Nezabar varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar varázslóképző

Bolgár mágusiskola
 
Fórum linkKezdőlapGalleryHírekLegutóbbi képekÓrarendÓrákÚjságRegisztrációBelépésKeresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Mika Alasein
Amfiteátrum - Page 42 I_vote_lcapAmfiteátrum - Page 42 I_voting_barAmfiteátrum - Page 42 I_vote_rcap 
Cirelin de Sovalon
Amfiteátrum - Page 42 I_vote_lcapAmfiteátrum - Page 42 I_voting_barAmfiteátrum - Page 42 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Amfiteátrum - Page 42 I_vote_lcapAmfiteátrum - Page 42 I_voting_barAmfiteátrum - Page 42 I_vote_rcap 
Anastasia Romanov
Amfiteátrum - Page 42 I_vote_lcapAmfiteátrum - Page 42 I_voting_barAmfiteátrum - Page 42 I_vote_rcap 
Sentor Mordester
Amfiteátrum - Page 42 I_vote_lcapAmfiteátrum - Page 42 I_voting_barAmfiteátrum - Page 42 I_vote_rcap 
Jenny Miles
Amfiteátrum - Page 42 I_vote_lcapAmfiteátrum - Page 42 I_voting_barAmfiteátrum - Page 42 I_vote_rcap 
Irego Kwiatowski
Amfiteátrum - Page 42 I_vote_lcapAmfiteátrum - Page 42 I_voting_barAmfiteátrum - Page 42 I_vote_rcap 
Vernen Klaio
Amfiteátrum - Page 42 I_vote_lcapAmfiteátrum - Page 42 I_voting_barAmfiteátrum - Page 42 I_vote_rcap 
Eric Croft
Amfiteátrum - Page 42 I_vote_lcapAmfiteátrum - Page 42 I_voting_barAmfiteátrum - Page 42 I_vote_rcap 
Szentgyörgyváry Kristóf
Amfiteátrum - Page 42 I_vote_lcapAmfiteátrum - Page 42 I_voting_barAmfiteátrum - Page 42 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mesélés
Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:18 pm by Cirelin de Sovalon

» HTML Kódok
Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:17 pm by Cirelin de Sovalon

» Játékkereső
Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:10 pm by Kaen el Jericho

» Aligátor
Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 1:38 pm by Blair Nola Murphy

» Udvar
Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2007 2:35 pm by Hana Dentry

» Beszélgetés kötetlenül
Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2007 4:10 pm by Miwako Suspiria

» Tölgyes
Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 9:30 pm by Dorago Deltalo

» Bűbájok Világa - Bűbájtan terem
Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 8:28 pm by Leonard Wyatt

» Parlagi sas
Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 5:19 pm by Igor Volonyev

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 24, 2007 7:23 pm-kor volt itt.

 

 Amfiteátrum

Go down 
+45
Tiszaszegi Zsanett
Valandil Miriel
Morrigan Neit Niedo
Selene Klarx
Ann-Tabitha Serenity
Darios Berbatov
Arxen Klarden
Olvier Lefell
Elluin Wariner
Anastasia Romanov
Arnuil Olórea
Cloe Noybe
Emma San Felice
Ariana Ravenwood
Unirone Kunerhant
Olga Korovjova
Jack Darkfield
Eric Croft
Anna Ivanov
Vernen Klaio
Sentor Mordester
Joyce Haworth
Izabella Avery
Asher D. Toussaint
Vanessa Mantova
Lily Charming
Rowena Somnium
Mika Alasein
Irego Kwiatowski
Violett McLeroy
Pjotr Boljakov
Feyd Raude
Vaszilij Potrevszkij
Cassidy Woonel
Nádja Bloszkova
Leonza Erdel
Jovan Vladislav
Szvetlana Levszki
Marlene Elisabeth Wanson
Vaszilij Todorov
Szentgyörgyváry Kristóf
Rachel K. Johnson
Cirelin de Sovalon
Elendil Falassion
Kaen el Jericho
49 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42
SzerzőÜzenet
Quirinus Nuada Evander
Nem Játékos Karakter
Quirinus Nuada Evander


Férfi
Hozzászólások száma : 11
Ismertség :
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Amfiteátrum - Page 42 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Nov. 07.

Tituluslista
Titulus:
Titulus:
Ismertség:
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0/0Amfiteátrum - Page 42 Empty_bar_bleue  (0/0)

Amfiteátrum - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amfiteátrum   Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 2:46 pm

*Egyszerű szürke darócruhában és fekete köpenyben érkezik az amfiteátrumba, most a varázskard el van rejtve a köpeny alá. Egyenlőre nem sok dolga akadt, éppenhogy csak körül tudott nézni az elmúlt pár napban, és semmi gyanusat nem tapasztalt, lassan szólhat a tanítványának, hogy megérkezhet ő is. Az amfiteátrumba érvén észreveszi, hogy nincs egyedül. Egy apró fél kobold foglal helyet az egyik padon. a férfi barátságosan sétál oda.* Üdv neked kis barátom. Quirinus Nuada Evander vagyok.


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 11, 2007 2:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vanessa Mantova
Diák
Vanessa Mantova


nő
Hozzászólások száma : 223
Age : 30
Ismertség :
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Amfiteátrum - Page 42 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0/0Amfiteátrum - Page 42 Empty_bar_bleue  (0/0)

Amfiteátrum - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amfiteátrum   Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 2:49 pm

*Mikor meglátja a férfit kissé azért meglepődik, hisz nem tanár, és nem hallott híreket, hogy felnőtt érkezett volna az iskolába...vagy talán még nem találkozott vele, bár az fura lenne. A kis szócskán akár meg is sértődhetne, de ez utalhat a korára is, hisz nem csak a magassága kicsi, nem is túl öreg e mellett.* -Jó napot! *Köszön illedelmesen, és biccent is egy aprót mellé.* -Vanessa Mantova. *A nevét is közli az ismeretlennel. Így hirtlen nem tudja, mit mondjon...* -Ön is tanár? *...csúszik ki mégis a száját a kérdés, amit kimondani nem feltétlenül akart.*
Vissza az elejére Go down
Quirinus Nuada Evander
Nem Játékos Karakter
Quirinus Nuada Evander


Férfi
Hozzászólások száma : 11
Ismertség :
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Amfiteátrum - Page 42 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Nov. 07.

Tituluslista
Titulus:
Titulus:
Ismertség:
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0/0Amfiteátrum - Page 42 Empty_bar_bleue  (0/0)

Amfiteátrum - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amfiteátrum   Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 2:55 pm

*Barátságosan elmosolyodik, hiszen a kis jelzővel nem akarta megbántani sem egyéb jelzővel illetni a fél-koboldot, inkább a korára utalt vele, hiszen elég idős a maga 45 évével, bár fiatalabbnak néz ki, mély ráncokkal barázdált arca messzemenően bölcsességről, és tapasztalatról árulkodik.* Nem, be kell vallanom, hogy nem tanítani vagyok itt, bár a tanári kar a jóváhagyását adta az ittlétemre. Bár eddig talán csak egy hölggyel találkoztam, ő meglehetően udvariasan, ám tartózkodóan fogadta az ittlétemet.
Vissza az elejére Go down
Vanessa Mantova
Diák
Vanessa Mantova


nő
Hozzászólások száma : 223
Age : 30
Ismertség :
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Amfiteátrum - Page 42 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0/0Amfiteátrum - Page 42 Empty_bar_bleue  (0/0)

Amfiteátrum - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amfiteátrum   Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 2:57 pm

*Figyelmesen hallgatja a férfit, bár nem derült ki, hogy miért is van itt pontosan, igaz lehet, hogy direkt nem akarta elmondani. De akkor max. majd nem mondja.* -Értem, de akkor miért tetszik itt lenni, ha nem tanárnak? *Teszi fel a helytálló kérdést, igaz talán kissé naivan áll a dologhoz, hogy azt hiszi rá tartozik a dolog.*
Vissza az elejére Go down
Quirinus Nuada Evander
Nem Játékos Karakter
Quirinus Nuada Evander


Férfi
Hozzászólások száma : 11
Ismertség :
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Amfiteátrum - Page 42 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Nov. 07.

Tituluslista
Titulus:
Titulus:
Ismertség:
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0/0Amfiteátrum - Page 42 Empty_bar_bleue  (0/0)

Amfiteátrum - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amfiteátrum   Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 3:02 pm

*Nem fagy le az arcáról a mosoly, hiszen bátor kérdés volt, még ha kiváncsi is. Leteszi magát a lány mellé az egyik padba.* Látom okos lány vagy Vanessa. Valóban, ha nem tanítani vagyok, más oka van az illlétemnek. A nemzetközi mágusszövetség megbízásából érkeztem, hogy fényt derítsek az iskolában rejtőző sötét dolgokra. Mint biztosan te is tudod, valamiféle gonosz ébredezik, nekem pedig követként az a dolgom, hogy segítsek a tanároknak felszámolni, vagy ha ez nem lehetséges, akkor megvédeni a diákokat, és kimenekíteni, ha szükséges. Nem auror vagyok, inkább amolyan testőr. *Megigazgatja hosszú, csapzott haját, amitől kivillan a varázskard egy pillanatra*
Vissza az elejére Go down
Vanessa Mantova
Diák
Vanessa Mantova


nő
Hozzászólások száma : 223
Age : 30
Ismertség :
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Amfiteátrum - Page 42 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0/0Amfiteátrum - Page 42 Empty_bar_bleue  (0/0)

Amfiteátrum - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amfiteátrum   Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 3:07 pm

*Nagyokat pillogva hallgatja, amit a férfi mond. Nem gondolta volna, hogy ebből az egészből ekkora ügy lesz.* ~Peyton sem könyvtáros már, és most ő is itt van, akkor nagyobb gondok lehetnek.~ *Gondolkozik el picit, majd újra megszólal.* -Igen hallottam róla, de nem gondoltam, hogy ilyen komoly az ügy... *Elhallgat kicsit. Nem is csodálja, hogy Sovalon prof elég hűvösen fogadta a férfit, márpedig csak ő lehetett, hisz más női tanár nincs.* ...akkor ez az a csatornában történt dolog? *Úgy fest, hogy valami miatt neki is van fogalma arról, mi is ez az egész, hiba csak egy diák.*
Vissza az elejére Go down
Quirinus Nuada Evander
Nem Játékos Karakter
Quirinus Nuada Evander


Férfi
Hozzászólások száma : 11
Ismertség :
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Amfiteátrum - Page 42 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Nov. 07.

Tituluslista
Titulus:
Titulus:
Ismertség:
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0/0Amfiteátrum - Page 42 Empty_bar_bleue  (0/0)

Amfiteátrum - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amfiteátrum   Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 3:27 pm

*Bólint, és megsimogatja a szakállát* Igen, valóban komoly az ügy, hiszen a beszámolók alapján azt szűrtük le, hogy valamiféle évezredes szörnyetegről lehet szó, aminek nem tudjuk az erejét. Nem biztos, hogy tudunk e dacolni a hatalmával, de fel kell venni a harcot, ám nem diákéletek árán. A te beszámolód kivonatát is olvastam, ám egy személyes beszélgetés talán olyan részleteket is felfedhet, ami egy tömör irásos anyag alapján nem észrevehető. De nem most, nem akarok ezzel rádtörni, majd beszélgetünk még erről. *megakad a tekintete a lány hegyes fülein* Viszont ami érdekelne, hogy furcsállom kissé, hogy itt vagy. Nem tudtam, hogy nem emberek is járnek az intézménybe. Ne érts félre, semmi bajom a koboldokkal. Éppen ellenkezően, nagyra becsülöm a tudásukat. Ám egy félig kobold leányzó hogyan kerül ember lakta vidékre? *hátradől*
Vissza az elejére Go down
Vanessa Mantova
Diák
Vanessa Mantova


nő
Hozzászólások száma : 223
Age : 30
Ismertség :
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Amfiteátrum - Page 42 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0/0Amfiteátrum - Page 42 Empty_bar_bleue  (0/0)

Amfiteátrum - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amfiteátrum   Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 4:30 pm

*Nem szívesen beszélne az ügyről, az egyszer biztos, de ha ezzel segíteni tud, akkor természetesen megteszi.* -Ha szükség van rá, akkor elmondom mégegyszer, mi történt, bár elég ijesztő volt. *Jegyzi azért meg. A kérdésen elgondolkozik kicsit.* -Én úgy tudom vannak azért itt tündék és félvérek is, nem csak emberek, bár belőlük van több. És, hogy én hogyan kerültem ide? Az hosszú történet, de a szüleim ide irattak. *Válaszol. Azért annyira nem ismeri a férfit, és főképp nem bízik benne, hogy elmondja, igazából azért van itt, mert egy ilyen iskolát kevésbé felügyel a minisztérium, és jobban el tud rejtőzni.*
Vissza az elejére Go down
Quirinus Nuada Evander
Nem Játékos Karakter
Quirinus Nuada Evander


Férfi
Hozzászólások száma : 11
Ismertség :
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Amfiteátrum - Page 42 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Nov. 07.

Tituluslista
Titulus:
Titulus:
Ismertség:
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0/0Amfiteátrum - Page 42 Empty_bar_bleue  (0/0)

Amfiteátrum - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amfiteátrum   Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 4:35 pm

*Semmiképpen nem akar a lány bizalmába férkőzni, hiszen nem azért van itt, mindössze furcsállotta a dolgot, hogy egy fél-kobold az iskola diákja* Nos igen, bár a féltündék, és talán még a tündék jelenléte sem annyira furcsa, mint egy lány, akinek kobold vér folyik az ereiben. Mondd csak Vanessa, mint tudsz az őseidről koboldokról? Mert maga a faj számtalan olyan képességgel rendelkezik, amiről egy embergyermek csak álmodni mer. Tudtad, hogy közöttük voltak a legnagyobb varázstárgy készítő mesterek?
Vissza az elejére Go down
Vanessa Mantova
Diák
Vanessa Mantova


nő
Hozzászólások száma : 223
Age : 30
Ismertség :
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Amfiteátrum - Page 42 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0/0Amfiteátrum - Page 42 Empty_bar_bleue  (0/0)

Amfiteátrum - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amfiteátrum   Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 4:39 pm

*No igen, ő azért sokat nem tud a koboldokról, de tény, hogy az iskola számtalan diákja között sem találkozott még kobolddal, vagy fél-kobolddal, a többi faj képviselői közül azonban már volt néhányhoz szerencséje, de nem nagyon foglalkozott ezzel a ténnyel. Picit elhúzza a szemöldökét a férfi szavai hallatán.* -Hallottam már a koboldokról, de igazán nem sokat. Édesapám, aki kobold nem túl sokszor mesélt nekem róluk... ~Igaz, meg volt azoka rá.~ ...de... *Elhallgat. Hisz legutóbb, az az eset a Könyvtárban. Akkor már érti, miért tudta a törött lantot nagyjából helyrehozni.* ...és ez ilyen velük született képesség, hogy varázstárgyakat tudnak készíteni?
Vissza az elejére Go down
Quirinus Nuada Evander
Nem Játékos Karakter
Quirinus Nuada Evander


Férfi
Hozzászólások száma : 11
Ismertség :
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Amfiteátrum - Page 42 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Nov. 07.

Tituluslista
Titulus:
Titulus:
Ismertség:
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0/0Amfiteátrum - Page 42 Empty_bar_bleue  (0/0)

Amfiteátrum - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amfiteátrum   Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 4:47 pm

*Figyelmesen hallgatja a lány szavait, szürke szemei időnként a távolba révednek, mintha erősen gondokozna valamin.* Igen, a koboldok tudása évezredes örökség, amely velük születik. Olyan ez, mint a tündék örök élete, vagy az óriások ereje.
A koboldok között számos mágiakovács volt, ám ez csak egy kis része a tudásuknak. *Széthúzza a köpenyét, és az arany kéken szikrázó kardot lefekteti a lány mellé a padra.* Ez a kard az én munkám, amit egy kobold mester segítségével sikerült elkészítenem. Sajnos a kobold azóta már rossz útra tért, ám a kard azóta is jó szolgálatot tett nekem. *kedvtelve simit végig a pengén, ám az nem sérti fel a kezét, és a lángok sem égetik.* A kard az én lelkemre lett kovácsolva, ami azt jelenti, hogy más kezében a tanítványomat leszámítva nem is működik, használhatatlan rozsdás kard lenne, ha más próbálná használni. Ha felnőssz.. te is képes leszel ilyet alkotni, persze ahhoz, hogy valaki ilyen varázstárgyakat készítsen, rengeteg tanulás és gyakorlás szükséges. Persze mint mondtam, ez csak egy kis része a koboldok tudásának... ezen kivül olyan mágikus ereklyék és relikviák tudása van a kezedben, mely akár nemzetek sorsát is képes befolyásolni...
Vissza az elejére Go down
Vanessa Mantova
Diák
Vanessa Mantova


nő
Hozzászólások száma : 223
Age : 30
Ismertség :
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Amfiteátrum - Page 42 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0/0Amfiteátrum - Page 42 Empty_bar_bleue  (0/0)

Amfiteátrum - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amfiteátrum   Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 4:55 pm

*Csodálkozva hallgatja végig a férfi mondanóját, majd a kardra pillant, amit elővesz.* -Hú. *Ámuldozik, hogy akár ő is tud ilyet csinálni egyszer...* -Ezt tényleg egy kobold csinálta? De miért tért rossz útra? *Hát igen kíváncsi, és ha már infokat osztanak meg vele, akkor még inkább felcsigázósik. Aztán kicsit elhallgat és elszontyolodik.* -De én nem tudom, kitől tanulhatnám meg ezeket a dolgokat. Itt az iskolában nem láttam még koboldot... ~Bár Joyce mesélt valamit vérengzőről.~ ...édesapám pedig nem igazán érdeklődik a kobold ismeretek után. *Azon meg végképp csak nagyokat pislog, hogy olyan tudás van a kezében, ami akár nemzetek sorsát is befolyásolhatja.*
Vissza az elejére Go down
Quirinus Nuada Evander
Nem Játékos Karakter
Quirinus Nuada Evander


Férfi
Hozzászólások száma : 11
Ismertség :
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Amfiteátrum - Page 42 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Nov. 07.

Tituluslista
Titulus:
Titulus:
Ismertség:
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0/0Amfiteátrum - Page 42 Empty_bar_bleue  (0/0)

Amfiteátrum - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amfiteátrum   Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 5:02 pm

Nem Vanessa... Ezt én csináltam egy kobold útmutatásai során, tehát megtanultam a fegyverek mágiáját, de komolyabb varázstárgyakat azonban nem tudok készíteni. Ezek sorsa a te kezedben van. *felsóhajt* Tudod a hatalom igérete sokakat magukkal tud csábítani, és a koboldok közül sokan még inkább hajlamosak erre.
*elteszi a pengét* Kicsit átnéztem a tanterveteiteket, és úgy láttam, hogy talán csak a bestiamesterek azok, akik a fegyveres harcot részesítik előnyben, bár más szak tagjai is tanulhatnak efféle tudományt, ám én úgy gondolom, hogy a bestiák harcmodora, és a fegyveres hozzáállásuk is mást feltételez, mint egy Védelmezőé. Én Japánban tanultam a kardforgatás művészetét, és a filozófiát is magamének tekintem, ami mögötte húzódik. A Védelmezők élete nem játék, komoly lelkierő is kell hozzá, nem pedig barbár hadviselésről szól. Nem hinném, hogy itt az iskolában túl sokan tudnának erre tanítani.
*ismét felsóhajt* Én pedig nem ezért vagyok itt. Bár hogy meddig maradok, azt nem tudom.
Vissza az elejére Go down
Vanessa Mantova
Diák
Vanessa Mantova


nő
Hozzászólások száma : 223
Age : 30
Ismertség :
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Amfiteátrum - Page 42 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0/0Amfiteátrum - Page 42 Empty_bar_bleue  (0/0)

Amfiteátrum - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amfiteátrum   Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 5:06 pm

*Lehorgasztja a fejét, miután a férfit végighallgatta. A koboldok könnyebben rossz útra térhetnek, bár ő fél-kobold, tehát talán ő nem, és nem is akar, ez is számít. Viszont az azért nem túl lelkesítő, hogy hiba tudta meg mire lehet képes, mégis végülis a férfi szavainak lényege az, hogy jelenleg nem tud ilyesmit tanulni. Maximum tőle, aki pedig nem tudni mikor megy el. Sóhajt egy aprót.* -Ezek szerint akkor nincsenek nagy kilátások arra, hogy lehetőségem legyen ilyesmit megtanulni, ha csak önnek nem lenne ideje rá, amíg itt van, bár gondolom nem azért tetszett jönni, hogy egy fél-kobolddal foglalkozzon. *Lemondó sóhaj, hisz nem az a fajta, aki ráakaszkodna másokra.* -Maximum akkor az iskola után tudok ilyesmit tanulni, gondolom.
Vissza az elejére Go down
Quirinus Nuada Evander
Nem Játékos Karakter
Quirinus Nuada Evander


Férfi
Hozzászólások száma : 11
Ismertség :
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Amfiteátrum - Page 42 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Nov. 07.

Tituluslista
Titulus:
Titulus:
Ismertség:
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0/0Amfiteátrum - Page 42 Empty_bar_bleue  (0/0)

Amfiteátrum - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amfiteátrum   Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 5:13 pm

Nem minden kobold lép rá az árnyak ösvényére, láttam én már tiszta lelkű jóságos koboldot is, te pedig csak fele részben vagy az. És gyermekien ártatlan lelked még mentes minden sötét tudománytól. *feláll, láthatóan távozni készül.*
Ne csüggedj leányom, hosszú még az élet, megpróbálunk megoldást találni a problémára, kár lenne elkotyavetyélni a tudásodat. Nem tudom mi az oka, hogy a léted ennyire titokban maradt eddig a híres pengemesterek körében, ha Angliában vagy Japánban születsz, már rég tudtunk volna rólad. *megveregeti a lány vállát* Ne aggódj hát, ha lehetséges szivesen tanítalak. Keresni foglak. *mosolyodik el bölcsen, és eltávozik az amfiteátrumból*
Vissza az elejére Go down
Irego Kwiatowski
Diák
Irego Kwiatowski


nő
Hozzászólások száma : 958
Age : 30
Ismertség :
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Amfiteátrum - Page 42 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 09.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0/0Amfiteátrum - Page 42 Empty_bar_bleue  (0/0)

Amfiteátrum - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amfiteátrum   Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 5:17 pm

*Irego jön be biccent az idegennek* ~Egy tanár lenne?~ *Gondlkozik el egy pillanatra, majd vanessűra fordítja tekintetét* Szia! Van híred Moiráról? *kérdezi. nem az a fajta, aki sokat köntörfalazik, különösen nem a bátyja temetése után 6 nappal. Hangja ne lekezelő,nem ellenséges és nem barátságos. Inkább semleges. Csak a választ várja, mást nem. Szemében látszik a fájdalom, bár igyekszk elrejteni, így remélhetőleg nem veszi észre a fél-kobold.*
Vissza az elejére Go down
Vanessa Mantova
Diák
Vanessa Mantova


nő
Hozzászólások száma : 223
Age : 30
Ismertség :
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Amfiteátrum - Page 42 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 30.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Amfiteátrum - Page 42 Left_bar_bleue0/0Amfiteátrum - Page 42 Empty_bar_bleue  (0/0)

Amfiteátrum - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amfiteátrum   Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 5:23 pm

*A férfi szavai halltán azért láthatóan felvidul, van egy apró reménysugár, hogy tudását fejleszteni tudja, hisz kész csoda volt neki, mikor meg tudta javítani apró lantját.* -Köszönöm! *Böki ki aztán. Kissé azért meg van illetődve, hiszen senki sem foglalkozott még vele ilyen formában, és senki sem mondta, hogy különleges, és van valamiféle csodás tudása, amiről nem is tudott. Elgondolkozva néz a távozó férfi után, természetesen miután elköszönt tőle. Ekkor jön be Irego, és rántja ki az álomvilágból.* -Szia! Öhm...nem. De most megyek, szia! *Na igen, a vérmedvés dolog már kicsit kiment a fejéből, hisz azóta nagyon sok minden történt.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Amfiteátrum - Page 42 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amfiteátrum   Amfiteátrum - Page 42 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Amfiteátrum
Vissza az elejére 
42 / 42 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar varázslóképző :: Kúria :: Kúria-
Ugrás: