un grand nombre de réponses, ce sujet a été automatiquement divisé. Vous pouvez retrouver la suite de ce sujet ici :
http://www.nezabar.com/viewtopic.forum?t=170
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 40 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
40 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar varázslóképző :: Szurdok :: Épületek, tantermek, utak-
Ugrás: