Nezabar varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar varázslóképző

Bolgár mágusiskola
 
Fórum linkKezdőlapGalleryHírekLegutóbbi képekÓrarendÓrákÚjságRegisztrációBelépésKeresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Mika Alasein
Füves-kert - Page 2 I_vote_lcapFüves-kert - Page 2 I_voting_barFüves-kert - Page 2 I_vote_rcap 
Cirelin de Sovalon
Füves-kert - Page 2 I_vote_lcapFüves-kert - Page 2 I_voting_barFüves-kert - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Füves-kert - Page 2 I_vote_lcapFüves-kert - Page 2 I_voting_barFüves-kert - Page 2 I_vote_rcap 
Anastasia Romanov
Füves-kert - Page 2 I_vote_lcapFüves-kert - Page 2 I_voting_barFüves-kert - Page 2 I_vote_rcap 
Sentor Mordester
Füves-kert - Page 2 I_vote_lcapFüves-kert - Page 2 I_voting_barFüves-kert - Page 2 I_vote_rcap 
Jenny Miles
Füves-kert - Page 2 I_vote_lcapFüves-kert - Page 2 I_voting_barFüves-kert - Page 2 I_vote_rcap 
Irego Kwiatowski
Füves-kert - Page 2 I_vote_lcapFüves-kert - Page 2 I_voting_barFüves-kert - Page 2 I_vote_rcap 
Vernen Klaio
Füves-kert - Page 2 I_vote_lcapFüves-kert - Page 2 I_voting_barFüves-kert - Page 2 I_vote_rcap 
Eric Croft
Füves-kert - Page 2 I_vote_lcapFüves-kert - Page 2 I_voting_barFüves-kert - Page 2 I_vote_rcap 
Szentgyörgyváry Kristóf
Füves-kert - Page 2 I_vote_lcapFüves-kert - Page 2 I_voting_barFüves-kert - Page 2 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mesélés
Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:18 pm by Cirelin de Sovalon

» HTML Kódok
Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:17 pm by Cirelin de Sovalon

» Játékkereső
Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:10 pm by Kaen el Jericho

» Aligátor
Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 1:38 pm by Blair Nola Murphy

» Udvar
Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2007 2:35 pm by Hana Dentry

» Beszélgetés kötetlenül
Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2007 4:10 pm by Miwako Suspiria

» Tölgyes
Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 9:30 pm by Dorago Deltalo

» Bűbájok Világa - Bűbájtan terem
Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 8:28 pm by Leonard Wyatt

» Parlagi sas
Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 5:19 pm by Igor Volonyev

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 24, 2007 7:23 pm-kor volt itt.

 

 Füves-kert

Go down 
+25
Olga Korovjova
Anaze White
Arnuil Olórea
Rachel K. Johnson
Eric Croft
Eleonóre Delice
Irego Kwiatowski
Elendil Falassion
Violett McLeroy
Elluin Wariner
Ann-Tabitha Serenity
Ariana Ravenwood
Szentgyörgyváry Kristóf
Vernen Klaio
Unirone Kunerhant
Joyce Haworth
Vaszilij Potrevszkij
Anastasia Romanov
Jenny Miles
Vaszilij Todorov
Kaen el Jericho
Dolinor Thurassel
Vanessa Mantova
Pjotr Boljakov
Mika Alasein
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
SzerzőÜzenet
Vaszilij Todorov
Diák
Vaszilij Todorov


Férfi
Hozzászólások száma : 409
Age : 31
Ismertség :
Füves-kert - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert - Page 2 Left_bar_bleue0/0Füves-kert - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2007 7:00 pm

- Neked hali Kósza! Mi a fene volt az ami itt elszaladt a lábam alatt?*kérdi a fiú, mert amióta Olga patkánya megmarta, azóta nem kedveli túlságosan az ilyen apró, szőrös teremtéseket.* - Remélem nem valami patkány féleség?!
Vissza az elejére Go down
Glawar
Vendég




Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2007 7:03 pm

- Ugyan már. Ez egy tengerimalac *azzal felemelte a kis állatot.* nem harap és nem bánt. Természetébő adodoadn békés állat. Nem kell félni tőlük. Sosem harapnak ok nélkül és ha harapnak nem direkt .*mondta. Azzal letette a diák társa ölébe. Röhögött neki a malac egy keveset. Majd egy darabig megpihent. A malac teknőc tarka mint egy sakktábla.


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 15, 2007 7:08 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Olga Pet
Vendég




Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2007 7:06 pm

*Olga sétál be a Füves kertbe, mivel egy kis magányra vágyott már. Mindenhol csak azt látja és hallja, hogy keződik az iskola, kezdődnek az órák, de neki ebből piszkosul elege van. Ő még most élvezni akarja a jó időt és úgy döntött, hogy itt tesz egy kis kiadós sétát. Ám ekkor meglátja Vaszilijt és mellette egy másik srácot.*
- Afene. *csúszik ki a száján, de a találkozást már nem tudja elkerülni, mert bztosan észrevették a fiúk.*
- Sziasztok! Szia Vaszilij! *lép közelebb bátortalanul, mert a fiú jelenlétében eddig mindig sikerült valamit elcsesznie.*
Vissza az elejére Go down
Glawar
Vendég




Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2007 7:08 pm

*Fel állt. Amitől a rászállt madarak meginogtak rajta. Köszöntötte a lányt.
- Szép jó estét, Hölgyem. A nevem Cunnir *mondta. És leült. A madárkák újra megtelepedtek rajta. Darabig üldögéltek még rajta majd elrepültek. *
Vissza az elejére Go down
Dolinor Thurassel
Diák
Dolinor Thurassel


nő
Hozzászólások száma : 93
Ismertség :
Füves-kert - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 13.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert - Page 2 Left_bar_bleue0/0Füves-kert - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2007 7:10 pm

*A tünde lány egy földet söprő halványkék selyem ruhában érkezik a Fűves-kertbe. Tündeköpenye a vállára terítve, hófehér mágusbotja a kezében. Hangtalanul halad a fűben, hogy társai ne vegyék észre ha lehet.* - Sziasztok ifjú barátaim! Üdvözöllek Kósza és téged is ismeretlen druida ifjú. *szólal meg mögöttük, majd az imént érkezett lányra néz kedvesen. - És téged is üdvözöllek bestiamester társam.*s egy szelíd mosollyal megmondja a nevét.* - A nevem Dorlion Thurassel.
Vissza az elejére Go down
Vaszilij Todorov
Diák
Vaszilij Todorov


Férfi
Hozzászólások száma : 409
Age : 31
Ismertség :
Füves-kert - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert - Page 2 Left_bar_bleue0/0Füves-kert - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2007 7:11 pm

//A SORREND: Vaszilij, Kósza, Olga, Dorlion! Kérek mindenkit tartsa be!!!//
Vissza az elejére Go down
Vaszilij Todorov
Diák
Vaszilij Todorov


Férfi
Hozzászólások száma : 409
Age : 31
Ismertség :
Füves-kert - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert - Page 2 Left_bar_bleue0/0Füves-kert - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2007 7:14 pm

- Nézd már még egy tünde! Lassan többen lesztek mint...*de nem fejezi be a mondatot, mert eddig sem szerzett sok jó pontot társainál, nem akar éppen egy tündével is újat húzni.* - Szia Vaszilij vagyok! Vaszilij Todorov. Bulgár és ember!*teszi hozzá, bár ez elég durván hangozhat.* - Szia Olga! Téged meg mi szél hozott a Fűves-kertbe?*kérdi a bestiamestert*
Vissza az elejére Go down
Glawar
Vendég




Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2007 7:15 pm

*Felállt és kezet csókolt a tündének. Majd hozzá fűzte népe nyelvén.*
- Örülök, hogy ismét találkoztunk. Örvend a szívem. Hagyjuk a múltat, mert ködös és zavaros. Nincs kedved sétálni egy kicsit később?* mondta Dolinornak és végezetül kérdezte. Majd megvárta amíg leül Dolinor. És utána leült Ő is. Közben egy két madár vidáman körbe repülte őket. Ami még hatásosabbá tette a lényüket.*
Vissza az elejére Go down
Olga Pet
Vendég




Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2007 7:18 pm

- Na, a frászt hoztad rám! *fordul hátra Dorlinor szavait hallva, majd miután kissé megnyugszik, egyből rátámad Vaszilijra.*
- Látod! Ha a közelemben vagy, akkor mindig ez van, vagy megijedek vagy elcseszek valamit. *közli szegény fiúval.*
- Egyébként még akartam adni magamnak egy kis vakációt, mert sajna elkezdődött a suli. *sóhajt egyet szomórúan, miután válaszolt a fiú kérdésére, majd a másik két emberke felé fordul.*
- Sziasztok! Én Olga Petrova Nikolova vagyok, bestiamester szak. *mutatkozik be egy barátságos mosoly kíséretében.*
Vissza az elejére Go down
Dolinor Thurassel
Diák
Dolinor Thurassel


nő
Hozzászólások száma : 93
Ismertség :
Füves-kert - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 13.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert - Page 2 Left_bar_bleue0/0Füves-kert - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2007 7:23 pm

- Olga Petrova Nikolova és Vaszilij Todorov, igazán örülök, hogy megismerhetlek benneteket! Bár te ember ifjú nem a legszebben köszöntöttél. S hogy még élsz, csak annak köszönheted, hogy egy iskolában vagyunk!*mondj a tünde lány, de szavai nem fenyegetőek, a lány mintha csak a legszárazabb tényeket közölné. Majd a tündéhez fordul s neki már tünde nyelven felel.* - Örvendek én is Kósza! Ma este meggyőzhetsz arról, hogy a múlt elmúlt és nem hoz ránk sötét árnyakat! Sétálok majd később veled!*s leül Vaszilij mellé.*
Vissza az elejére Go down
Vaszilij Todorov
Diák
Vaszilij Todorov


Férfi
Hozzászólások száma : 409
Age : 31
Ismertség :
Füves-kert - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert - Page 2 Left_bar_bleue0/0Füves-kert - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2007 7:26 pm

- Na persze Olga, megint én vagyok a hibás nem? Majd még azt is rám fogod, ha legközelebb az esőő esik és te meg elázól! Ennyire nem lehetsz rám kiakadva?!*s előveszi a legszebb mosolyát, s úgy néz a lányra, majd a tündére is, aki most éppen Kószának dumál valamit valmi furi nyelven, amiról Vaszilij azért sejti, hogy a tünde nyelv lehet.*- Bocsáss meg Dolinor, nem akartalak megbántani, csak éppen meglepően sok tünde érkezett közénk az utóbbi időben.
Vissza az elejére Go down
Glawar
Vendég




Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2007 7:30 pm

- A gonoszság magvait már rég elvetették és mindíg kicsiráznak, de itt biztonságban vagy. Előfordulhat ,hogy egyes emberek kinevetnek majd neved miatt. Ne figyelj rájuk* mondta tünde nyelven a lánynak. Vaszilijnak címezte*
- Látod barátom. Tündét nem jó hergelni, mert lehet jobb vagy holtan neki. Csak sok ember ezt elfelejti és előszerettel sérteget másokat. * mondta neki negédesen. Ezzel is kifejezve, hogy Ő a kivételek közé tartozik. Majd a tündéhez fordul és fülébe suttog valamit*
- Egy csodálatos helyet fogok megmutatni amit a Mesterem tart felügyelete alatt ott nem olyan lehangoló az erdő mint a Tölgyesben.*mondta neki. Levette a válláról az íjat ami akkora volt mint ő maga majd kinyúztotta a tagjait.*


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 15, 2007 7:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Olga Pet
Vendég




Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2007 7:34 pm

- Ja... Ja?! *ocsúdik fel a lány.*
- Nem, ezen még nem gondolkodtam, hogy az esőt is rád fogjam-e vagy sem. De ötletet adtál. Köszi. *s egy bájos mosolyt ereszt meg Vaszilij irányába.*
- Hé! Ez tök jól hangzik! Én nem tanulhatok meg így beszélni, ahogy most ti beszéltek egymással? *fordul a két tünde felé kérdő tekintettel.*
Vissza az elejére Go down
Dolinor Thurassel
Diák
Dolinor Thurassel


nő
Hozzászólások száma : 93
Ismertség :
Füves-kert - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 13.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert - Page 2 Left_bar_bleue0/0Füves-kert - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2007 7:39 pm

*Szeliden néz Olgára.* - Édes vagy Olga, de ezt a nyelvet sok-sok év alatt sem tudnád elsajátítani. A mi nyelvünk, amin most Kósza és n szólalunk meg a tündék nyelve. Rajtunk kívül még az éjtündék és a féltündék beszélhetik esetleg, de te kicsi bestialány nem fogod soha elsajátítani.*mondja a lánynak, majd Kószához fordul.* - Nem sérthetnek meg Kósza! Nem méltók még ahhoz sem, hogy a köpenyem szegélyét megérintsék.*mondja a fiúnak, természetesen ezt tünde nyelven.*
Vissza az elejére Go down
Vaszilij Todorov
Diák
Vaszilij Todorov


Férfi
Hozzászólások száma : 409
Age : 31
Ismertség :
Füves-kert - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert - Page 2 Left_bar_bleue0/0Füves-kert - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2007 7:41 pm

- Na jól van, nekem elég ebből a titkolózásból! Ha nem beszéltek rendesen én elmegyek!*s szavait tett követi és Vaszilij magára hagjya a két lányt és Kószát és visszatér a szobájába.*
Vissza az elejére Go down
Glawar
Vendég




Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2007 7:44 pm

*Elneveti magát csilingelő hangon. Saját népe nyelvén megszólal.*
- Ez igaz, hogy nem méltok hozzánk. De itt élünk elkell fogadnunk az ostoba szabájaikat. És a sértegetéseiket, ha megtámadsz egy diákot vagy én legsúlyosabb büntetést kapjuk.
Egy kérdés Dolinor. Honnan tudod a becenevem? Én nem emlékszem rá, hogy elmondtam volna..* fejezte be a mondatot és titokzatosan kérdezi a tünde lányt.. Csalodottan nézi ahogy elmegy valszilij. ~Szeretem ezt a lányt, olyan fenséges vonásai vannak.~. Majd a malackája visszajön hozzá és fáradtan ledől az ölébe..
- Jól laktál drágám.* pusmogta neki gyengéden.*
Vissza az elejére Go down
Olga Pet
Vendég




Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2007 7:47 pm

- Igen, egyet kell értenem Vaszilijjal. *sértődik meg kissé a tündelány fellengzős szavain Olga kissé.*
- Én csak meg akartam ismerni és érteni benneteket... *itt megvetően néz a holtak őrés lányra* .... benneteket tündéket, de igaz, hogy ti egy általán nem hagyjátok magatokat. Akkor legyetek magatoknak.*közli haragos tekinttel, majd ő is besiet a Kúriába.*
Vissza az elejére Go down
Dolinor Thurassel
Diák
Dolinor Thurassel


nő
Hozzászólások száma : 93
Ismertség :
Füves-kert - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 13.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert - Page 2 Left_bar_bleue0/0Füves-kert - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2007 7:53 pm

- Az emberek türelmetlenek, értetlenek és hirtelen haragúak. Nem értenek meg bennünket, holott én semmi rosszat nem akartam mondani Olgának.*szólal meg halkan a lány, s magához csalogatja a tünde tengeri malacát.* - A nevedet nem hallottam sehol Glawar Cunnir, de a ruhád, az alakod, a mozgásod mind-mind egy vándorra emlékeztet, ami a mi nyelvünkön ugye Kószát jelent. De ha megbántottalak tünde barátom, akkor kérlek ne haragudj rám!*s kezét a fiúéra teszi, s lágyan megsimogatja.* - Nem állt szándékomban, hogy bántsalak, hisz te leszel az aki itt a társam lehet, aki megért és tudja, hogy mennyire iden vagyok én ebben a világban.
Vissza az elejére Go down
Glawar
Vendég




Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2007 7:58 pm

- Igen Kószák vannak. Csak érdekes, hogy pont egy tünde mondja meg. Ami furcsa, hogy így becéztek el a bölcsek.* Megfogta a lány kezét gyengéden és ráhajtotta fejét a vállára.*
- Ügye milyen aranyos? Okos teremtés pedig sokan nem nézik ki belőle. Háti igen az emberek már csak ilyenek. Régen nem ilyenek voltak. Nemes szívűek és bátrak, de most inkább hátba támadnának ha rajtuk múlik. Megkell tanulnunk az emberek világának az értékrendjét és az ittenieket is.*mondta neki lágyan. Nézte a malacát , hogy fészkeli be magát a tünde ölébe.*
Vissza az elejére Go down
Dolinor Thurassel
Diák
Dolinor Thurassel


nő
Hozzászólások száma : 93
Ismertség :
Füves-kert - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 13.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert - Page 2 Left_bar_bleue0/0Füves-kert - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2007 8:04 pm

- Igazad van Glawar Cunnir! Az itteni diákok szinte mind emberek. Láttam ugyan tegnap egy koboldot és ha nem tévedek még egy tündét az udvaron és még egy diákot, aki mintha óriás ősökkel rendelkezne. No meg láttam egy-két lányt, aki szerintem vélák leszármazottja. De ezek mind korcs faj a mi nápünkhöz képest!*s szemében büszkeség és nemesség csillan.* - De meg kell ismernünk a világukat, az érzéseiket, a gondolataikat. Mert ha nem tudunk velük szót érteni magunkra maradunk! S egyedül, vagy is ketten nagyon kevesen leszünk ebben a világban. Ezen gondolkodj el Kósza!*monjda a lány, majd kecsesen feláll.* - Most gondolkodnom kell ifjú tünde barátom! Ne haragudj! Holnap este találkozzunk ugyan itt!*s szinte lebegve szald ki a kertből és tűnik el a fiú elől.*
Vissza az elejére Go down
Glawar
Vendég




Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2007 8:06 pm

* Elmosolyodik a tünde szavain...~bezony van még mit tanulni...és az másik felvágos tünde..bemocskolja nemzete szépségét..~ gondolta . Felkapta malackáját majd ő is elsietett.
Vissza az elejére Go down
Glawar
Vendég




Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 16, 2007 8:06 am

*Nagy gyorsasággal kisétál a kertbe, majd eltűnik a növények között és letelepszik valahova. Egy két állatka rögtön rátelepszik ahogy leül. Hosszú íját maga mellé rakja. Kis állatkáját szabadon engedi.

Fölkel és inkább elindul a gyakorlóterem felé. ~Íjászkodni mégis csak jobb~ Halk léptekkel elindul befelé*
Vissza az elejére Go down
Mika Alasein
Alapító
Alapító
Mika Alasein


Férfi
Hozzászólások száma : 1564
Age : 55
Localisation : Bábolna
Ismertség :
Füves-kert - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 26.

Tituluslista
Titulus: Sötét druidák Szakvezető
Titulus: Legendás lények ismerete tanár
Ismertség:
Füves-kert - Page 2 Left_bar_bleue0/0Füves-kert - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 16, 2007 8:14 am

*Darika úrnő és Aredhyll, a sötét druida mester érkezik a Fűves kertbe és a kert fákkal és bokrokkal szegélyezett részéhez sétálnak. Amikor odaérnek egy kisebb füves részhez, a druida megáll.* - Ez jó lesz Darika úrnő!*mondja, majd leteszi a kosarat és tenyerét a vízes fűre teszi, s egy halk igét mormol el, mire a fű szárazzá válik, így nyugodtan leülhet az únő és természetesen a mester is.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Darika H
Vendég




Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 16, 2007 8:26 am

*elismeréssel bólint, mikor látja, hogy a fű szárazzá válik.*
- Ezt majd nekem is megtaníthatnád. *mondja, majd leül a fűre és elkezdi kipakolni a kosarat.*
- Hm... van itt miden. *nyel el nyakot a nő.*
- Válogass kedvedre! *mutat a kipakolt élelmekre és maga beleharap egy szendvicsbe.*
- Egyébként Dhyll! Már beszélni szerettem volna veled. *mondja, miközben valami meleg tea után kutat a kosárban.*
Vissza az elejére Go down
Mika Alasein
Alapító
Alapító
Mika Alasein


Férfi
Hozzászólások száma : 1564
Age : 55
Localisation : Bábolna
Ismertség :
Füves-kert - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 26.

Tituluslista
Titulus: Sötét druidák Szakvezető
Titulus: Legendás lények ismerete tanár
Ismertség:
Füves-kert - Page 2 Left_bar_bleue0/0Füves-kert - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 16, 2007 8:33 am

~Ehhez druidának kell születned...~*de nem mondja ki, hogy a természet azért nem mindenkinek engedelmeskedik. A kosár tartalmára pillant, majd egy formás vilmos körte mellett dönt, ha már ennie kell, akkor a gyümölcsre szavaz. Amikor kiveszi, a nőre pillant.* - Minden nap beszélhetsz velem nagyon jól tudod Darika úrnő! Az Alapító társad vagyok, bármikor felkereshetsz! De ha olyanról akarsz beszélni, ami az iskolát érinti, akkor inkább válaszd a Tanács-sziklát, hogy a többi Alapító is hallja a mondandódat.*bár sejti, hogy a nő nem ilyesmiről akar beszélni, mert akkor már összehívta volna az Alapítók tanácsát.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Ajánlott tartalom





Füves-kert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Füves-kert
Vissza az elejére 
2 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar varázslóképző :: Szurdok :: Épületek, tantermek, utak-
Ugrás: