Nezabar varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar varázslóképző

Bolgár mágusiskola
 
Fórum linkKezdőlapGalleryHírekLegutóbbi képekÓrarendÓrákÚjságRegisztrációBelépésKeresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Mika Alasein
Füves-kert I_vote_lcapFüves-kert I_voting_barFüves-kert I_vote_rcap 
Cirelin de Sovalon
Füves-kert I_vote_lcapFüves-kert I_voting_barFüves-kert I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Füves-kert I_vote_lcapFüves-kert I_voting_barFüves-kert I_vote_rcap 
Anastasia Romanov
Füves-kert I_vote_lcapFüves-kert I_voting_barFüves-kert I_vote_rcap 
Sentor Mordester
Füves-kert I_vote_lcapFüves-kert I_voting_barFüves-kert I_vote_rcap 
Jenny Miles
Füves-kert I_vote_lcapFüves-kert I_voting_barFüves-kert I_vote_rcap 
Irego Kwiatowski
Füves-kert I_vote_lcapFüves-kert I_voting_barFüves-kert I_vote_rcap 
Vernen Klaio
Füves-kert I_vote_lcapFüves-kert I_voting_barFüves-kert I_vote_rcap 
Eric Croft
Füves-kert I_vote_lcapFüves-kert I_voting_barFüves-kert I_vote_rcap 
Szentgyörgyváry Kristóf
Füves-kert I_vote_lcapFüves-kert I_voting_barFüves-kert I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mesélés
Füves-kert Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:18 pm by Cirelin de Sovalon

» HTML Kódok
Füves-kert Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:17 pm by Cirelin de Sovalon

» Játékkereső
Füves-kert Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:10 pm by Kaen el Jericho

» Aligátor
Füves-kert Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 1:38 pm by Blair Nola Murphy

» Udvar
Füves-kert Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2007 2:35 pm by Hana Dentry

» Beszélgetés kötetlenül
Füves-kert Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2007 4:10 pm by Miwako Suspiria

» Tölgyes
Füves-kert Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 9:30 pm by Dorago Deltalo

» Bűbájok Világa - Bűbájtan terem
Füves-kert Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 8:28 pm by Leonard Wyatt

» Parlagi sas
Füves-kert Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 5:19 pm by Igor Volonyev

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 24, 2007 7:23 pm-kor volt itt.

 

 Füves-kert

Go down 
+25
Olga Korovjova
Anaze White
Arnuil Olórea
Rachel K. Johnson
Eric Croft
Eleonóre Delice
Irego Kwiatowski
Elendil Falassion
Violett McLeroy
Elluin Wariner
Ann-Tabitha Serenity
Ariana Ravenwood
Szentgyörgyváry Kristóf
Vernen Klaio
Unirone Kunerhant
Joyce Haworth
Vaszilij Potrevszkij
Anastasia Romanov
Jenny Miles
Vaszilij Todorov
Kaen el Jericho
Dolinor Thurassel
Vanessa Mantova
Pjotr Boljakov
Mika Alasein
29 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
SzerzőÜzenet
Mika Alasein
Alapító
Alapító
Mika Alasein


Férfi
Hozzászólások száma : 1564
Age : 55
Localisation : Bábolna
Ismertség :
Füves-kert Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 26.

Tituluslista
Titulus: Sötét druidák Szakvezető
Titulus: Legendás lények ismerete tanár
Ismertség:
Füves-kert Left_bar_bleue0/0Füves-kert Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeKedd Szept. 11, 2007 1:33 pm

A Fűves-kert a Tölgyes mellett elterülő kis kertecske, melyben a Nezabar Varázslóiskola szorgos diákjai nevelik a gyógynövényeket, fűszernövényeket, különleges füveket, mágikus növényeket, a bűbájos fákat és az átkot hozó bokrokat.
A kertben megtalálható minden fűszernövény, ami a házi manóknak kell a konyhára, ezenkívül a gombák és leveles zöldségfélék garmadája. Ez a része a kertnek a diákok által is szabadon látogatható.

Füves-kert Kert2


A következő részen találhatók a bokrok és a fák, amelyek gyümölcse és termése megtalálható a minden napi étkezésekben, vagy Kaen mester bájital óráinak valamelyikén.. A diákok ezt a részt is szabadon látogathatják.
A kert hátsó részén találhatók azok a növények, melyek már egy mugli kertben nem találhatók meg: a bűvös és mágikus füvek, bokrok, növények lakhelye ez a rész. A kis ágyások, a szertefutó ismeretlen zöldben pompázó növények már kimondottan a mágusok világához tartozó növényeket rejtik. A diákok a helyet csak engedéllyel látogathatják.

Füves-kert Kert3

A kert részeit apró kavicsos utak kötik össze, melyek mellett számtalan szebbnél-szebb virág nyílik. A munkában, vagy a sétában megfáradt látogatót apró, csúcsos lak várja a kert közepén, ahol néhány pad is szolgálja az ide látogatók kényelmét.
A kert északi végében pedig egy aprócska tó található, ahol a vízi mágikus növények élnek, de a tópartja csendes elmélkedésre, vagy olvasásra is kiválóan alkalmas.

Füves-kert Kertepites-3-nagy

Az egész kertet bódító, aromás illat lengi be minden évszakban, az éppen nyíló, virágzó növényeknek köszönhetően.
A növények természetes igényeit egy bűbáj elégíti ki folyamatosan, melyet Cirelin úrnő hozott létre, hogy a növények mindig teljes pompájukban mutatkozhassanak meg.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Pjotr Boljakov
Diák
Pjotr Boljakov


Férfi
Hozzászólások száma : 220
Age : 46
Ismertség :
Füves-kert Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert Left_bar_bleue0/0Füves-kert Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2007 6:40 pm

*Félrehajt egy faágat, hogy ne csapjon az arcába, és úgy csodálkozik rá a tájra. Apró mosoly csúszik a szájára, hiszen az otthoni vidéket idézi a zöld és a színpompás virágok. El is feledi rögtön az őszi táj örökkön-tartó szomorú lehangoltságát, hiszen itt minden friss és üde, mint egy sosem változni akaró varázsvilág.
Rálép az apró, puha kaviccsal felszórt ösvényre, és figyel rá, hogy hosszú, szinte bokáig érő királykék kaftánja ne akadjon bele a hívógatóan mardosó rózsatövisekbe, ami mellett útja elvezet. Végigsétál a virágágyások mellett, naívan táguló tengerkék szemei ragyognak a csodálattól, és nem állja meg, hogy le ne gugoljon egy világítóan fehér növény mellett, melynek kelyhében bíborszárnyú lepke bontogatja szárnyait. A fiú nem zavarja még pisszenéssel sem a pillanatot, mikor a lepke elrugaszkodik, és tovaszáll, csak csendben néz utána.*
Vissza az elejére Go down
Vanessa Mantova
Diák
Vanessa Mantova


nő
Hozzászólások száma : 223
Age : 30
Ismertség :
Füves-kert Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert Left_bar_bleue0/0Füves-kert Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2007 6:50 pm

*Eredetileg az udvarra jött sétálni, most csak így egyedül. Pengi egy délutáni szunyókálás kellős közepén tart, ezért is van most egy kis ideje csak úgy egyedül sétálni, és gondolkozni. Nem nehéz kiszúrni a távolban a füves kertet, ami egyből felkelti éreklődését, ezért arra indul.
Halkan nyílik az ajtó, majd az ajtó, majd lép be az apró termetű leányzó. Elcsodálkozva tekint körbe.* ~Vagy én nem vettem eddig észre ezt a szépséget, vagy nem rég építették fel? De talán utóbbi lehet.~ *Itt sokkal szebb a táj, mint a kinti őszbe hajló színek. Még él az üde zöldség, és egy-két kikandikáló kis virág is látszik. Ekkor veszi csak észre az erre sétáló Pjotrt.* -Oh szia! *Óvakodik oda hozzá, de azért remélhetőleg nem ijeszti meg.* -Te is megtaláltad ezt a kis eldugott édenkertet? *Rövid szünet, majd téma váltás.* -A legutóbbi óra után jól eltűntél, azt sem tudtam meg miért láttad azokat a fura állatokat. *Nem számonkérő a hangja, inkább érdeklődőnek lehetne mondani.*
Vissza az elejére Go down
Dolinor Thurassel
Diák
Dolinor Thurassel


nő
Hozzászólások száma : 93
Ismertség :
Füves-kert Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 13.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert Left_bar_bleue0/0Füves-kert Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2007 7:21 pm

*A tünde halvány zöld, hosszú ruhájában mintha úszna a kavicsos utacska felett. A kert elnyeri tetszését, így lassan és kedvtelve sétálgat a Fűves-kertben.*
Vissza az elejére Go down
Glawar
Vendég




Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2007 7:24 pm

* Belép a füves kertbe. Hosszú gesztenye barna haját kifésülte. Erdőzöld ruhájával és szokasás erdő színű köpenyével. Íját megigazitja a vállán. És megörvend a szíve, hogy nemzet belit talál. *
- Örül a szívem, hogy találkozhattunk. * köszönti a tünde lányt. Meglát egy két madarat és magához csalogatja őket. És vigam ül le velük a földre. És közben több kisebb állatot is magához csalogat.*
Vissza az elejére Go down
Pjotr Boljakov
Diák
Pjotr Boljakov


Férfi
Hozzászólások száma : 220
Age : 46
Ismertség :
Füves-kert Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert Left_bar_bleue0/0Füves-kert Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2007 7:38 pm


*Egyátalán nem csodálkozik, hogy nem találkozott még itt eddig senkivel, hiszen még lábnyomok sem utalnak arra, hogy járt volna erre bárki emberfia. Mint egy érintetlen vadon eltekintve a szépen ápolt és metszett virágoktól. A finom léptekre nyugodt tekintettel fordul meg, és félénk mosollyal üdvözli az apró termetű fél-kobit*
-Szia Vanessa. *a lány mögé tekinget* Hol van az apróság? *kérdez rá Pengi hiányára, hiszen eddig azt hitte, hogy a leányzó és tollas kis barátja elválaszthatlanok.
Bizonytalanul bólint a költői kérdésre. * Persze, itt minden olyan gyönyörű. Talán inkább a druidák között lett volna a helyem, de hát a szülői kívánság mást diktál. *megrántja a vállát, utalva arra, hogy beletörődött a sorsába. * Ó igen, visszamentem a szobámba, nem igazán tetszettek azok a ronda pókszerű lények. *elgondolkozik, mire is gondolhat a lány. Közben a karját nyújtja, hogy sétáljanak, ha már itt vannak.*
-Nos igen, miért láttam a szárnyas pacikat. *elindulnak az ösvényen* Még pici voltam, amikor láttam, hogy meghalt a kishugom. De nem kell semmi durvára gondolni, tüdőgyulladás volt. És már tudom, hogy most már jó helyen van.


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 13, 2007 7:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Dolinor Thurassel
Diák
Dolinor Thurassel


nő
Hozzászólások száma : 93
Ismertség :
Füves-kert Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 13.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert Left_bar_bleue0/0Füves-kert Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2007 7:38 pm

*A tünde lány már messziről hallja a lépteket, de neki igazán nincs félni valója ebben a világban. Amikor aztán a fiú a közelébe ér, ajka mosolyra húzódik.*
- Üdvözöllek tünde úrfi! Nem is gondoltam volna, hogy ebben az iskolában rajtam kívül lesz egy másik tünde is. A nevem Dolinor Thurassel.*s kezét csókra nyújtja a fiúnak, mert megszokta, hogy a tündék között ilyen tisztelet övezi.*
Vissza az elejére Go down
Glawar
Vendég




Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2007 7:42 pm

- Üdvözöllek. Nevem Glawar Cunnir. Szüleim az éjtündék ellenségről neveztek el.* kezet csókolt a lánynak és meghajolt előtte. Közben a kis állatkákat eltolta szelíden. És a madarakkal együtt naprendszer hibrid mása ként festett.*
- Én is azt hisszem , hogy egyedül vagyok, de mint látom már nem. Sajnos az emberek legtöbbje nem ért minket..* mondta szomorúan, de valahogy vidáman is.* Az állatokat újra magához csalogatja és örömmel nézi őket.


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 13, 2007 7:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vanessa Mantova
Diák
Vanessa Mantova


nő
Hozzászólások száma : 223
Age : 30
Ismertség :
Füves-kert Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert Left_bar_bleue0/0Füves-kert Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2007 7:49 pm

-Ő most alszik. Délutáni pihenőn van épp, annyit evett, hogy percek múlva már kidőlt. *Elmosolyodik, látszik, hogy nagyon oda van a kis lényért. Tényleg elválaszthatatlanok, de azért nagy néha látni őket külön is.* -Biztos van ezen a szakon is olyan, ami érdekel, meg végülis jövőre vehetsz fel druida tárgyat is. Ez a jó a suliban, mást is tanulhatsz, nem csak azt amit kötelező. *Kicsit elhallgat, majd elfogadja Pjotr karját és egy rövid sétára indulnak. A két tündét alig-alig veszi észre, de most velük nem foglalkozik, úgy látszik ők is elég jól elbeszélgetnek.*
-Ők nekem sem, de biztos tanulunk mégféle, szebb, érdekesebb lényekről is. *Aztán inkább arra figyel, hogy a fiú mit mondd a pacik látványáról.*
-Oh...tényleg sajnálom. Nekem nincs testvérem, sosem volt, nem tudom milyen lehet ez. *Hm...lehet, hogy ezt a halál témát nem kellett volna feszegetni, mert az ilyesmi kicsit mindig megszakítja a beszélgetés fonalát.* -És... *Próbál valami témát váltani.* ...következő órára jössz?
Vissza az elejére Go down
Dolinor Thurassel
Diák
Dolinor Thurassel


nő
Hozzászólások száma : 93
Ismertség :
Füves-kert Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 13.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert Left_bar_bleue0/0Füves-kert Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2007 7:53 pm

*A lány rábolint a fiú szavaira, majd szoknyáját maga alá húzza, s leül a fiú mellé a fűre. Az egyik madarat magához csalogatja.* - Tudod én sokat vándoroltam az emberek között. Nem olyanok, mint mi, de vannak köztük nagyon tehetséges, jó emberek is. Ide ma érkeztem, nem tudom mi vár rám, de eddig nemcsalódtam még az emberekben. Nem úgy mint az éjtündékben...
Vissza az elejére Go down
Glawar
Vendég




Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2007 7:59 pm

* Fürgén lehuppan a földre. És elereszti kisállatát. Hosszasan gondolkozik mit mondjon. Madárkákat leülteti valahova.*
- Én engem kirekesztettek a tündék. És üldöznek az éjtündék. Egyik üldözöm éjtünde volt és megőltem. A fénnyel. Utána 20-30 évig vándoroltam. Rejtőzködtem az emberek elől. Így tökéletesen megtanultam az állatok és a fák nyelvét. Tudom, hogy ha egy állat bajban van, tudom mit pusmognak a fák....Ez az utolsó menedékem, de meglásd érdekes hely-ez.* mondta elsőnek szomorúan majd egyre vidámabban.*
- Nem hiszem, hogy jól fogsz kijönni ezekkel a furcsa szerzetekkel, mert én nem jövök ki jól senkivel, csak egy két emberrel.* mondta végül tünde nyelven neki. Majd gyönyörködött a füves kertben.*
Vissza az elejére Go down
Pjotr Boljakov
Diák
Pjotr Boljakov


Férfi
Hozzászólások száma : 220
Age : 46
Ismertség :
Füves-kert Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert Left_bar_bleue0/0Füves-kert Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2007 8:02 pm

*Elneveti magát, ami kellemesen visszhangzik a fűveskertben.* Erről az a mondás jut eszembe, hogy csipeget mint egy madár. Pedig a madarak rengeteget esznek. Pengi is biztosan imádja a begyét. *felsétálnak a lépcsőn, és beérnek az egyik madáretetőhöz, aminek a fiú rákönyököl a korlátjára.* Hát ez sem tőlem függ feltétlenül. Az hogy imádom a természetet, nem biztos, hogy összeegyeztethető azzal, amit a szüleim kivánnak tőlem. Az volt a kivánságuk, hogy Holtak őreis legyek, ezért aztán nem valószínű, hogy támogatnák, hogy mellette druida tanulmányokat folytassak. *elgondolkozik, miközben rajtafelejti a szemeit a leányzó szőke tincsein.* Inkább úgy gondolják, hogy a gyakorlati mágiákat tanuljam meg. Elemi mágia, illuziók. De talán ez alatt az egy év alatt történik valami, és meggondolják magukat. *odaröppen egy madárka az etetőhöz, és Pjotr Vanessára mosolyog* Megetetjük? *szór egy kis magot a kezébe, és lánynak is ad egy marékkal. A kezük egy pillanatra összeér, amitől a fiú fülig elpirul, és zavarba jön, ezért inkább a rigóra figyel.* Oh, semmi baj, már régen volt, és az emlékeimben szépen él Marija. Az órára? *kérdez vissza* Hát persze, ki nem hagynám, remélem hamarosan valami egyszarvút vagy pegazust veszünk, imádom a lovakat, bár Alassar mester biztos hüledezne, hogy lovakként említem ezeket a nemes lényeket. *a lány felé fordul, és a megpróbál nem szemlesütve Vanessa szemeibe nézni* Vanessa… nagyon jól éreztem magam veled a bálon, remekül táncolsz. Akkor úgy éreztem, hogy el szeretnél mondani valamit, de túlságosan zavaró volt ott a sok ember. Most nincs itt senki. Elmondanád, hogy mi is történt a koboldokkal?
Vissza az elejére Go down
Vanessa Mantova
Diák
Vanessa Mantova


nő
Hozzászólások száma : 223
Age : 30
Ismertség :
Füves-kert Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert Left_bar_bleue0/0Füves-kert Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2007 8:12 pm

*Csilingelő hangon felnevet.* -Igen, Pendi imád enni, ezért is dőlt ki ennyi, és máskor is szokott. Annyit eszik, hogy csak na, aztán meg sem tud mozdulni egy órán át. *A madáretetőben egész sok mag van, bár mikor felérnek a madarak szétrebbennek, hiába azért az ember, vagy a fél-kobold közelségét nem könnyen szokják meg.*
-De miért lennél köteles azt tenni, ami nekik tetszik? Úgyis kötelező felvenni pár tárgyat más szakról, szóval e mögé tudsz bújni, hogy nem volt más lehetőség. *Elmosolyodik.* -Egyébként is, a te életed, te döntöd el mit akarsz tanulni, csak állj ki a véleményed mellett. *Na igen ezt azért mondani mindig könnyebb, mint megtenni. Végül csak odamerészkedik hozzájuk egy kismadár, valószínűleg erősebb volt benne az éhség, minta félelem érzet. Mikor egy pillanatra összeér a kezük a leányzó is eléggé elpirul, és izgatottságában a magok felét a földre szórja.* -Upssz. *Össze nem szedi, mert onnan is fel tudja szedni egy éhes madár, inkább a rigóra figyel, hátha eszeget a kezéből. Pjort kérdésére elfordul egy pillanatra, majd körül néz, de most nem lát senkit. Eléggé zavarban van.* -Tudod ez nagyon titkos dolog, ha kiderül nekem is és a családomnak is nagy baja lehet belőle. Mióta én megszülettem bújkálunk. A szüleim családjai nem igazán támogatták a kettejük kapcsolatát, ezért ők megszöktek, de ha ránk találnának...azt jobb nem tudni. Ezért van, hogy alig tudok valamit a világról, mert apa akkortól, hogy kezdett látszani fél-koboldságom nem engedett el a többi gyerek közé. Csak az erdőben sétálhattam velük néha. Otthon pedig illúziókkal védett minket az érdeklődő szemek elől. Ha kiderülne, hogy ide járok iskolába...akármi is történhetne, ezért nem szabad senkinek sem beszélnem erről. *Lesüti a szemét.* -De benned úgy érzem megbízhatok.
Vissza az elejére Go down
Dolinor Thurassel
Diák
Dolinor Thurassel


nő
Hozzászólások száma : 93
Ismertség :
Füves-kert Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 13.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert Left_bar_bleue0/0Füves-kert Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2007 8:13 pm

- Nem hiszem, hogy olyan rosszak lennének*szól a lány is, természetesen tünde nyelven.*
- Én nem öltem még éjtündét, de a völgyet, ahol éltünk, évekkel ezelőtt egy éjtünde csapat támadta meg és sok ifjú tünde lelte halálát a harcban. Olyanok haltak, akiknek éppen csak bomlott élete virága.. S jaj annak az éjtündének, akit elém sodor az élet.*s hófehér botját az ölébe fekteti. A bot tetején egy hegyikristályon csillan meg a fény...*
Vissza az elejére Go down
Glawar
Vendég




Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2007 8:17 pm

- Nagyon szép botod van. *mondta vidáman.*- Enyémet mágikusan szét törte a tünde tanács miután rám kenték, hogy megöltem egy másik tündét..Az éjtündék alávaló mocskos népek..De ne feledd a fény elűzi őket. A fény tönkre teszi páncéljukat és fegyvereiket és akkor velük is lehet végezni....*felelte szomorúan.*
- Viszont meghagyták nekem az íjamat és fürkészt. *Mondta azzal leveette és átnyújtotta lánynak őket.*
- Mesterem azt mondta, hogy ad nekem botot majd. És elsőben tilos a bot használata. * monda komoly hangon tünde nyelven.*
Vissza az elejére Go down
Dolinor Thurassel
Diák
Dolinor Thurassel


nő
Hozzászólások száma : 93
Ismertség :
Füves-kert Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 13.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert Left_bar_bleue0/0Füves-kert Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2007 8:20 pm

- A Tünde tanács? Bizonyítékok nélkül? Mondd csak tünde úr, a tanács tévedhet-e ekkorát? *s kérdőn néz a fiúra,mert nem igazán hallott még ilyet, hogy a tündék bölcsei ok nélkül büntettek volna valakit.*
Vissza az elejére Go down
Glawar
Vendég




Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2007 8:25 pm

- Nos magam sem értem... Az éjtündék fondorlata és mágia nagyon furfangos. Halottuk, hogy éjtündék jöttek a felszínre. Egyik felvette az alakomat és az íjammal ölte meg azt akit szerettem. Így a tünde tanács. Minden vizsgálat nélkül kirekesztett. Utána Leilar szülei utánam küldtek egy éjtünde fejvadászt... Magam sem értem , hogy történhetett ez..
Azóta menekülnöm kell, mert az éjtündék nem nyugszanak amíg megnem találnak... Addigra bízom benne , kapok egy botot. De addig itt van fürkész és az íjam. Bízom bennük.
* felelte neki a tünde. Majd tincsét hátra vetettem és feltüntek a hegek amit az éjtündétől kapott. Majd elkezdett dudolni egy kis madárral. És vissza vette az íját és felakaszotta vállára és fürkészt a tokjába tette.*


A hozzászólást összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 13, 2007 8:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Pjotr Boljakov
Diák
Pjotr Boljakov


Férfi
Hozzászólások száma : 220
Age : 46
Ismertség :
Füves-kert Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert Left_bar_bleue0/0Füves-kert Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2007 8:27 pm

*Határozottan tetszik neki Vanessa nevetése, a fél-kobi rém aranyos tud lenni. User le sem tudja írni, hogy mennyire. Végredeményben a fiú vállat von* Végülis igazad lehet, majd igyekszem e mögé bújni. Hiszen tetszenek a druida tanok, csak kicsit furán fog hangzani, hogy az élet és halál ura is vagyok. Vagy nem?
*észreveszi, hogy Vanessa is rendesen zavarba jött, elnyom magában egy mosolyt, hogy nem csak ő nem tudja, mit is kell, vagy illik ilyenkor csinálni. Végighallgatja a lány mondanóját, és komoly pillantással bátorítóan néz Vanessára* Hidd el, bennem teljesen megbízhatsz. *magáról elfeledkezve gyengéden megszorítja a lány kezét.* Ez az jelenti, hogy akár én is veszélyben lehetek, mert veled vagyok? *csusszan ki a száján, és rögtön el is fehéredik* Oh, bocsáss meg, semmilyen tisztességtelen szándékom nincs.
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Férfi
Hozzászólások száma : 1422
Age : 45
Kaszt : Füves-kert Diakkepviseloholt
Ismertség :
Füves-kert Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Füves-kert Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 23.

Tituluslista
Titulus: Holtak őrei Szakvezető
Titulus: Bájitaltan tanár
Ismertség:
Füves-kert Left_bar_bleue0/0Füves-kert Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2007 8:34 pm

//Glawar: varázstárgyak? Hát nem tom, egy elsős kisdiáknak ilyet nem tudom hol engedélyeztünk, ráadásul fegyvereket, amiket elvben be sem nagyon lehet hozni az iskolába. Tehát ezeken el kéne gondolkozni.//
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Dolinor Thurassel
Diák
Dolinor Thurassel


nő
Hozzászólások száma : 93
Ismertség :
Füves-kert Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 13.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert Left_bar_bleue0/0Füves-kert Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2007 8:34 pm

*A tündére néz. A szemét keresi. Nehezen tudja elképzelni, hogy egy tünde éjtünde fejvadászt fogadjon. De nem akarja megsérteni a fiút kétkedésével.* - Miért is bántanám a gyerekeket? Egy tünde soha nem tenne ilyet. De most ha megbocsátasz...*feláll és visszatér a vendég szobába.*
Vissza az elejére Go down
Vanessa Mantova
Diák
Vanessa Mantova


nő
Hozzászólások száma : 223
Age : 30
Ismertség :
Füves-kert Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert Left_bar_bleue0/0Füves-kert Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2007 8:36 pm

-Nem hiszem. *Rázza meg a fejét.* -Az élet és halál ura dolog lehet a kilső álcád, és ha már végleg ellent mondasz a szüleidnek, akkor a druida tanokat még jobban kifejlesztheted, bár lehet, hogy addig ez a holtak őre dolog is megtetszik, nem tudhatod. *Megrázza a fejét.* -Nem kell bizonygatnod, tudom, hogy megbízhatok benned, és amúgy is már eldöntöttem, innen már nincs visszaút, ha egyszer elmondtam, nem de? *A kézszorításba megint kissé belepirul, ami hófehér arcán eléggé látszik is.* -Igen, akár ezt is jelentheti, ezért is nem barátkozom túl sok emberrel, Joyce már, mert ő mindenkivel jól el van. De bárkit baj érhet, aki velem van. *Aztán elmosolyodik.* Fura a sors, olyan más közegből jöttünk. Én teljes bezártságból, te pedig szinte úri közegből. *Kuncog egy sort.* -És nem, nem hiszem, hogy bármilyen tisztességtelen szándékod lenne.
Vissza az elejére Go down
Glawar
Vendég




Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2007 8:36 pm

*Feláll és megcsokólja a tünde lány kezét.*
- Szép estét.* mondta neki.*
Vissza az elejére Go down
Pjotr Boljakov
Diák
Pjotr Boljakov


Férfi
Hozzászólások száma : 220
Age : 46
Ismertség :
Füves-kert Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert Left_bar_bleue0/0Füves-kert Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2007 8:46 pm

*Lassan bólint* Igazad lehet. Köszönöm, hogy ennyire jók a tanácsaid. És örülök, hogy megtisztelsz a bizalmaddal, tudom, hogy nem könnyű ilyet megszerezni. Engem nem riaszt el a veszély. A szobatársad eléggé társasági embernek tűnik, de biztos vagyok benne, hogy a sok haverja mellett benned tényleg igazi barátot lát. Lassan vissza kéne mennünk, mert hamarosan sötétedik. *Ismét a karját nyújtja, és visszasétálnak a kúriába*
Vissza az elejére Go down
Vaszilij Todorov
Diák
Vaszilij Todorov


Férfi
Hozzászólások száma : 409
Age : 31
Ismertség :
Füves-kert Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Füves-kert Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Füves-kert Left_bar_bleue0/0Füves-kert Empty_bar_bleue  (0/0)

Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2007 6:54 pm

- Na ez már tuti!*mondja, amint először lép be a fűves-kertbe, mert eddig még nem nagyon volt ideje idelátogatni. De a hely igencsak tetszik neki. Elindul az egyik kis kavicsos úton, majd egy halom levendula mellé telepszik a fűre.*
Vissza az elejére Go down
Glawar
Vendég




Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2007 6:56 pm

*Belép a fűves kertbe. Léptei csöndesek akár az éjszaka. Maga biztosan halad előre. Nyári ruháit át cserélte őszire, de különösebb változás nem törént. Tincsét újra fonta és gesztenye színű haját kifésülte. Majd észrevette a szaktárást és feli indul. Útközben egy madárka békésen rászáll a vállára.
- Szép Jó estét Vaszilij. *köszönti méltóság teljesen. És leül mellé. Kiszabídtja kisállatát ami elrohan a kertben élelmet keresni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Füves-kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves-kert   Füves-kert Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Füves-kert
Vissza az elejére 
1 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar varázslóképző :: Szurdok :: Épületek, tantermek, utak-
Ugrás: