Nezabar varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar varázslóképző

Bolgár mágusiskola
 
Fórum linkKezdőlapGalleryHírekLegutóbbi képekÓrarendÓrákÚjságRegisztrációBelépésKeresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Mika Alasein
Pszichológia-szoba - Page 2 I_vote_lcapPszichológia-szoba - Page 2 I_voting_barPszichológia-szoba - Page 2 I_vote_rcap 
Cirelin de Sovalon
Pszichológia-szoba - Page 2 I_vote_lcapPszichológia-szoba - Page 2 I_voting_barPszichológia-szoba - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Pszichológia-szoba - Page 2 I_vote_lcapPszichológia-szoba - Page 2 I_voting_barPszichológia-szoba - Page 2 I_vote_rcap 
Anastasia Romanov
Pszichológia-szoba - Page 2 I_vote_lcapPszichológia-szoba - Page 2 I_voting_barPszichológia-szoba - Page 2 I_vote_rcap 
Sentor Mordester
Pszichológia-szoba - Page 2 I_vote_lcapPszichológia-szoba - Page 2 I_voting_barPszichológia-szoba - Page 2 I_vote_rcap 
Jenny Miles
Pszichológia-szoba - Page 2 I_vote_lcapPszichológia-szoba - Page 2 I_voting_barPszichológia-szoba - Page 2 I_vote_rcap 
Irego Kwiatowski
Pszichológia-szoba - Page 2 I_vote_lcapPszichológia-szoba - Page 2 I_voting_barPszichológia-szoba - Page 2 I_vote_rcap 
Vernen Klaio
Pszichológia-szoba - Page 2 I_vote_lcapPszichológia-szoba - Page 2 I_voting_barPszichológia-szoba - Page 2 I_vote_rcap 
Eric Croft
Pszichológia-szoba - Page 2 I_vote_lcapPszichológia-szoba - Page 2 I_voting_barPszichológia-szoba - Page 2 I_vote_rcap 
Szentgyörgyváry Kristóf
Pszichológia-szoba - Page 2 I_vote_lcapPszichológia-szoba - Page 2 I_voting_barPszichológia-szoba - Page 2 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mesélés
Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:18 pm by Cirelin de Sovalon

» HTML Kódok
Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:17 pm by Cirelin de Sovalon

» Játékkereső
Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:10 pm by Kaen el Jericho

» Aligátor
Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 1:38 pm by Blair Nola Murphy

» Udvar
Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2007 2:35 pm by Hana Dentry

» Beszélgetés kötetlenül
Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2007 4:10 pm by Miwako Suspiria

» Tölgyes
Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 9:30 pm by Dorago Deltalo

» Bűbájok Világa - Bűbájtan terem
Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 8:28 pm by Leonard Wyatt

» Parlagi sas
Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 5:19 pm by Igor Volonyev

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 24, 2007 7:23 pm-kor volt itt.

 

 Pszichológia-szoba

Go down 
+14
Sophia Vivienne Roatz
Násti Dolohov
Miwako Suspiria
Arnuil Olórea
Leonard de Wandom
Elluin Wariner
Dorago Deltalo
Carmen Z. Jensen
Clare Petal
Silmera Elanor Spelle
Mika Alasein
Jenny Miles
Anaze White
Olga Korovjova
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Dorago Deltalo
Diák
Dorago Deltalo


Férfi
Hozzászólások száma : 479
Localisation : Nagyvárad
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 28.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2007 8:25 pm

Lehet, hogy ez már egy másik történet amit elkezdek mert kiváncsi vagyok arra ti mit szoltok ehez én mármint user nem tudom kimondani a r betűt egyszeren j-nek ejtem tehát a mondjuk pl aszt akarom mondani, hogy répa mindenki jépának érti és ezért vanak olyan ismeöseim akik csufolnak.
Vissza az elejére Go down
Jenny Miles
Diák
Jenny Miles


nő
Hozzászólások száma : 1071
Age : 32
Localisation : Debrecen
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2007 8:29 pm

Én se tudok mást mondani Delt, hogy mindig lesznek ilyen emberek. Biztos hogy akik csúfolnak, azoknak is vannak olyan tulajdonságai, amivel lehet csúfolni őket, de nem mutatják ki. Még ha ki is mutatnák, azzal se érnél el vele semmit, hogy ha visszacsúfolnád őket, mert akkor meg azért cikiznének, hogy persze te meg mindenre felhívod a figyelmet. Egyedüli fiúosztálytársam kicsit gyengén lát, de érdekes, ezért senki sem csúfolja, vagy legalábbis nem a fülem hallatára. Én pl. egész kedvesnek tartom, vele szoktam ebédelni.
Vissza az elejére Go down
Carmen Z. Jensen
Diák
Carmen Z. Jensen


nő
Hozzászólások száma : 71
Age : 31
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 13.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2007 8:30 pm

Anaze: Önbizalmat be kritikát ki Very Happy (monnyuk jó ember mondja Very Happy )
és mintha én is halottam volna tőled ugyanezt Embarassed
Am meg nem mindegy a személy? Szeretünk, szeretlek a szótő ugyanaz Very Happy

Dorago: sztem mennyél logopédushoz. Bár részemről az olyan cuki. Az egyik oszitársam (lány, és nem vok ferde....) is ilyesmivel szenvedett, és én tök cukinak vettem. Keress olyat mint én, vagy a logopédus.
Vissza az elejére Go down
Anaze White
Diák
Anaze White


Férfi
Hozzászólások száma : 472
Age : 32
Localisation : Veszprém
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 12.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2007 8:31 pm

Erre csak azt tudom modanni, hogy töritanárom az r-t H nak modnja, és olykor érthetetlen, tajnásot nemtok igazán rá adni, ez is végülis uyganaz, emrt a csúfolás egy kategóriába tartozik végérvéyxnben mindeenhol... szerintem, te is légy vidám természetű és akkor nemfog annyira zavarni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Dorago Deltalo
Diák
Dorago Deltalo


Férfi
Hozzászólások száma : 479
Localisation : Nagyvárad
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 28.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2007 8:41 pm

Hát járok logopédushoz de sokat nem érek el vele na de hát biztos jofejek vagytok ha ez elfogadjátok de a valoságban lehet kicsit idegesitö ez de és egy optimista ember vagyok legalábis probálok és megprobálok nem törödni ezel de én csak 10 éves vagyok még biztos sok idöm van mindenre.
Vissza az elejére Go down
Olga Korovjova
Diák
Olga Korovjova


nő
Hozzászólások száma : 689
Age : 35
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 14.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2007 11:17 pm

Dorago!
Ez aa dolog, ez nem logopédusi eset!! Olyan (kissé durva hasonlattal) mint gy gerincferdülés. Ragyogóan lehet kezelni némi gyakorlással. CVan rre egy remek módszer. Vegyél egy szöveget, amibn sok az r. vagy mondd el az ismert versikét: répa,retek mogyoró, korán reggel ritkán rikkant a rigó. Vedd fel egy magnóra, és hallgasd vissza. Ezt többször ismételd me, de ami fontos, előbb gyakorlásként utánozd a pörgő hangot, mondogasd sokszor: r.
Ez a hibád azért van, mert a nyelvizmod nem elég hajlékony ahhoz, hogy kellően meghajoljon ha ezt a hangot ejted kdi.
Sokszor előforul ez hadaróknál is. )nálam is, sokszor a mai napig elharaom emiatt az r-t)
De ez gyakorlással fejleszthető, úgyhogy mindent bele. A lényeg hogy ne kapkodj, csak szépen, nyugodtan, amolyan úriasan.

A többieknek: megkérnék mindenkit, hogy olyat ne írjon, ami esetleg sértő lehet, vagy távolabbi jövőben gond lehet belőle. Kénytlen leszek az ilyen hsz-eken módosítani, mert ez a fórum az én felelősségem, és nem szereném hogy bárkinek problémája legyen akár szülőkkel, akár mással. Szóval kérek mindenkit, gondolja meg milyen tanácsot ír. köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Dorago Deltalo
Diák
Dorago Deltalo


Férfi
Hozzászólások száma : 479
Localisation : Nagyvárad
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 28.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 13, 2007 2:24 pm

Olga kösz a tanácsot. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Elluin Wariner
Diák
Elluin Wariner


nő
Hozzászólások száma : 126
Age : 51
Localisation : diák
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 26.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 13, 2007 9:01 pm

Na azt hsiszem én is hozzászólok ehhez a témához....
Én is hordok fogszabályzót, bár csak esténként kell felraknom. Egyébként nekem is van egy történetem ami ide illik:
Egy hasonló szerepjátékos oldalon megismerkedtem egy fiúval, akit aztán megkedveltem és meg is szerettem. Kedztem féltékeny lenni a vele jó viszonyban lévő lányokra is, de magamnak se akartam bevallani, hogy szeretem. Sokat beszélgettünk msn-en és aztán megnyíltam. Neki elmondhattam bármit, ő nem nevetett ki, meg cikizett a hátam mögött. Persze ő eleinte nem tudta viszonozni ezt az érzést, de ez változott. Idő után ő is megszeretett és most lám van ki viszonozza. Mikor először webkameráztunk, azt mondta szép vagyok. Pedig én nem tartom magam annak, de szerencsére ő nem ez alapján ítél. Nem akarta bekapcsolni a saját webkameráját mert ha meglátom akkor biztos elszörnyedem meg minden. De én erőltettem és végül csak bekapcsolta. A külső egyáltalán nem érdekelt, pedig előtte sose láttam kit szerettem meg. Szóval azóta is ugyanúgy szeretjük egymást, a külső nem játszik közre. Ennek nagyon örülök és boldog vagyok. Amúgy eleinte zavart, hogy ő 18 éves én meg 13... De hát mit csináljak ha egyszer szeretjük egymást? Szerintetek baj a korkülönség?


A hozzászólást összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 13, 2007 9:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Silmera Elanor Spelle
Diák
Silmera Elanor Spelle


nő
Hozzászólások száma : 184
Age : 32
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 28.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 13, 2007 9:04 pm

Ez oyln szép történat... =)

Szerintem a kor ugyanúgy számít csk mint a külső... XD
Vissza az elejére Go down
Anaze White
Diák
Anaze White


Férfi
Hozzászólások száma : 472
Age : 32
Localisation : Veszprém
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 12.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 13, 2007 9:05 pm

1. sztem korkülönbség nem baj

2. a történet tökletesen rám is illik, mármint hogy én vagyok a te a történetemben Very Happy ugye ugye Carmen? Razz ^^
Vissza az elejére Go down
Dorago Deltalo
Diák
Dorago Deltalo


Férfi
Hozzászólások száma : 479
Localisation : Nagyvárad
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 28.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 13, 2007 9:06 pm

Szerintem meg lehet, hogy számit a kor de ha jo barátok vagytok akor nem.
Vissza az elejére Go down
Silmera Elanor Spelle
Diák
Silmera Elanor Spelle


nő
Hozzászólások száma : 184
Age : 32
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 28.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 13, 2007 9:08 pm

pfff én meg öregnek érzem magam... ma miután elárultam a valós korom, csak hárman kérdezték meg nezások h tegezhetnek-e.... Razz
Vissza az elejére Go down
Anaze White
Diák
Anaze White


Férfi
Hozzászólások száma : 472
Age : 32
Localisation : Veszprém
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 12.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 13, 2007 9:12 pm

én néha mikor megkérezem vki korát és úgygondolom hogy idősebb, már ritkán de hozázteszem h ~a végén kiderül hogy magáznom kell~
Vissza az elejére Go down
Elluin Wariner
Diák
Elluin Wariner


nő
Hozzászólások száma : 126
Age : 51
Localisation : diák
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 26.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 13, 2007 9:19 pm

Értem. Am néha engem is zavar. Mármint ha mások kérdeznek e felől és akkor elcsodálkoznak, hogy a srác már 18 éves. De egyébként nem tud érdekelni. Őt szeretem. És ezen nem is akarok változtatni. I love you
Ja és Silmera én nem kérdeztem meg, mivel előre figyelmeztettél. Very Happy


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 13, 2007 9:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Jenny Miles
Diák
Jenny Miles


nő
Hozzászólások száma : 1071
Age : 32
Localisation : Debrecen
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 13, 2007 9:22 pm

Én már most kivagyok, akkor mi lesz az érettséginél? Talán jobb lenne lehet sulit váltani, bár már nem érdemes, hisz ha itt nem tudtam beilleszkedni, akkor máshol sem sikerül. Ebben az egyben sajnos egyetértek a magyartanárommal.
Vissza az elejére Go down
Carmen Z. Jensen
Diák
Carmen Z. Jensen


nő
Hozzászólások száma : 71
Age : 31
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 13.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 13, 2007 9:29 pm

Hát tényleg...
ez ismerős story...
És igen Anaze... Very Happy
Elluin: ne foglalkozz a korával! Ha szereted szeresd! Very Happy
És télleg tök jó story Very Happy
Vissza az elejére Go down
Olga Korovjova
Diák
Olga Korovjova


nő
Hozzászólások száma : 689
Age : 35
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 14.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 13, 2007 9:34 pm

Na akkor szép sorjában kedveskéim I love you

1: nagyon jó hallani ilyen szép történetet. Én is elmesélem az egyik esetemet... A a mostani párommal, egy szakítás után kezdtem bezsélgetni cseten... hihetetlen emberhiányom volt, csak dumcsizni akartam... aztán (mert sokat fagygott a net) átmentünk msnre.. napokig dumálgattunk de semmi konkrét nem volt, én nem is akartam semmit. Aztán megkérdezte h ráéreke aznap délután. Igent mondtam, mert rohadtul nem volt semmi dolgom... amúgy semmit nem tudtam róla, csak azt h egy utcával odébb lakik mint én. (mikor megtudtam lefordultam a székről nevettemben)...
akkor dolga akadt és elmentünk a tescoba...
Én úgy álltam a dologhoz, hogy nem érdekel, nem randinak fogtam fel... és először nem is volt semmi, csak újra-és újra taliztunk... de még csak meg se csókoltuk egymást.. aztán azóta 1 éve és 3 hónapja boldog szerelemben éünk.. mellesleg ő 23 én meg 18...a kor nem számít. Van olyan osztélytársam, aki 20 éves, és egy 40 éves férfivel él együtt, de nagyon szeretik egymást, boldogok és kiegyensúlyozottak... szóval a belső számít...
(megsúgom a párommal nem cseréltünk képet, és így volt sokkal izgalmasabb és jobb az egész)

2: jenny: nem feltátlenül a te hibád h nem tudsz beilleszkedni... itthon nekem is ezt súlykolták az agymaba, és kezdtem is elhinni, mikor jött a váltás, és lám... most milyen ostályban vagyok:D
Én azt mondom: ha valahol nagyon nem érzed jól magad, keress egy olyan helyet, ahol igen. és ezzel semmiképp ne várj az érettségiig, mert csak anynival nehezebb lesz 1. beilleszkedni 2: élvezni a gimis éveket... meg felkészülni a nagy vizsgára, ami előtt egészséges a félelem, de nem vészes a dolog:D
Vissza az elejére Go down
Anaze White
Diák
Anaze White


Férfi
Hozzászólások száma : 472
Age : 32
Localisation : Veszprém
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 12.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 13, 2007 9:38 pm

Én megismertem 1ik ahverom neten, és kideürlt, h 2 háznyira lakott Very Happy évekig laktunk így., soha nemtalálkoztunk, elköltözött msái kvárosba, és megismertem neten XD azóta 1x összefutottunk... decsakmert imádok talizni Xd
Vissza az elejére Go down
Elluin Wariner
Diák
Elluin Wariner


nő
Hozzászólások száma : 126
Age : 51
Localisation : diák
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 26.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 13, 2007 9:57 pm

Köszi, hogy leírtad ezt Olga. Érdekes történet. Smile Annyit még hozzáfűznék az én sztorimhoz, hogy nem árultam el anyáméknak, hogy szeretek valakit, mert ők még kicsinek tartanak ehhez. Amikor anyám megtudta egy másik szülőtől, hogy barátnőm jár valakivel akkor egyből elkezdett engem is ostromolni, hogy ugye én nem járok senkivel? meg nehogy ilyeneket halljon rólam, mert ehhez még fiatal vagyok... Suspect Meg a korkülönbség miatt se mondanám el nekik, mert azért is kinyírnának. Szóval ez az a két ok....
Vissza az elejére Go down
Clare Petal
Diák
Clare Petal


nő
Hozzászólások száma : 349
Age : 30
Localisation : Pécs
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 04.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 13, 2007 10:06 pm

Hát én sem vagyok könnyű helyzetben!Van egy barátom aki régen az egyik legjobb haverom volt!Jártam a barátjával két hétig de az a két hét életem legrosszabb napja voltak!De ezt nem részletezném.Fájnak még azok a dolgok!Szóval szakítottam a barátjával és összejöttünk de vele is csak 1 hónapot jártam!Én szakítottam vele mert bunkó volt meg csinált egy számomra zavaró dolgot.Fél évig nem is láttuk egymmást aztán 2 éve karácsonykor csörgött a telóm!Ő volt az!Elhívott szilveszterezni.Mondtam hogy lehet elmegyek!Persze nem mentem hogy húzzam az agyát.Szilveszter után smseztünk és január 11.én összejöttünk megint.Azóta nagyon boldog vagyok!Én 19 vagyok ő 22.Szüleim nem szeretik bár anyu már elfogadta de apu hajthatatlan sajnos.Ezért sokat veszekszünk így 3an anyu apu és én!Anyu kettőnk közt örlődik de megpróbál mindig jól kihozni engem a veszekedésből.De hát apám nem tud mit csinálni mert nem érdekel minket!Egymásért élünk és az a lényeg!(Még rímel is a vége Smile
Vissza az elejére Go down
Leonard de Wandom
Diák
Leonard de Wandom


Férfi
Hozzászólások száma : 49
Localisation : Csorna
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 07.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 13, 2007 10:19 pm

Hát szépek ezek a szerelmes sztorik.
Én is belépek a sorba.
Nekem még általánosban vlt egy "barátom". Ővolt az első, és nagyot csalódtam benne. Majdnem három hónapig voltunk eggyütt, de a végén, kiderült, hogy ő nem is szeretett. És csak fogadásból járt velem. Nagyon csalódtam, és hetekig agaba fordultam. Aúgy se volt könnyű a 8 év elemi. Sokat bántottak és emiatt is depis volta.
visznt mst van barátm. Csütörtökön leszünk 3 hónapsak. Elente csak msn-en beszélgetünk. Képet mi se cseréltünk sokáig. Nem egymás kinézetébe szerettünk bele, hane a belsejébe. Azóta is nagyon szeretjük egymást, és nálunk a kr különbség is máshogy van. Én 16 éves leszek decemberben, ő pedig még csak 14. Mégis jól elvagyunk egymással. Bár a szüleimnek ne merem itthon elmondani, hogy van barátom, mivel 120 km-van köztünk és biztos elleneznék a kapcslatunkat.
A szüleimnek, meg mégis tudniuk kéne róla, mert így még találkozni se tudunk.
Nos mit lehet ilyenkor tenni?
Vissza az elejére Go down
Arnuil Olórea
Diák
Arnuil Olórea


nő
Hozzászólások száma : 438
Age : 47
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 13, 2007 10:24 pm

Hm, akkor úgy tűnik nem csak errefele nehéz az élet. Én és egy osztálytársam, nevezzük őt Farkasnak (egyébként hölgyemény az illető) alig várjuk a gimnázium végét. Nem vagyunk a rózsaszín cicababák, hanem csodabogarak, hoygc sak egyzserű példaként, mert szerepjátékozunk. Engem gyerekesnek tartanak a kockagyüjtögetésemért ( imádom őket, van már jópár belőlük Smile ) Meg nem vagyunk a tüccögős disco népség ( nincs abjom a tücc tüccel, csak a sok májerrel), hanem acélost hordunk néha és főként rockzenét hallgatunk ( pedig egy kutatás szerint a zsenik a heavy metalt de legalábbis a rockot szeretik Very Happy ). Jó, nyáron én is elmegyek párszor, mivel akkor nem itthon vagyok, hanem Balcsin dolgozom, itthon viszont a szüleim nem nagyone negednek, hiába vagyok annyi amennyi. És akor még lehetne sorolni, hogy anno volt fogszabályzóm és nem nőttem túl nagyra sem, és nem vagyok egy zseni sem, stb :S szóval, az én életem kb így tellik :S
Vissza az elejére Go down
Olga Korovjova
Diák
Olga Korovjova


nő
Hozzászólások száma : 689
Age : 35
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 14.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 13, 2007 11:54 pm

Na, ezek igen nhéz témák, de örülök hogy megosztottátok.

Clare!
Neked először is azt mondom, hogy sok erőt... az ilyen dolgok sokakat nagyon megvislnek, nem is egy embert ismerek, aki emiatt majdnm elszúrta az életét.... sajnos.
Nagyon nehéz elmagyarázni a szülőknek, hogy mi mit szeretnénk....
Az a nagy helyzet, hogy be kell látni nekik is igazuk van. Az apukákkal különösen nehéz, mert annyira ,megszeretik a lányukat, hogy személyes sérésnek érzik, ha valaki udvarol a szemük fényének....
Az anyukádnak is nehéz, hiszen nyilván mind a kettőtöket szeret, és nem akar közötetek dönteni.. valószínűsítem ilyenkor neki a legnehezebb...
Azt tudom neked javasolni, hogy halgasd meg őket. Kérd meg apukádat, egy nyugodt napon, mikr kllemes a légkör, hogy mséljen arról, milyen volt a fiatal kora, a szerelmei, hogy élte át... és aztán mesélj te is. De vigyázz, nem szabad hogy akarats legyél, csak vázold fel a helyzetet. És kérdezd dmeg a véleményét... mesélj a párdról, esetleg kérdezd meg: mit szólna ahhoz, ha találkoznátok, bemutatnád dneki őt? Nem szabad senkinek sem kerülő utakat választani, mert az csak viszályhoz vezet....és csak elmélyíti a balhékat..
sajnos a mai családk többsége nem hajalandó beszélgetni, és meghallgatni a másikat, és csak a saját igazát hajtogatja....ezért kell nekünk, fiataloknak nyitni, és kezdeményezni a beszélgetést.

a Távkapcsolatokról: nos, van egy barátom, aki távkapcsolatba kezdett. Bevallom, nagyon féltettem, és a srác nem tűn megbízhatónak. Ezekből volt nem is kevés összeruccanásunk, de elkellett ismernem, felvidult... szóval meghallgattam, és igyekeztem elfogadni a döntését, de felhívtam a figyelmét arra: ha bármi baj van, én ott leszek.. azóta is boldogok, és én nagyon szégyellem, hogy akor nem bíztam benne, de sikerült megbeszélnünk a dolgokat...

A szülőknek pedig... szóval nem szabad hogy titkunk legyen.. az olyan, mintha nem bíznánk saját magunkban, sem bennük.. ezt gondoljátok át.

A korokról: a szülők itt is féltenek. Engem sem engedtek régen sokszor el... bár én önkéntes alapon is bezárkóztam a 4 fal közé.....de ez most nem számít.
Mikor elmeséltem hová szretnék menni, és kik lesznek ott, és megigértem h 10re otthon leszek, elengedett.... Tudni dkell: anyám jó részt ismeri azokat akikkel eljárok, arra mindig gondom volt h bemutassam őket otthon, ezért tudják kivel megyek el, és mivel mindig időre hazaértem, tudták hogy megbízható vagyok, és a barátaim is azok.
Ha fiú volt a dologban: még anyám nem simerte, de mondtam 10re otthon leszek. Haza is értem, és tovább elkértem magam. El is engedett, mert hazaértem, betartottam azt a szabályt, amit én állítottam....
Mikor felvittem a barátomat, és bemutattam, beszélgettek anyámmal... azóta anyám tudja, hogy ha vele megyek, nyugodtan lengedhet.. de ez bővebb kifejtést kíván, de csak akkor mondom el, ha érdekel titeket, hátha tanultok belőle, és profitálni tudtok belőle...
Vissza az elejére Go down
Anaze White
Diák
Anaze White


Férfi
Hozzászólások száma : 472
Age : 32
Localisation : Veszprém
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 12.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 14, 2007 12:23 am

Uh.. igazat megvallva, ucsó Olga hszt majd máskor ovlasom el.. semmi erőm hozzá Very Happy
nah szal, én se mondom el már 3 éve a barátnőim Very Happy mindig volt egy "kis" távolság Very Happy sőőt, az elsőt úgy szerettem, hogy soha nem is láttam (kb 5 héttel ezelőttig Very Happy) nah esse modntam el, aztán másodikat sme, de ott mrá volt webkama kapcsban, aztán 3. kapcsimban meg már a webkami melett volt 2 tali is, de méág midnig nemmontam el :Dazóta van 4. kapcsim, volt már webkam benne de essemodntam még el XD mikor elkeztem netezni mmondták h nekem az iemsi tilos szal megnepróbájjam, DE múltkro volt 1 talim 1ik csajjal (höh... 20 körüli.. nálam 4 évvel idősebb kb és süzlők tudták azért) és csodálkoztam, mert anyám érdeklődött taliról, és azt is emgkérdezte szerelmes lettem--e vagy vagyok-e Very Happy kicsit furcsáltam hogy a nagy tiltás után ilyet kérdezett Very Happy remélem érthetően modntam el, mert nem vagyok benne bioztos


... Kicsivel későb...

Nah elolvastam mégis Olga hszét Very Happy nálunk a titok dolog nememgy.. jaívtok, nálam! nem vagyok iggazán szókimondó, legtövbbzsör emgtartom amgamnak a véleményeimet is, meg minden mást.. nah jah.. nem épp jó tulajdonság ésmár azon vagoyk hogy kiiktassam amgamból.. de.. szimplná nemszeretek úgy szerepelni, ha látnak... talán túl erős lámpaláz XDD de ebből jött nekem az is, hogy igazán akit látok, vagy épp lát engem, annak nemmondok el ilyesmiket Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mika Alasein
Alapító
Alapító
Mika Alasein


Férfi
Hozzászólások száma : 1564
Age : 55
Localisation : Bábolna
Ismertség :
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 26.

Tituluslista
Titulus: Sötét druidák Szakvezető
Titulus: Legendás lények ismerete tanár
Ismertség:
Pszichológia-szoba - Page 2 Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 14, 2007 7:16 am


Lévén én vagyok a legidősebb az egész Nezabarban (tehát senki mást ne zavarjon a kora:) ) így talán egy picit más szemmel nézem ezeket a dolgokat. És gyakorló apaként elmondom, hogy nálunk ez hogy működik:

Mi a gyerekeinket teljes értékű emberként kezeltük és kezeljük most is. Nálunk nincsenek titkok, nincsenek tabuk. És amikor a lányom szerelmes lett, akkor nekem természetes volt, hogy akit a lányom szeret, azt nekem is szeretnem kell, mert a gyerekem nem tévedhet, hisz az én vérem, az én nevelésem.
És amikor azzal állt elő, hogy szeretné, ha a barátja itt aludhatna, akkor is rábólintottam elsőre. Teszem hozzá ez azért nem két hét után volt...
De most a sráccal már majd 2 éve vannak együtt. Tehát nem tévedtem sem a nevelésben, sem abban, hogy a fiút a szívembe zártam.

A korkülönbség egyébként pont annyira számít, mint a kinézet, ahogy ezt egy társunk már meg is fogalmazta: vagyis egyáltalán nem. De azt azért mindenkinek tudnia kell, hogy egy 20 éves fiúnak kicsit mások az elvárásai egy lánnyal szemben, mint mondjuk egy 15 évesnek! Ezt azért ifjú hölgyek nem árt figyelembe vennetek, a saját érdeketekben...
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Ajánlott tartalom





Pszichológia-szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Pszichológia-szoba
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar varázslóképző :: Általános :: Csevegő-
Ugrás: