Nezabar varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar varázslóképző

Bolgár mágusiskola
 
Fórum linkKezdőlapGalleryHírekLegutóbbi képekÓrarendÓrákÚjságRegisztrációBelépésKeresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Mika Alasein
Általános segitségnyújtás I_vote_lcapÁltalános segitségnyújtás I_voting_barÁltalános segitségnyújtás I_vote_rcap 
Cirelin de Sovalon
Általános segitségnyújtás I_vote_lcapÁltalános segitségnyújtás I_voting_barÁltalános segitségnyújtás I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Általános segitségnyújtás I_vote_lcapÁltalános segitségnyújtás I_voting_barÁltalános segitségnyújtás I_vote_rcap 
Anastasia Romanov
Általános segitségnyújtás I_vote_lcapÁltalános segitségnyújtás I_voting_barÁltalános segitségnyújtás I_vote_rcap 
Sentor Mordester
Általános segitségnyújtás I_vote_lcapÁltalános segitségnyújtás I_voting_barÁltalános segitségnyújtás I_vote_rcap 
Jenny Miles
Általános segitségnyújtás I_vote_lcapÁltalános segitségnyújtás I_voting_barÁltalános segitségnyújtás I_vote_rcap 
Irego Kwiatowski
Általános segitségnyújtás I_vote_lcapÁltalános segitségnyújtás I_voting_barÁltalános segitségnyújtás I_vote_rcap 
Vernen Klaio
Általános segitségnyújtás I_vote_lcapÁltalános segitségnyújtás I_voting_barÁltalános segitségnyújtás I_vote_rcap 
Eric Croft
Általános segitségnyújtás I_vote_lcapÁltalános segitségnyújtás I_voting_barÁltalános segitségnyújtás I_vote_rcap 
Szentgyörgyváry Kristóf
Általános segitségnyújtás I_vote_lcapÁltalános segitségnyújtás I_voting_barÁltalános segitségnyújtás I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mesélés
Általános segitségnyújtás Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:18 pm by Cirelin de Sovalon

» HTML Kódok
Általános segitségnyújtás Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:17 pm by Cirelin de Sovalon

» Játékkereső
Általános segitségnyújtás Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:10 pm by Kaen el Jericho

» Aligátor
Általános segitségnyújtás Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 1:38 pm by Blair Nola Murphy

» Udvar
Általános segitségnyújtás Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2007 2:35 pm by Hana Dentry

» Beszélgetés kötetlenül
Általános segitségnyújtás Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2007 4:10 pm by Miwako Suspiria

» Tölgyes
Általános segitségnyújtás Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 9:30 pm by Dorago Deltalo

» Bűbájok Világa - Bűbájtan terem
Általános segitségnyújtás Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 8:28 pm by Leonard Wyatt

» Parlagi sas
Általános segitségnyújtás Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 5:19 pm by Igor Volonyev

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 24, 2007 7:23 pm-kor volt itt.

 

 Általános segitségnyújtás

Go down 
+12
Ilia Ogromnij
Tiszaszegi Zsanett
Irego Kwiatowski
Vernen Klaio
Mika Alasein
Jovan Vladislav
Elendil Falassion
Anastasia Romanov
Cirelin de Sovalon
Violett McLeroy
Feyd Raude
Kaen el Jericho
16 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Férfi
Hozzászólások száma : 1422
Age : 45
Kaszt : Általános segitségnyújtás Diakkepviseloholt
Ismertség :
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Általános segitségnyújtás Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 23.

Tituluslista
Titulus: Holtak őrei Szakvezető
Titulus: Bájitaltan tanár
Ismertség:
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0/0Általános segitségnyújtás Empty_bar_bleue  (0/0)

Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimePént. Júl. 13, 2007 1:22 pm

Ha úgy érzed, hogy elakadtál, kérdezz bátran, biztosan lesz aki válaszol, és megpróbál segiteni.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Feyd Raude
Diák
Feyd Raude


Férfi
Hozzászólások száma : 420
Age : 31
Ismertség :
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Általános segitségnyújtás Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0/0Általános segitségnyújtás Empty_bar_bleue  (0/0)

Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2007 12:13 pm

Nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy hol kell elkezdeni a játékot?
Vissza az elejére Go down
Violett McLeroy
Titkár
Titkár
Violett McLeroy


nő
Hozzászólások száma : 432
Age : 40
Ismertség :
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Általános segitségnyújtás Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 11.

Tituluslista
Titulus: Bestiamesterek Szakvezető-helyettes
Titulus:
Ismertség:
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0/0Általános segitségnyújtás Empty_bar_bleue  (0/0)

Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2007 12:15 pm

Szia!
Véleményem szerint a Kúriában érdemes, hisz a történt szerint, miután bekerültél a helyedre, ennek előcsarnokába lépsz először. Smile Bár szerintem a birtokot is teljes nyugalommal felfedezheted Smile
JÓ játékot Wink
Vissza az elejére Go down
Szonja S
Vendég




Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2007 2:00 pm

Hello! Szeretném kérdezni, hogy hol tudom meg, hogy melyik hálószobába osztottak?
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


nő
Hozzászólások száma : 1439
Age : 39
Ismertség :
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Általános segitségnyújtás Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 23.

Tituluslista
Titulus: Árnydalnokok Szakvezető
Titulus: Bűbájtan tanár
Ismertség:
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0/0Általános segitségnyújtás Empty_bar_bleue  (0/0)

Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2007 2:03 pm

Szonja Smirnov írta:
Hello! Szeretném kérdezni, hogy hol tudom meg, hogy melyik hálószobába osztottak?

A szobákba osztást, vagy egy titkár, vagy egy szakvezető végzi, ha találkozol valamelyikükkel. Általában jó esély van rá pl. a Társalgóban, vagy esetleg a főhadiszálláson. Esetleg dobj üzit titkárnak, vagy szakvezetőnek, ha fent látod őket, de nem játszanak, hogy ráérnek-e beosztani téged. Nem valószínű, hogy lejátszott jtáék nélkül beosztottak...ha mégis, akkor a szobák első hsz-ében van a diákok listája, akik ott laknak.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Anastasia Romanov
Diák
Anastasia Romanov


nő
Hozzászólások száma : 1174
Age : 34
Ismertség :
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Általános segitségnyújtás Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0/0Általános segitségnyújtás Empty_bar_bleue  (0/0)

Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimePént. Aug. 03, 2007 11:38 pm

én ahogy észre vettem nem lettem beosztva egik szobàba sem, bàr lehet, hogy nem néztem meg jol. érkezésemkor talàlkoztam egy titkàrral, de nrm tudtuk befejezni a jàtékot néhàny okbol.
A lényegre térve megszeretném tudni, melyik szobàban menjen Anastasia. Elore is koszonom
Vissza az elejére Go down
http://www.fotohaz.hu/fotoarena/showgallery.php?cat=500&ppuser=3
Elendil Falassion
Vendégtanár
Elendil Falassion


Férfi
Hozzászólások száma : 522
Ismertség :
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Általános segitségnyújtás Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 04.

Tituluslista
Titulus: Vendégtanár
Titulus:
Ismertség:
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0/0Általános segitségnyújtás Empty_bar_bleue  (0/0)

Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2007 12:11 am

Anastazia...
Nem lettél beosztva sehova...
Akkor én most azt mondom, hogy beosztalak a Hiúz hálóba...
Használ egészséggel...és majd ki lesz írva a neved! Smile
Vissza az elejére Go down
Anastasia Romanov
Diák
Anastasia Romanov


nő
Hozzászólások száma : 1174
Age : 34
Ismertség :
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Általános segitségnyújtás Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0/0Általános segitségnyújtás Empty_bar_bleue  (0/0)

Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2007 12:18 am

Koszonom szépen.
Vissza az elejére Go down
http://www.fotohaz.hu/fotoarena/showgallery.php?cat=500&ppuser=3
Jovan Vladislav
Diák
Jovan Vladislav


Férfi
Hozzászólások száma : 310
Age : 30
Ismertség :
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Általános segitségnyújtás Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 03.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0/0Általános segitségnyújtás Empty_bar_bleue  (0/0)

Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2007 10:25 am

Sziasztok!

No nekem lenne egy kis problémám:

először kaptam egy levelet, hogy nem sikerült a felvételi, utána megkaptam a jelszavamat, jött az üzi, hogy felvettek... Akkor most mi van? Smile
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


nő
Hozzászólások száma : 1439
Age : 39
Ismertség :
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Általános segitségnyújtás Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 23.

Tituluslista
Titulus: Árnydalnokok Szakvezető
Titulus: Bűbájtan tanár
Ismertség:
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0/0Általános segitségnyújtás Empty_bar_bleue  (0/0)

Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2007 10:43 am

Szia!
Elvileg csak egy levelet kaptál, miszerint fel lettél véve, szal ez a végleges. A másik nem tudni, hogy hogyan történhetett, ezer bocsi.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Mika Alasein
Alapító
Alapító
Mika Alasein


Férfi
Hozzászólások száma : 1564
Age : 55
Localisation : Bábolna
Ismertség :
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Általános segitségnyújtás Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 26.

Tituluslista
Titulus: Sötét druidák Szakvezető
Titulus: Legendás lények ismerete tanár
Ismertség:
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0/0Általános segitségnyújtás Empty_bar_bleue  (0/0)

Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2007 10:48 am

A levelekkel akkor lehet, hogy én hibáztam tegnap este! De tutin fel vagy véve! És én kérek elnézést, mert tegnap én voltam aki ezt elkövette Sad
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Jovan Vladislav
Diák
Jovan Vladislav


Férfi
Hozzászólások száma : 310
Age : 30
Ismertség :
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Általános segitségnyújtás Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 03.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0/0Általános segitségnyújtás Empty_bar_bleue  (0/0)

Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2007 10:55 am

Ja, jó rendben. Smile És a képet hova kell küldeni, amit be szeretnék tenni? Mert lefelejtettem a karileírásról...
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


nő
Hozzászólások száma : 1439
Age : 39
Ismertség :
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Általános segitségnyújtás Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 23.

Tituluslista
Titulus: Árnydalnokok Szakvezető
Titulus: Bűbájtan tanár
Ismertség:
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0/0Általános segitségnyújtás Empty_bar_bleue  (0/0)

Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2007 10:56 am

Asszem tegnap írtam neked egy üzit itt az oldalon, lehet még nem láttad. Razz A képet nekem kellene küldeni, vagy üziben a linket, vagy akár a nezabar@citromail.hu-ra küld el a képet, és felteszem neked.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Jovan Vladislav
Diák
Jovan Vladislav


Férfi
Hozzászólások száma : 310
Age : 30
Ismertség :
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Általános segitségnyújtás Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 03.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0/0Általános segitségnyújtás Empty_bar_bleue  (0/0)

Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2007 8:41 pm

Bocs, most látom, hogy valahogyan meg is kell érkezni...
Ezt később még ki lehet játszani, ugye?... Mert én már írtam úgy, hogy itt vagyok, megérkeztem...
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


nő
Hozzászólások száma : 1439
Age : 39
Ismertség :
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Általános segitségnyújtás Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 23.

Tituluslista
Titulus: Árnydalnokok Szakvezető
Titulus: Bűbájtan tanár
Ismertség:
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0/0Általános segitségnyújtás Empty_bar_bleue  (0/0)

Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2007 8:45 pm

Hát, ha már megérkeztél, akkor már mindegy. ^^Akkor vedd úgy, hogy kijátszottad, az a legegyszerűbb, és kezeld úgy, hogy már megtörtént. Max. még szobát nem kaptál, és azt kérj egy tanártól, addig ott a Vendégszoba. Razz
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Jovan Vladislav
Diák
Jovan Vladislav


Férfi
Hozzászólások száma : 310
Age : 30
Ismertség :
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Általános segitségnyújtás Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 03.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0/0Általános segitségnyújtás Empty_bar_bleue  (0/0)

Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2007 8:49 pm

Ok Smile
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Férfi
Hozzászólások száma : 1422
Age : 45
Kaszt : Általános segitségnyújtás Diakkepviseloholt
Ismertség :
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Általános segitségnyújtás Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 23.

Tituluslista
Titulus: Holtak őrei Szakvezető
Titulus: Bájitaltan tanár
Ismertség:
Általános segitségnyújtás Left_bar_bleue0/0Általános segitségnyújtás Empty_bar_bleue  (0/0)

Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimeVas. Aug. 05, 2007 1:40 pm

Kérünk mindenkit, hogy fogadja el a tanárok segítségét, és mielőtt butaságot írtok, inkább olvassátok el a főoldalon található információkat, főleg a kezdésről szóló fülecskét.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Aleon al
Vendég




Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimeKedd Aug. 28, 2007 7:46 pm

Kéne egy kis segítség. Hogy lehet megtalálni egy olyan tárgyat amiröl nemtudom hogy hol van a szobában, egy másik diák rakta el de nem írja hogy hova?
Vissza az elejére Go down
Darika H
Vendég




Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimeKedd Aug. 28, 2007 7:50 pm

Aleon al'thor írta:
Kéne egy kis segítség. Hogy lehet megtalálni egy olyan tárgyat amiröl nemtudom hogy hol van a szobában, egy másik diák rakta el de nem írja hogy hova?

Szerintem fantázia segítségével. Smile
Azt tudom ajánlani, ha együtt játszol azzal, aki eldugta, akkor játszd ki úgy, hogy végül vezessenek rá.
Ha nincs ott az a személy, aki eldugta, akkor lehet olyan változat is pl.
*amint az udvaron kóborólt az eldugott tárgyat keresve, az egyik bokor levelének az alján valami kis fényes csillogásra lett figyelmes. Mikor közelebb ment és lehajolt, akkor látta, hogy ez talán az az ékszer lehet, amit keresett.*
Vissza az elejére Go down
Konrad B
Vendég




Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2007 11:17 am

AZ étkezőbe sikerült dobnom párat kockával... Ha egy moderátor arra téved ki tudná törölni légyszíves? Semmi keresnivalója ott... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Amandine
Vendég




Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2007 11:46 am

Oh igen, azt már nekem is sikerült egyszer, ne aggódj, semmi gáz nincs vele. Wink
A gond megoldva. További szép játékot!
Vissza az elejére Go down
Glawar
Vendég




Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimeKedd Szept. 11, 2007 7:52 pm

Konrad Brontov írta:
AZ étkezőbe sikerült dobnom párat kockával... Ha egy moderátor arra téved ki tudná törölni légyszíves? Semmi keresnivalója ott... Very Happy

Én még at étkezőt sem találtam meg..
Vissza az elejére Go down
Darika H
Vendég




Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimeKedd Szept. 11, 2007 8:05 pm

Glawar Cunnir írta:
Konrad Brontov írta:
AZ étkezőbe sikerült dobnom párat kockával... Ha egy moderátor arra téved ki tudná törölni légyszíves? Semmi keresnivalója ott... Very Happy

Én még at étkezőt sem találtam meg..

Nezabar Varázslóképző/Kúria/Étkező
Vissza az elejére Go down
Glawar
Vendég




Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimeKedd Szept. 11, 2007 8:07 pm

Darika Hiranmayi írta:
Glawar Cunnir írta:
Konrad Brontov írta:
AZ étkezőbe sikerült dobnom párat kockával... Ha egy moderátor arra téved ki tudná törölni légyszíves? Semmi keresnivalója ott... Very Happy

Én még at étkezőt sem találtam meg..

Nezabar Varázslóképző/Kúria/Étkező

ez csak egy rossz vicc.
Furcsa nekem sosem tünt fel egyszer sem pedig, hányszor siklottam el fölötte.
Na köszike:)



Találkozos témát mikor rakjátok fel?..javítva


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 11, 2007 8:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Darika H
Vendég




Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitimeKedd Szept. 11, 2007 8:25 pm

Glawar! Itt az off-os téma jele: // szöveg //
De itt nyugodtan írhatsz offban úgymond.

A találkozásos dolgokkal kapcsolatosan itt lentebb találsz egy témát, ahol tudsz ismerkedni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Általános segitségnyújtás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános segitségnyújtás   Általános segitségnyújtás Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Általános segitségnyújtás
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar varázslóképző :: Általános :: Segítség-
Ugrás: