Nezabar varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar varázslóképző

Bolgár mágusiskola
 
Fórum linkKezdőlapGalleryHírekLegutóbbi képekÓrarendÓrákÚjságRegisztrációBelépésKeresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Mika Alasein
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_vote_lcapErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_voting_barErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_vote_rcap 
Cirelin de Sovalon
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_vote_lcapErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_voting_barErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_vote_lcapErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_voting_barErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_vote_rcap 
Anastasia Romanov
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_vote_lcapErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_voting_barErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_vote_rcap 
Sentor Mordester
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_vote_lcapErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_voting_barErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_vote_rcap 
Jenny Miles
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_vote_lcapErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_voting_barErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_vote_rcap 
Irego Kwiatowski
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_vote_lcapErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_voting_barErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_vote_rcap 
Vernen Klaio
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_vote_lcapErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_voting_barErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_vote_rcap 
Eric Croft
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_vote_lcapErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_voting_barErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_vote_rcap 
Szentgyörgyváry Kristóf
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_vote_lcapErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_voting_barErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mesélés
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:18 pm by Cirelin de Sovalon

» HTML Kódok
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:17 pm by Cirelin de Sovalon

» Játékkereső
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:10 pm by Kaen el Jericho

» Aligátor
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 1:38 pm by Blair Nola Murphy

» Udvar
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2007 2:35 pm by Hana Dentry

» Beszélgetés kötetlenül
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2007 4:10 pm by Miwako Suspiria

» Tölgyes
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 9:30 pm by Dorago Deltalo

» Bűbájok Világa - Bűbájtan terem
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 8:28 pm by Leonard Wyatt

» Parlagi sas
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 5:19 pm by Igor Volonyev

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 24, 2007 7:23 pm-kor volt itt.

 

 Erdei lak - Emma San Felice otthona

Go down 
+6
Eric Croft
Cloe Noybe
Elluin Wariner
Unirone Kunerhant
Sentor Mordester
Emma San Felice
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Cress Ki
Vendég




Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 6:43 pm

*Ezek szerint Cress győzött és azért rámosolyog a fiúra.*
- Lassú vagy. *mondja neki vigyorogva, de persze csak viccből, bár lehetséges, hogy nyert volna, bár ezt ki tudja. Majd odalép az ajtóhoz és vár, ő ugyan nem fog bekopogni, majd a fiú, hiszen miatta vannak itt.*
Vissza az elejére Go down
Unirone Kunerhant
Diák
Unirone Kunerhant


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 30
Ismertség :
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 17.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0/0Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 6:56 pm

*Megérkeznek, majd a lány tesz egy gúnyos megjegyzést szinte rögtön.*
- Nem vagyok lassú, csak kimerített a sok csikizés.
*Jegyzi meg a lánynak, hogy ennek bizony ő az oka, nem pedig Unirone. Mondjuk, bár így is hagyta, hogy a lány győzzn, azonban ilyen állapotban győzni... Szinte lehetetlen.*
- Nos... Úgy hallottam, hogy nem szereti a titkárnő, ha csak úgy bemegyünk hozzá, inkább az ajtón hagyok neki egy levelet, és ha erre jár, biztos elfogja olvasni.
*Mondja, azzal elő is veszi a pálcáját.*
- Invito toll, pergamen és tinta a sját készletemből!
*Kiált határozottan, azzal vár egy kicsit. Olyan fél perc múlva meg is érkeznek a kívánt tárgyak, és az ajtóak döntve elkezd írni:*

"Tisztelt Emma San Felice!

Sajnálatos módon, nem tudok megjelenni a mai büntetőmunkán, ugyanis magánügyi gondjaim akadtak. Még egyszer elnézést kérek Öntől, és amennyiben Önnek is megfelel, a holnapi nap folyamán találkozhatnánk az Udvaron, megbeszélni egy másik időpontot.

Unirone Kunerhant"

*Fejezi be az írást, azzal elrakja a zsebébe a dolgokat, azzal őjra elkezd varázsolni.*
- Invito rajzszög!
*Mormolja el a varázsigét, és szintén elkezd felé repülni egy a kívánt tárgyból. Kiakasztja az ajtóra a pergament, azzal Cress felé fordul.*
- Nos... Nekem hamarosan mennem kell. Mit csináljunk addig?
*Kérdezi.*
Vissza az elejére Go down
Cress Ki
Vendég




Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 7:00 pm

- Nem szereti? *kérdi vigyorogva és közben a szeme is megcsillan, olyan gonoszkásan. *
- Azt mondtad, hogy szeretsz olyat csinálni, amit nem szabad, én ezt nem látom. *mondja, majd elveszi a fiútól a levelet és belép az ajtón, történik, ami történik. *
Vissza az elejére Go down
Unirone Kunerhant
Diák
Unirone Kunerhant


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 30
Ismertség :
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 17.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0/0Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 7:03 pm

- Én úgy hallottam.
*Mondja, azzal látja, hogy a lány kinyitja az ajtót.*
- Ömm... Szívesen bemennék, de most... Hmm... Nem is olyan rossz ötlet.
*Vigyorodik el, azzal a lány nyomában belép.*
Vissza az elejére Go down
Emma San Felice

Emma San Felice


nő
Hozzászólások száma : 160
Age : 46
Ismertség :
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 23.

Tituluslista
Titulus:
Titulus:
Ismertség:
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0/0Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 7:06 pm

* Mikor belépnek a diákok az ajtón, hirtelen szél vihar támad, szörnyű nagy szél vihar. A lánynak és a fiúnak az ajtófél fába kell megkapaszkodniuk. De a szél csak egyre erősödik és erősödik, míg a ki nem repíti őket a lakásból.*
- Mi történik? Ki akart engedély nélkül belépni? * jön kifelé Emma, majd az ajtó előtt heverő két diákra néz.*
- Hát ti meg mit kerestek itt? Nem ismeritek a kopogás szót? * kérdi dühösen a nő, majd a fiúra tekint.*
- Á, te már megint itt. * szól a titkár*
Vissza az elejére Go down
Cress Ki
Vendég




Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 7:11 pm

*A szélvihar könnyen felkapja Cresst, mivel nem is egy nagydarab lány és ki is repül Unironeval együtt a titkár lakásából és amikor földet érnek, Cress ráesik a fiúra. *
- Fú, ez tök jó volt. Még egy kör? *néz rá vigyorogva, majd hamar fel is kel és megjelenik a tanár is.*
- Jó napot. Mi csak be akartunk menni és még kopogtunk is, de senki se nyitott ajtót. *mondja tündéri mosollyal a nőnek. *
- És én csak kísérő vagyok. *mondja és csak áll la nő előtt, majd azért még be is mutatkozik. *
- Egyébként Cress Kinov vagyok, elemista. *mondja és türelmesen vár.*
Vissza az elejére Go down
Unirone Kunerhant
Diák
Unirone Kunerhant


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 30
Ismertség :
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 17.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0/0Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 7:14 pm

- Mehet, ez tényleg nagyon király.
*Vigyorog továbbra is a lányra, aki pont rá esett. Azonban a beszélgetést, és a tervezgetést félbeszakítja a tanár megszólalása.*
- Üdv. Én csak egy levelet akartam hagyni az asztalán... Hogy nem tudok megjelenni a mai büntetőmunkán, és, hogy mikor lenne jó magának.
*Kezd bele a szövegébe, majd helyeslően bólogat a kopogással kapcsolatban.*
- Bár lehet, hogy kicsit halk volt a kopogás, de erről nem tehetünk, ugyanis nos éppen az előbb csikezett engem meg Cress.
*Néz a lány felé vigyorogva, majd visszatekint a tanárra.*
Vissza az elejére Go down
Emma San Felice

Emma San Felice


nő
Hozzászólások száma : 160
Age : 46
Ismertség :
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 23.

Tituluslista
Titulus:
Titulus:
Ismertség:
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0/0Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 7:18 pm

*A nő nagyon jól tudja, hogy nem kopogtak a diákok, de nem foglalkozik vele, csak mosolyog*
- Elöször is szia kedves Cress! Örülök, hogy végre találkoztam egy elemistával, mivel én Emma San Felice vagyok, az új titkárotok a szakon.* mosolyog, miközben kezet nyújt a lánynak, majd a fiú felé fordul*
- Nagyon örülök, hogy eljöttél. Ez tisztességes dolog, hogy szóltál, hogy ma nem jössz. * fejezi be a mondatot, majd egy pillanatra elgondolkodik.*
- Nekem jó holnap öt óra. Akkor eljöhetsz hozzám. De ne késs!* inti a fiút*
Vissza az elejére Go down
Cress Ki
Vendég




Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 7:21 pm

- Igen, tudom, hogy ki Ön. *mondja, majd jól meg is rázza a titkár kezét. *
- És mondja csak, ezt nem játszhatjuk el mégegyszer? Ez nagyon jó volt tanárnő. *mondja mosolyogva, majd oldalba böki Unironet, hogy bólogasson egy kicsit vagy valami. *
- Mondja, nagyon meg fogja büntetni? Szerintem egy ilyen kisfiúnak meg lehetne kímélni? *pislog szépen a tancinénire és várja a reakciót.*
Vissza az elejére Go down
Unirone Kunerhant
Diák
Unirone Kunerhant


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 30
Ismertség :
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 17.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0/0Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 7:27 pm

*Bólogat hevesen, a szeles ötlettel kapcsolatban, majd sajnálkozó tekintettel néz a tanárára.*
- Hát... Gondoltam szólok.
*Mondja a sablonos, zsebretett kezes, kőmegrúgós pózban, lefelé tekintve.*
- Nekem teljesen mindegy milyen lesz a büntetés.
*Vigyorog, ugyanis a csikizésnél talán rosszabb nem lehet. Mondjuk nem minden pontja csikis a fiúnak, de azért ha megtalálják a gyengepontját...*
- De szerintem inkább holnap kéne eljátszani, ugyanis nekem nagyon sietnem kell magánügyi okok miatt, amit a levélben... *Nyújtsa fel a pergament.* Is szerettem volna leírni, és mégegyszer elnézést.
*Mondja, azzal elbúcsúzik.*
- Nos... Nekem tökéletes a holnap 5 óra, és megpróbálok nem elkésni. További szép napot, és szia Cress! Öröm volt ez a nap.
*Köszön el, azzal elsiet.*
Vissza az elejére Go down
Emma San Felice

Emma San Felice


nő
Hozzászólások száma : 160
Age : 46
Ismertség :
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 23.

Tituluslista
Titulus:
Titulus:
Ismertség:
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0/0Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 7:31 pm

- A büntetést már kitaláltam. Hidd el nem fognak belehalni a fiúk.* mosolyog a lányra*
- Na jól van akkor menjetek. Sziasztok. *köszön el a diákoktól,majd becsukja az ajtót és visszatér a nappaliba*
Vissza az elejére Go down
Darika H
Vendég




Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 7:38 pm

*az erdőből tér vissza, egy kiadós séta után, mikor meglátja, hogy az új titkár házából egy diák távozik.*
- Na, már munkába is állt? *morfondírozik halkan Darika és közelebb sétál, majd egy határozott mozdulattal bekopog.*
Vissza az elejére Go down
Cress Ki
Vendég




Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 7:40 pm

- Hát akkor viszlát. *köszön el mosolyogva a tanároktól, mivel egy másik is megjelnt és a fiú után fut, hiszen most eléggé jó kedve van és a hálójáig meg sem áll. *
Vissza az elejére Go down
Emma San Felice

Emma San Felice


nő
Hozzászólások száma : 160
Age : 46
Ismertség :
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 23.

Tituluslista
Titulus:
Titulus:
Ismertség:
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0/0Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 7:43 pm

* A kopogás hallatán újra feláll a nő a kanapéról, majd elindul az ajtó irányába*
~ Micsoda átjáró ház van ma~ * gondolja mosolyogva, majd mikor kinyitja az ajtót, meglepődik, hiszen egy felnőtt nő áll vele szemben*
- Jó estét kívánok! Fáradjon beljebb.* szól a nőnek, majd beinvitálja a nappaliba*
- Nyugodtan foglaljon helyet* mutat a fotelekre*
Vissza az elejére Go down
Darika H
Vendég




Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 7:48 pm

*a kirohanó diáklány majdnem feldönti Darikát, de a nő megjegyzi az arcát.*
~Hm, ezért még lehet, hogy később számolunk.~ *gondolja magában, majd az ajtót nyitó nőnek bólint és az invitálásra beljebb fárad a házba.*
- Csak üdvözölni akartam, hallottam, hogy maga az új titkár. *mondja, miközben helyet foglal a fotelben, ahol kínálták.
- Ahogy látom már munkába is állt! *céloz az előbb elment két diákra.*
- Remélem büntetőmunkában sikerült részesíteni őket. *mosolyodik el halványan.*
Vissza az elejére Go down
Emma San Felice

Emma San Felice


nő
Hozzászólások száma : 160
Age : 46
Ismertség :
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 23.

Tituluslista
Titulus:
Titulus:
Ismertség:
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0/0Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 7:51 pm

- Nagyon örülök, hogy betért hozzám. Igen én vagyok az új titkár. * mosolyog a nőre*
- A két diák közül az egyik, igen, büntetőmunkára jött. Tegnap a mocsárban garázdálkodtak és azt akarták nekem beadni, hogy elszaladt a házi állatuk. * nevet fel a nő*
- Ön pedig...* néz kérdőn a nőre*
- Melyik szak tanára? * kérdezi meg*
Vissza az elejére Go down
Darika H
Vendég




Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 7:54 pm

- Jaj, bocsásson meg! *nyújtja a kezét Darika.*
- Darika Hiranmayi vagyok, a Bestiamesterek Úrnője. *mutatkozik be és látszik rajta, hogy jó neveltetésben volt része, tartása, kézmozdulata mind ezt mutatja.*
- Hmm... a háziállatuk?! Hát akkor majd később mit fognak ott keresgélni, hamár most ezen gondolkodnak. Veszélyes ott nekik, nagyon veszélyes. *rázza a fejét a nő és rámosolyog a Titkár kisasszonyra.*
Vissza az elejére Go down
Emma San Felice

Emma San Felice


nő
Hozzászólások száma : 160
Age : 46
Ismertség :
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 23.

Tituluslista
Titulus:
Titulus:
Ismertség:
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0/0Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 7:59 pm

- Semmi gond. * mosolyog a nőre, majd viszonozza a kézfogást*
- Én pedig Emma San Felice vagyok. * mutatkozik be ő is.*
- Én is elmondtam nekik, hogy veszélyes, dehát tizenévesek, nem lehetnek nekik semmit megmagyarázni. * legyint a titkár*
- El is felejtettem, hozhatok Önnek valamit? Esetleg egy kis frissítő vagy talán sütemény? * kérdi meg a Bestiamester Úrnőtől*
Vissza az elejére Go down
Darika H
Vendég




Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 8:02 pm

- Ja, igen. Utána meg menthetjük meg őket a veszélytől. *rázza meg a fejét.*
- Igen, megköszönném. Jól esne egy meleg tea, ha nem okoz nagy gondot. Tudja kint jártam az erődben és megszomjaztam. Már éppen tartottam vissza a lakosztályomba, mikor megláttam, hogy távozik öntől egy diák, ezért jött a hirtelen ötlet, hogy beköszönök. *ereszt meg egy halovány mosolyt.*
Vissza az elejére Go down
Emma San Felice

Emma San Felice


nő
Hozzászólások száma : 160
Age : 46
Ismertség :
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 23.

Tituluslista
Titulus:
Titulus:
Ismertség:
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0/0Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 8:09 pm

- Nagyon örülök, hogy beköszönt, hiszen eddig nem sok tanárral találkoztam, egyedül Sentorral.* szól a bestiamesternek*
- Persze,csinálok önnek egy teát, de ha jól emlékszem epres tea van* mondja, majd kilép a konyhába és felrakja forrni a vizet, majd addig visszatér a nőhöz.*
- Egyéként nagyon tetszik az iskola.* mosolyog*
Vissza az elejére Go down
Darika H
Vendég




Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 8:13 pm

- Pedig sok még a javítani való, elég romos volt az épület, mikor ráleltünk, de aztán... *legyint.* ... valahogy ki lett pofozva. Az Alapítók, hát mit is mondja róluk. Mind eléggé magunknak valók vagyunk. *mondja egy nagy sóhaj kíséretében.* Nem azért vagyunk itt, hogy barátkozzunk, hanem, hogy átadjuk a tudást. Valamelyik nap, kora reggel én például a Druida mesterrel párbajoztam a Tölgyesben. *meséli a nő és reméli, hogy Emma nem valami kis habos iskolai évekre számított itt, mert akkor csalódni fog.*
Vissza az elejére Go down
Emma San Felice

Emma San Felice


nő
Hozzászólások száma : 160
Age : 46
Ismertség :
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 23.

Tituluslista
Titulus:
Titulus:
Ismertség:
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0/0Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 8:21 pm

- A Druida Mesterrel párbajozott? * néz rá a nő meglepően, majd kilép a konyhába és behozza a teát a mesternek*
- Tessék. * nyújtja neki oda a teát egy porcelán bögrében*
- Hm, ez érdekes. * utal vissza a nő párbajos történetére*
- Ez természetes, hogy a tudásunkat adjuk át a diákoknak, de azért én szeretnék jó kapcsolatot ápolni mindenkivel.* fejezi be az elemista a mondatot*
- Egy picit megijesztett, Darika Úrnő. * mondja*
Vissza az elejére Go down
Darika H
Vendég




Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 8:25 pm

- Megijesztem?! *néz rá hideg szemmel a nőre.*
- Miért ijeszeteném meg. Mi itt főleg a sötét oldalt képviseljük. És mivel volt egy kis, khm... nézeteltérésem Dhyll mesterrel, bár megjegyzem, hogy ő lett dühös, nem én, hát így rendeztük le. A diákok esetén pedig az én véleményem az, hogy a szigort meg kell tanulniuk, hogy összpontosítani tudjanak majd később, ha esteleg veszélybe kerülnének. *mondja, miközben teájába kortyol.*
- Hmmm... Ez igazán kitűnő. Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Emma San Felice

Emma San Felice


nő
Hozzászólások száma : 160
Age : 46
Ismertség :
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 23.

Tituluslista
Titulus:
Titulus:
Ismertség:
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Left_bar_bleue0/0Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 8:30 pm

- Úgy érzem, hogy még nagyon sokat kell tanulnom. Köszönöm Darika, hogy felvilágosított. *mondja a nőnek éles hangon*
- Örülök, hogy ízlik a tea* mosolyog elkeseredetten. Majd csendben marad, hagyj beszéljen a bestia Úrnő, arról, amiről szeretne*
Vissza az elejére Go down
Darika H
Vendég




Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 8:33 pm

- Jaj, látom a szemén, hogy most nagyon elkeseredett. *teszi le csészéjét az Úrnő.*
- Bele fog jönni, nyugodjon meg, nem lesz itt semmi gond. Inkább meséljen nekem arról, hogy hol, merre járt már a világban. Én elég sokat utaztam fiatal korom ellenére, hátha jártom ott is, ahol Ön élt eddig. Egyébként én Indiában születtem, majd jó pár évig Londonban éltem, az elmúlt közel 10 évben pedig ide-oda utazgattam a világban. *meséli Emmának, hátha ezzel megnyugtatja kissé, ha másfelé tereli a dolgokat.*
- Hát maga?! Na, meséljen egy kicsit nekem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Erdei lak - Emma San Felice otthona
Vissza az elejére 
2 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar varázslóképző :: Szurdok :: Épületek, tantermek, utak-
Ugrás: