Nezabar varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar varázslóképző

Bolgár mágusiskola
 
Fórum linkKezdőlapGalleryHírekLegutóbbi képekÓrarendÓrákÚjságRegisztrációBelépésKeresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Mika Alasein
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_vote_lcapErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_voting_barErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_vote_rcap 
Cirelin de Sovalon
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_vote_lcapErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_voting_barErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_vote_lcapErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_voting_barErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_vote_rcap 
Anastasia Romanov
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_vote_lcapErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_voting_barErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_vote_rcap 
Sentor Mordester
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_vote_lcapErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_voting_barErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_vote_rcap 
Jenny Miles
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_vote_lcapErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_voting_barErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_vote_rcap 
Irego Kwiatowski
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_vote_lcapErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_voting_barErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_vote_rcap 
Vernen Klaio
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_vote_lcapErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_voting_barErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_vote_rcap 
Eric Croft
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_vote_lcapErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_voting_barErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_vote_rcap 
Szentgyörgyváry Kristóf
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_vote_lcapErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_voting_barErdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mesélés
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:18 pm by Cirelin de Sovalon

» HTML Kódok
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:17 pm by Cirelin de Sovalon

» Játékkereső
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:10 pm by Kaen el Jericho

» Aligátor
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 1:38 pm by Blair Nola Murphy

» Udvar
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2007 2:35 pm by Hana Dentry

» Beszélgetés kötetlenül
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2007 4:10 pm by Miwako Suspiria

» Tölgyes
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 9:30 pm by Dorago Deltalo

» Bűbájok Világa - Bűbájtan terem
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 8:28 pm by Leonard Wyatt

» Parlagi sas
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 5:19 pm by Igor Volonyev

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 24, 2007 7:23 pm-kor volt itt.

 

 Erdei lak - Emma San Felice otthona

Go down 
+6
Eric Croft
Cloe Noybe
Elluin Wariner
Unirone Kunerhant
Sentor Mordester
Emma San Felice
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SzerzőÜzenet
Eric Croft
Diák
Eric Croft


Férfi
Hozzászólások száma : 746
Age : 31
Ismertség :
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Left_bar_bleue0/0Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2007 9:34 pm

-Tudod akkor előtte megtehetted volna, hogy nem jössz oda *irtó rondán néz Cassre, Irego meg halálra nem érdekli. Tőle akár a lány cigánykereket is vethet*
-Hát én speciel csak azért, hogy kiosszam a drága kisasszonyt *egy gúnyos mosoly Cass felé*
-De persze még ennyit sem érdemel meg. Na mindegy
Vissza az elejére Go down
Cassidy Woonel
Diák
Cassidy Woonel


nő
Hozzászólások száma : 678
Age : 31
Ismertség :
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 09.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Left_bar_bleue0/0Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2007 9:37 pm

*Az arca nyugodt marad, de igazából nem sokáig bírja ezt az álarcot fentartani*
- Jó akkor máskor nem megyek oda ahol látlak.
*Tüntetően elfordul, a tanár felé.*
- Én csak sétálgattam, és ha már itt voltam gondoltam beköszönök.
* Halványan elmosolyodik.*
Vissza az elejére Go down
Irego Kwiatowski
Diák
Irego Kwiatowski


nő
Hozzászólások száma : 958
Age : 30
Ismertség :
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 09.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Left_bar_bleue0/0Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2007 9:44 pm

*Amint megszokja a szoba melegebb levegőjét, elrugaszkodik a faltól, és odasétál Cassy mellé. Bőre visszanyeri normális színét* Én csak errefelé tévedtem, és gondltam ha nem zavarok, akkor úgyis elküld. *mondja, miközben leűl Cassy mellé.* De látom tényleg rosszkor jöttem, ha gondolja, akkor magára hagyjuk, hagy lábadozzon. Bár az ilyen meleg már ártalmas szerintem... *mondja.*


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 19, 2007 9:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Emma San Felice

Emma San Felice


nő
Hozzászólások száma : 160
Age : 46
Ismertség :
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 23.

Tituluslista
Titulus:
Titulus:
Ismertség:
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Left_bar_bleue0/0Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2007 9:50 pm

* Nagyon megüröl annak, amit Irego mond. Végre valaki, aki észrevette, hogy nincs túl jól.*
- Azt most nagyon megköszönném, ha elmennétek. Szeretném magam kikúrálni, mivel amint látjátok tényleg nem vagyok a legjobba.* szól, majd barátságosan kiterelgeti a gyerekeket a házból. *
- Jó éjszakát gyerekek és köszönöm a megértésetek.* szól utánuk, majd visszamegy a házba és egyenesen befekszik az ágyába és nyugovóra tér.*
Vissza az elejére Go down
Eric Croft
Diák
Eric Croft


Férfi
Hozzászólások száma : 746
Age : 31
Ismertség :
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Left_bar_bleue0/0Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2007 9:55 pm

*Hmmm... ő nem ilyen figyelmes. Sőt. Ő egyáltalán nem figyelmes XD. És most veszekedni akarna*
-Akkor hagyjuk pihenni. Jó éjt. Cass, hajlandó vagy kifáradni? *egy gúnyos mosolyt villant a lány felé*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Woonel
Diák
Cassidy Woonel


nő
Hozzászólások száma : 678
Age : 31
Ismertség :
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 09.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Left_bar_bleue0/0Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2007 9:57 pm

- Elnézést, hogy nem vettem észre... Azonnal megyünk is!
*Jó éjt kíván és kimegy a házból. Ericnek csak morog, elindul az udvar felé.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdei lak - Emma San Felice otthona   Erdei lak - Emma San Felice otthona - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Erdei lak - Emma San Felice otthona
Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar varázslóképző :: Szurdok :: Épületek, tantermek, utak-
Ugrás: