Nezabar varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar varázslóképző

Bolgár mágusiskola
 
Fórum linkKezdőlapGalleryHírekLegutóbbi képekÓrarendÓrákÚjságRegisztrációBelépésKeresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Mika Alasein
Vörös vércse - Page 3 I_vote_lcapVörös vércse - Page 3 I_voting_barVörös vércse - Page 3 I_vote_rcap 
Cirelin de Sovalon
Vörös vércse - Page 3 I_vote_lcapVörös vércse - Page 3 I_voting_barVörös vércse - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Vörös vércse - Page 3 I_vote_lcapVörös vércse - Page 3 I_voting_barVörös vércse - Page 3 I_vote_rcap 
Anastasia Romanov
Vörös vércse - Page 3 I_vote_lcapVörös vércse - Page 3 I_voting_barVörös vércse - Page 3 I_vote_rcap 
Sentor Mordester
Vörös vércse - Page 3 I_vote_lcapVörös vércse - Page 3 I_voting_barVörös vércse - Page 3 I_vote_rcap 
Jenny Miles
Vörös vércse - Page 3 I_vote_lcapVörös vércse - Page 3 I_voting_barVörös vércse - Page 3 I_vote_rcap 
Irego Kwiatowski
Vörös vércse - Page 3 I_vote_lcapVörös vércse - Page 3 I_voting_barVörös vércse - Page 3 I_vote_rcap 
Vernen Klaio
Vörös vércse - Page 3 I_vote_lcapVörös vércse - Page 3 I_voting_barVörös vércse - Page 3 I_vote_rcap 
Eric Croft
Vörös vércse - Page 3 I_vote_lcapVörös vércse - Page 3 I_voting_barVörös vércse - Page 3 I_vote_rcap 
Szentgyörgyváry Kristóf
Vörös vércse - Page 3 I_vote_lcapVörös vércse - Page 3 I_voting_barVörös vércse - Page 3 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mesélés
Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:18 pm by Cirelin de Sovalon

» HTML Kódok
Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:17 pm by Cirelin de Sovalon

» Játékkereső
Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:10 pm by Kaen el Jericho

» Aligátor
Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 1:38 pm by Blair Nola Murphy

» Udvar
Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2007 2:35 pm by Hana Dentry

» Beszélgetés kötetlenül
Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2007 4:10 pm by Miwako Suspiria

» Tölgyes
Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 9:30 pm by Dorago Deltalo

» Bűbájok Világa - Bűbájtan terem
Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 8:28 pm by Leonard Wyatt

» Parlagi sas
Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 5:19 pm by Igor Volonyev

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 24, 2007 7:23 pm-kor volt itt.

 

 Vörös vércse

Go down 
+2
Leonza Erdel
Cirelin de Sovalon
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Alexandra Sirov
Diák
Alexandra Sirov


nő
Hozzászólások száma : 139
Age : 31
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 29, 2007 9:06 pm

- Az tuti, hogy húznám. Jó dolog lustálkodni, egész nap henyélni. Nem vagyok egy hiperaktív fajta... *haja immár szépen kifésülve omlik fehér vállaira és hátára is. Nyújtózik egyett, szinte mint egy macska... Majd elrakja a fésût és kicsavarja a kis lila üveget, melybôl lassan-lassan kellemes, jázmin illat kezd kiszabadunli.*
- Abba hagyhatnád a Lassiekézést. Irritáló... Ericecske-mekecske. *pillant szúrós szemekkel a fiúra, majd nyakát és csuklóit szépen, de nem túlzottan átitatja egy kis parfümmel. Az üveget ezután visszaviszi a szekrényhez, majd kulcsra zárja az ajtót, s ágyához ballag, leül Eric mellé távolságot persze megtartva.*
- Amiket itt mostanában tanulunk, hasznos legyen. Egy SVH órán sem volta, ergo zokni vagyok, bevallom. *vág savanyú pofát, majd legyint.* Nyálas történet ide vagy oda, szét kell ezeket rebbenetni, bármilyen módon. *jelenti ki, s eltûntet ruhájáról egy csöppnyi pihét.*
Vissza az elejére Go down
Eric Croft
Diák
Eric Croft


Férfi
Hozzászólások száma : 746
Age : 31
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 29, 2007 9:23 pm

-Khm.... Hiperaktivnak sem rossz lenni *bár ő nem sűrjen az a fajta, csak most olyanja volt. Megcsapja az orrát a jázmin illat. Nagyon imádja ezt, maga sem érti, miért. Kis korában is tele volt jázminnal a kertük, sokat volt arra, mig egy ilyen hülye vadbarom nem vált belőle*
-Jó, akkor Lexike. Igy jobb? Látod, miylen rendes vagyok ma? *gúnyos mosoly*
-Jó, akkor majd mutatok egy-két kedveset *sötétke fény csillan szemében*
-Ilyen alapon le is nyilazhatnánk őket *volt benne tapasztalata köszöni szépen. Szar ügy, ha az embernek egy mérgezett nyil fúródik a vállába*

//fagy megint//
Vissza az elejére Go down
Tiszaszegi Zsanett
Diák
Tiszaszegi Zsanett


nő
Hozzászólások száma : 139
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 07.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 29, 2007 10:06 pm

*Zsanett hallja az ajtóból a beszélgetést ezért bekopog saját szobájába.És benyit.
-Sziasztok!Zavarok?-mondta kicsit gúnyosan.Emlékezett a múltkorra ezért arra gondolt hogy lelép a kedvenc könyvével valahova.-Én nem akartam megzavarni a beszélgetéseket.Úgy hogy megyek is.Eric jobban vagy már?Tudod az átok miatt.-~Vagy még mindig nevetsz?~tette hozzá gondolatban.-Szóval én nem is maradok tovább sziasztok!És jó beszélgetést.Eric majd ha megkérhetnélek ne aludj itt.-mondta kicsit gonoszkás mosollyal.-Mégegyszer sziasztok!*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Sirov
Diák
Alexandra Sirov


nő
Hozzászólások száma : 139
Age : 31
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2007 11:18 am

//olvad...//
- Lexike... Elmegy. Már ha ennyire becézgethetnéked van, Eric baba. *dönti kissé oldalra fejecskéjét és úgy pillog a fiúra, "bájosan" vigyorogva.*
- Rendes? Hát igen... Te mindig ilyen rendes vagy. *szemetforgat, majd feláll és karbateszi kezeit, úgy figyeli Ericet.*
- És mégis mikor leszel hajlandó mutatni párat? *tér vissza tanítgatására, hisz ez neki igazán fontos volna. Jó ha tud az ember pár hasznos varázslatot.*
- Nyilazni? Azt, hogy kell? Te tudsz olyat? *vonja fel szemöldökét, s kissé gúnyosan pillog a fiúra, majd int egyett, hogy az tápászkodjon fel, meg kéne vetni azt a "szamárfészket".*
Vissza az elejére Go down
Eric Croft
Diák
Eric Croft


Férfi
Hozzászólások száma : 746
Age : 31
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2007 11:28 am

-Nem zavar, hogy elmúltam 14? Azért a babázás már ciki a te szádból *vállvonogat*
-Tudom én azt .... Lexi. Lásd, mennyire rendes vagyok ma veled *jah, mert általában paraszt a drága*
-Mondjuk most? Mit tudsz eddig? *tűnődve néz a lányra, közben bizgerálja az orrát a jázmin illat. Szar ügy*
-Nem tudok, csak..... Nem is a te dolgod Lexi *gúnyos mosollyal méregeti a lányt. Tetőtől talpig*
-Na, akkor mit tudsz eddig? *kerüli a nyilas témát*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Sirov
Diák
Alexandra Sirov


nő
Hozzászólások száma : 139
Age : 31
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2007 11:37 am

- Szeretem kedves kis jelzôkkel illetni a számomra fontos emberkéket. *préseli ki magából egy jó adag gúnnyal. Hisz azért tényleg szeret ô "babázni".*
- Csak tudnám mi ez a nagy rendesség? Hogy tudod te ezt magaból kiszorítani? Megtisztelve érzem magam, de most komolyan. *duruzsolja olyan is kedvesen, közben szemetforgat és még mindig várja azt, hogy Eric baba felelmelje becses fenekét.*
- Silencio. Ez megy, más nem. *jelenti ki, bár nem valami büszkén... sôt.*
- Csak mi? Bár ahogy gondolod, ha nem az én dolgom, akkor nem, nem is érdekel annyira. *ereszt meg egy gunyoros mosolytl és tesz pár lépést a fiú felé.* Állj fel. *parancsolja szinte, hisz eddig nem vette észre a drágaság, hogy itt ágyvetést kéne rendezni...*
Vissza az elejére Go down
Eric Croft
Diák
Eric Croft


Férfi
Hozzászólások száma : 746
Age : 31
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2007 11:43 am

-Fontos? Most én érzem "megtizstelve magam" *nevet fel fagyosan. Igen, neki nagyon szokott menni a fagyos, érzelmek nélküli nevetés*
-Lássuk csak.... Most ilyen nyugis napom van. Leszidni meg nincs nagy kedvem ma téged *vállvonogat. Nem akar felállni még. Túl lusta ahoz*
-Ez édeskevés Lexi. *elmosolyodik gunyorosan. Ez is nagyon megy nála*
-Spec ez tényleg nem a te dolgod *mikor a lány parancsolgatni kezd, megvillannak barna szemei*
-Jajjm, fenyegetsz? Ezt megbánod *megragadja a lány kezét, és, ha Lexinek nincs rohadt jó egyensúlyérzéke, akkor bizony zuhanni fog, méghozzá Ericre... no comment*

//fagyasztunk időhiány miatt//
Vissza az elejére Go down
Alexandra Sirov
Diák
Alexandra Sirov


nő
Hozzászólások száma : 139
Age : 31
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2007 3:15 pm

//olvad ismét...pár betü defektes..bocs érte//
- Érezheted is. *hetykén vállat von és kissé felsôbbrendü pillantásokkal illeti Ericet.*
- Máskor se szidj, nem ajánlom. *morrogja enyhén durcásan és ütemesen kezd dobogni jobb lábával.* ~Mozgasd már magad, embeeer...~
- Tudom, hogy kevés, de ez van, majd te tanítgatol, vagy nem? *vonja fel szemöldökét és abbahagyja a dobogást.*
- Igen, fenyegetlek, emeld meg magad, tee... *és ekkor Eric megragadja Lexi csuklóját, mely igencsak véletlenül éri a lányt, így kár megemlítenünk azt a bizonyos egyensúlyt. Zuhan, és ahogy az a nagykönyvben megvan írva, Ericre. Idôközben elönti elméjét az ideg, kipirul, mélykék szemei szikrákat szórnak.*
- Mocsoook! *hallatszi vészjóslóan és szabad keze máris ökölbe szorul, egy hirtelen mozdulat és máris Eric baba szépséges arcába fúródik az öklöcske, melyen egy vörösköves, éles gyürü picikét felsérti a fiú pofiját.*
Vissza az elejére Go down
Eric Croft
Diák
Eric Croft


Férfi
Hozzászólások száma : 746
Age : 31
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2007 3:27 pm

*No és akkor zuhantak. Aki tud meglepetést okozni, az tud. No comment. Az ütés váratlanul éri, felmegy a pumpája. Lefogja bezony Lexike csinos kis kacsóit, ha a lánynak nincs elég ereje, hogy lefogja őt*
-Mit képzelsz magadról aranyom? *sziszegi közvetlen közelről* Ne akard kihúzni a dugót, mert esküszöm, megbánod. Rohadtul nem érdekel, hogy lány vagy *arca jobb fele egy részen felrepedt az ütés mértékétől*
-Engem jobb nem fenyegetni *egy gúnyos mosoly, miközben pár vércsepp hullik alá ingére. Nem vészes, csak meg kell álljon... ennyi*
-Amúgy szívesen megtanitalak *apró, gonosz vigyort mutat be, majd elengedi a lányt egyik kezével, közben előkapja a pálcáját is*
-Richtusempra *és, ha minden igaz, jön az Eric számára már sokszor látott és néhányszor tapasztalt csiklandozós átok. Ha nem ugrik el, vagy valami, akkor úgy telibe kapja, mint szamarat a villám*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Sirov
Diák
Alexandra Sirov


nő
Hozzászólások száma : 139
Age : 31
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2007 3:40 pm

*Lexi bizony most nagyon örvend még ha le is van még mindig fogva, de legalább az ütés telibe talált. Egy elégedett, kaján vigyor húzódik végig fehér arcán.*
- Nem vagyok az aranyod, Eric baba. *vonja fel a szemöldökét, kissé kihívó pillantásokat küldözget, de mivel túl közel vannak egymáshoz, Lexi így mostmár kénytelen oldalra fordítani fejét, mert különben belebeszélne Eric szájascskájába.*
- Még nem húztam ki? Kár... *nevet fel halkan, közben látja a foltos inget.* Vérzel, szegény... *gúnyos mosoly, mibôl sosem fogy ki. Majd kap egy átkot, kedves ajándék.*
- Tehh... marh... haaa... Ahhhhaha... pooohh... khoolbaah... *és nevet, nevet, hogy majd ki szakad, egy ideig fetreng Ericen, majd leesik az ágyról. Puff.*
Vissza az elejére Go down
Eric Croft
Diák
Eric Croft


Férfi
Hozzászólások száma : 746
Age : 31
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2007 3:46 pm

*Örüljön, amíg lehet*
-Én meg nem vagyok a babád Lexike *sziszegi álnok vigyorral a képén. Már nem dühös, csupán meg akarja torolni az őt ért "sérelmet". ÉLvezni akarja minden percét. Hiába, van benne egy adag szadizmus. És, ha Lexi belebeszélne Eric szájába? Max kapna a srác mégegy pofont muhaha*
-Ugye? De már nagyon közel állsz hozzá kislány *halkan beszél.* Nahát, sajnálsz netán? A végén még azt fogom hinni, hogy van szived is *ellentétben a látszattal. Hát igen, a lány rajta "fetreng"... no comment. Mikor leesik az ágyról, a fiú is lemászik mellé*
-Tanulni akartál. MIylen érzés? *csillogó szemekkel méri végig a röhögő lányt. Látszik rajta, hogy rohadtul élvezi a helyzetet*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Sirov
Diák
Alexandra Sirov


nő
Hozzászólások száma : 139
Age : 31
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2007 3:53 pm

- Nem is azt mondtam, hogy az én babám vagy. *mondja ezt még a röhögôgörcs elôtt. Amúgy az nem pofon volna hanem egy jól célzott rúgás... haha.*
- Tee... hehe... Szemééth... *és már röhög, a földön fogja a hasát, igazából nem vihogna, na de ez az átok... Szinte könnyeznek szemei, úgy megfojtaná Ericet, de úgy.*
- Idihh... ótaah! *ugrik hirtelen a fiú torkának és folytogatni kezdi, nevetve, nem valami erôsen, hisz minden erejét ellopja a röhögés. Szóval Eric könnyû szerrel lekapcsolhatja Lexit, aztán meg sinte bármit tehet vele, a lány most kissé gyenge, sajnos...*


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 30, 2007 9:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Eric Croft
Diák
Eric Croft


Férfi
Hozzászólások száma : 746
Age : 31
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2007 4:00 pm

-Hmmmm.... Megtagadnál esetleg? *az átok előtt*
-Én? Dehogy. Én csak tanitlak. Legjobb, ha a saját bőrödön érzed meg *villámló szemeivel figyeli a lány kínlódását*
-Nana. Azért ne légy ennyire mérges rám. Hisz én csak segiteni akatrok neked. Csupa jó szándék vagyok *sötéten elmosolyodik. Mikor a lány ujjai gyengén a torkára fonódnak, leoldja őket, nem nagy gond ez, főleg, hogy Lexi most nagyonis elvan*
-Megbánod még, ha gonosz vagy velem *morogja a lány arca mellett pár centivel. Lexinek nagyon nem kellett volna kihúzni a dugót. Ericnek előjött a kis szadista fele. Egy apró, borzongatós csókot hint a lány nyakára*
-Maradj veszteg, vagy esküszöm véged. Ha megint nekem ugrassz, felégetlek *suttogja Lexi fülébe. Hót komolyan szokott beszélni, nem zavartatja magát*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Alexandra Sirov
Diák
Alexandra Sirov


nő
Hozzászólások száma : 139
Age : 31
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2007 9:06 pm

//olvad//
- Mégis ezt, hogy érted? Nincs mit megtagadjak, nem vagy te nekem senkim. *hangzik ez csípôsén még mindig az átok elôtt.*
- Dehehee... Szeméhehe...t vagyhh... *nevet tovább, mint egy kis veszett, jóformán azt se tudja, hogy milyét fogja, már fáj egy csöppet az oldala, sôt arcizmai is.*
- Megöl... hehe... lekk. *hallatszana ez igazán ördögien, ha nem szakadni ki épp szegény lány a nevetéstôl. Próbál ô végülis fojtogatni, de persze nem megy ez neki, Eric szépen lehámozza, milyen kár. A nevetés pedig csodálatos módon csillapodik, már csak vihog... Vihog bele a fiú arcába, mivel az jó közel van az övéhez, mikor pedig nyakon lesz csókolva, ténylegesen megborzong, még a röhögés is abbamarad, legszivesebben sikoltana, nagyon megvan lepôdve, felmérgesedik és így csak szimplán reflexbôl Eric vállaira helyezi kezeiet, majd hegyes kis térdével benyom egyett teljes erejébôl a srác lábai közé. Ez fájni fog... de Lexinek is, az szent.*
- Mi a búbánatot képzelsz? *kérdi kissé hangosan, de le nem veszi tekintetét a fiúról, nagyon mérges, de azért fél is, vajon most mi lesz? Fürgén kezd a padlón hátrafelé kúszni.*
Vissza az elejére Go down
Eric Croft
Diák
Eric Croft


Férfi
Hozzászólások száma : 746
Age : 31
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2007 9:16 pm

-De nem, hehe *gúnyolódik egy sort, miközben nézi a fetrengő lányt*
-Na ne mondd. És mégis hogyan? *erre tényleg kiváncsi-fáncsi a kis drága. MIkor... ne finomitsuk a dolgot... tökön lesz rúgva, felüvölt egy fél másodpercre, majd szitkozódva néz a kúszó lány felé*
-Ribanc *nyögi. Pálcáját kapja kézbe maaaajd*
-Immobilus *na igen, ez elől vajon ki tud térni Lexi? Az átkokat nagyon imádja Ericecske. Nem is bot belőlük, csak néha -néha*
-Ezt még megbánod nagyon *csikorgatja fogait a lány felé*
Vissza az elejére Go down
Tiszaszegi Zsanett
Diák
Tiszaszegi Zsanett


nő
Hozzászólások száma : 139
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 07.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2007 9:29 pm

*Zsanett nyit be a Vércsébe.
-Szisztok!-~Már megint a legjobbkor jöttem.Ezek még mindig itt szórakoznak?!~picit elmosolyodik ahogy átkozik és rugdossák egymást-Ti hogy tudjátok ennyire utálni egymást?Nos a könyvem ért jöttem ismét.És megyek is mert gondlom hogy zavarok mint mindig.Sziasztok.-köszön el gonoszan mosolyogva és elindul könyvével az udvar felé.*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Sirov
Diák
Alexandra Sirov


nő
Hozzászólások száma : 139
Age : 31
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2007 9:34 pm

- Anyád! *válaszolja a kedves jelzôre, indulatosan, közben már nem tud hátrébb kúszni, beleütközik fekete ruhásszekrényébe. Csak nézi a fiút, kicsit zavart, összevont szemöldökkel, ráncos, homlokkal, látszik rajta, hogy ingerült és tépni tudna, zúzni... De nem most. Ugyanis jön a mai második átok, szép ki tanítgatás ez. Lexi nem tud elôle kitérni, mert ahhoz vagy íróasztala szekrényébe kéne bemásszon vagy neki a falnak. Szóval zsákutca. Az átok pedig jön és telibetalál-na. Mert hogy semmi sem történik. A lány egy pillanatig csak várja a hatást, mely lehet, hogy csak késik, de még mindig semmi. Gúnyosan elvigyorodik, majd felpattan s pálcájához kap, mely eddig íróasztalán hevert.*
- Háh! Te kis féreg! *nevet fel, majd egyenesen a fiúra szegezi pálcáját, és határozottan kiejti.* Silencio! *ha minden igaz Eric egy kicsit elcsendesedik. Ha egy átkot tud Lexi, de azt nagyon, akkor az a némító. Hátha sikerült most is...Közben megjelenik szobatársa, Zsanett.
- Mit akarsz? *förmed rá már csak úgy megszokásból, majd a lány kérdésére nevetve felel.* Hja... ennyire. De még ettôl is jobban utáljuk egymást, ugye Eric baba? *vigyorog, és mivel a lány távozik, int neki egyett kedvetlenül, majd visszatekint Ericre.*
Vissza az elejére Go down
Eric Croft
Diák
Eric Croft


Férfi
Hozzászólások száma : 746
Age : 31
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2007 9:43 pm

-Tied *ezzel nem mennek sokra. Lexi mászhatna az irőasztal alá, vagy az Isten tudja, hova, de másszon. Mikor eltalálja a lányt az átok, már előre örülne Ericecske, hogy yesss, de nem yesss*
-Anyád. Az a féreg *jajj, de kedves tud lenni. Mit szúrhatott el?*
-Hát persze, a francba *igen, csak kisebb termetű lényeken működik. A drága "buldózer" pedig közel sem kicsi*
-Menj a.... *pont oda, mert nem tudta befejezni. Némitás totális siker. Zsanett felé csinosan küld egy nem túl kedves indexet, majd ránéz dühödten Lexire*
~Menj a fenébe te kis görény~ *kedves, de nagyon*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Sirov
Diák
Alexandra Sirov


nő
Hozzászólások száma : 139
Age : 31
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2007 9:49 pm

*Hát igen, ez most Lexinek yes, egy erôs yes. Csak nézi gúnyosan bájos vigyorával a fiút, pilláit aranyosan rebegteti és lassan közeledik.*
- Mégis hova menjek? Nem hallottam... *majd teszi a meglepettet.* Hja hát persze! Te most nem is tudsz beszélni. Oh, te szegéény... *csapja össze tenyereit, majd megcsóválja a fejét és felnevet.* Ha tudnék egy jó átkot, mely teljesen mozgásképtelenné varázsol, nem csak néma, de béna is lennél. *ekkor már a fiú elôtt áll. Leguggol.* Bármit megtehetnék veled. De jó is volna. *ábrándozik, majd szépen leül Eric elé, nem fél már, hisz a fiú így nem tudja használni pálcáját, max valami mást...*
Vissza az elejére Go down
Eric Croft
Diák
Eric Croft


Férfi
Hozzászólások száma : 746
Age : 31
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2007 9:55 pm

*A lány vérlázító stílusától csak jobban elborul az agyacskája*
~Dögölj meg~ *tényleg rohadt kedves lenne ezt mondani, de nem tudja elkottyantani, lévén, hogy nem tud beszélni per moment*
~Igazán? Auzt megbánnád te kis senki~ *bősz szemforgatás. Lexi bánhatja, hogy nem tud egy hatásos átkot, de igy is ott van még Ericnek a fizikai erőfölény, ergo, lendül a lány felé, aki nincs messze egyáltalán. Ha ügyes volt, elkapja a kezeit, ha nem, max kap megint egyet a lábai közé. Akkor tuti, hogy béitás sem kellene neki, mert leparalizálna már igy*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Sirov
Diák
Alexandra Sirov


nő
Hozzászólások száma : 139
Age : 31
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2007 10:04 pm

*Élvezi ô a helyzetet, ó de még mennyire. Csak nézi a kis szerencsétlen néma Ericecskét és vigyorog. Végül nem aranyos így, némán, idegesen a fiú? Dehogynem.*
- Most miért nézel ilyen csúnyán rám? Mi rosszat tettem drágaságom? *pillog, teszi a megszeppent szûzlányt, már-már sírós hangra vált, de végül csak felnevet. Most kifejezetten jól érzi magát.*
- Hé! *vonja hirtelen össze szemöldökét, amikor a fiú csuklón ragadja, Lexi ránt egyett rajta, de nem tud szabadulni. Sajnos azért nem szeretné Ericet teljesen nemzésképtelenné tenni, gondol ô a fiú szerencsétlen jövendôbeliére is. Vonásai hirtelen kisimulnak, még közelebb is vonul a fiúhoz, egy kicsit fordult a kocka. Vagy nem.* Ne szorongass. Miért akarsz minden áron fájdalmat okozni? *suttogja, s egyre közelebb hajol.* ~Nem csak te vagy ilyen kis bátor, ne gondold... köcsög.~ *Arca a másikétôl már mmre van, és ajkai egy pillanatig Ericéhez érnek. De semmi több. Nem tudja miért teszi ezt. Vár.*
Vissza az elejére Go down
Eric Croft
Diák
Eric Croft


Férfi
Hozzászólások száma : 746
Age : 31
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2007 10:16 pm

*Lexiből igazi kinzómester lehetne, de komolyan*
~Menj a pokolba~ *ő biztos oda fog kerülni... egy csúnya napon*
~Mi hé? Te keresed a bajt magadnak~ *a lány közeledtére megcsapja ismét az orrát a jól ismert jázmin illat.*
~Mert gonosz bestia vagy. Mind azok vagytok. Vagy meghaltok, mikor az ember már megszokott volna titeket~ *Cress jár a fejében egy pillanatra ennél a gondoltanál* ~vagy átveritek, hitegetitek az embert. Menjetek mind a pokolra~ *megvan a véleménye a nőkről. Mikor ajkain érzi a lányét... végképp kiürül minden a fejéből. Kivételesen nem haragszik semmire és senkire. Csak üresnek érzi magát és ... meglepő... szabadnak belül*
~Mért hagytad abba?~ *még a gondolat is meglepő tőle*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Sirov
Diák
Alexandra Sirov


nő
Hozzászólások száma : 139
Age : 31
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2007 10:27 pm

*Az is lesz belôle, majd egyszer egy másik világban, jelenleg csak hobbiként ûzi ezt is, mint megannyi más dolgot.* ~Érdekes... Nem húzódott el... gyenge.~
- Ha tudnám, hogy mik járnak a fejedben... *mosolyog, de persze miután megvolt az "érintés" továbbra is ott marad a fiú arcához közel és suttog.* Akkora egy szemétláda vagy, és az is maradsz. ~Én meg akkora egy idióta. Mégis mi a frászt mûvelek?~ *gondolkodik el, majd csak morfondírozik magában a válaszon, de az nem akar megfele születni. Már meg sem bír szólalni, valami megszorítja legbelül, a mellkasát szoronagtja, tépdesi... de nem fáj. Lesüti szemeit, szidkozódik magában egy sort, majd visszapillant Ericre.* ~Ezt még nagyon megbánom.~ *s ismét közeledik, mint pár percel ezelôtt, de most nem csak egy egyszerû kis érintést hajt végre. Eric azt hiheti, hogy ez a boszorka gondolatolvasó, de nem az... Most nem hagyja abba...*
Vissza az elejére Go down
Eric Croft
Diák
Eric Croft


Férfi
Hozzászólások száma : 746
Age : 31
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2007 10:37 pm

*Ő? Gyenge? Ki a frász ne lenne gyenge egy ilyen helyzetben?*
~Ne akard tudni~ *na igen, tényleg ne akarja tudni a lány ezt*
~Te pedig egy koszos kis senki, de mindegy is már~ *a fiúnak már az első érintés óta foyltja valami a mellkasát a boldog szabadsága mellett. Megmagyarázhatatlan ez egy o9lyan személynek, aki nem akar kötődni magán kivű senkihez. Az átok hatása lassan elmúlik. Mikor a lány megajándékozza, már teljesen visszatért a hangja. Hagyja, hogy minden idegszálát átjárja ez a jóleső bizsergés, melyet a hófehér kezek érintése okoz az arcán, a mézédes ajkak érzékelése. Háború és béke?*
-Mostmár nem nagyon lenne kedvem elmenni *súgja a lánynak. Lexi meglepő módon nem mond ellent //userének menni kellett//, igy Eric köszöni szépen, marad mostmár...*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Sirov
Diák
Alexandra Sirov


nő
Hozzászólások száma : 139
Age : 31
Ismertség :
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vörös vércse - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Vörös vércse - Page 3 Left_bar_bleue0/0Vörös vércse - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 02, 2007 3:47 pm

*Mocorogni kezd, ébredezik a padlón, ahol nem is oly rég eltöltött egy kellemes éjszakát, de persze nem kell semmi "érdemleges" dologra gondolni, csak egyszerû kis tevékenységekre. Haja kócos, ruhája kissé rendezetlen, gyûrött, a mellette fekvôhöz van bújva, feje szinte a másik mellkasában található, abba van fúródva. Miután már megébredt, kinyitja szemeit és pár másodpercig úgy fekszik. Gondolkodik. Mindenen. Az elmúlt rengeteg órán. A másikon. Magán. Értelmetlennek találja a helyzetet, de mégsem bán egy mozdulatot sem. Pedig úgy hitte, hogy fogja, de most mégsem. Halkan sóhajt egyett, s hátára fordul, a plafont kezdi pásztázni, majd még egy sóhaj és Ericre pillant.*
~Mi a frász... Mi volt ez? Mi ez? Mi van velem? Ez az egész olyan... Jó.~
*Megborzong, közben pedig felkönyököl és a fiú felé fordul, egy aprócsaka puszit nyom annak szájára, majd csak nézi és ismét gondolataiba merül.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vörös vércse - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörös vércse   Vörös vércse - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vörös vércse
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar varázslóképző :: Kúria :: Kúria :: Diákok hálókörletei-
Ugrás: