Nezabar varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar varázslóképző

Bolgár mágusiskola
 
Fórum linkKezdőlapGalleryHírekLegutóbbi képekÓrarendÓrákÚjságRegisztrációBelépésKeresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Mika Alasein
Lélekölő-hegység I_vote_lcapLélekölő-hegység I_voting_barLélekölő-hegység I_vote_rcap 
Cirelin de Sovalon
Lélekölő-hegység I_vote_lcapLélekölő-hegység I_voting_barLélekölő-hegység I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Lélekölő-hegység I_vote_lcapLélekölő-hegység I_voting_barLélekölő-hegység I_vote_rcap 
Anastasia Romanov
Lélekölő-hegység I_vote_lcapLélekölő-hegység I_voting_barLélekölő-hegység I_vote_rcap 
Sentor Mordester
Lélekölő-hegység I_vote_lcapLélekölő-hegység I_voting_barLélekölő-hegység I_vote_rcap 
Jenny Miles
Lélekölő-hegység I_vote_lcapLélekölő-hegység I_voting_barLélekölő-hegység I_vote_rcap 
Irego Kwiatowski
Lélekölő-hegység I_vote_lcapLélekölő-hegység I_voting_barLélekölő-hegység I_vote_rcap 
Vernen Klaio
Lélekölő-hegység I_vote_lcapLélekölő-hegység I_voting_barLélekölő-hegység I_vote_rcap 
Eric Croft
Lélekölő-hegység I_vote_lcapLélekölő-hegység I_voting_barLélekölő-hegység I_vote_rcap 
Szentgyörgyváry Kristóf
Lélekölő-hegység I_vote_lcapLélekölő-hegység I_voting_barLélekölő-hegység I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mesélés
Lélekölő-hegység Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:18 pm by Cirelin de Sovalon

» HTML Kódok
Lélekölő-hegység Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:17 pm by Cirelin de Sovalon

» Játékkereső
Lélekölő-hegység Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:10 pm by Kaen el Jericho

» Aligátor
Lélekölő-hegység Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 1:38 pm by Blair Nola Murphy

» Udvar
Lélekölő-hegység Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2007 2:35 pm by Hana Dentry

» Beszélgetés kötetlenül
Lélekölő-hegység Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2007 4:10 pm by Miwako Suspiria

» Tölgyes
Lélekölő-hegység Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 9:30 pm by Dorago Deltalo

» Bűbájok Világa - Bűbájtan terem
Lélekölő-hegység Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 8:28 pm by Leonard Wyatt

» Parlagi sas
Lélekölő-hegység Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 5:19 pm by Igor Volonyev

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 24, 2007 7:23 pm-kor volt itt.

 

 Lélekölő-hegység

Go down 
+14
Sonya Hadley
Jasmin Flower
Szegvári Márk
Olga Korovjova
Pjotr Boljakov
Faylinn Prilla Boyogov
Jenny Miles
Jozef Bomontov
Sentor Mordester
Herbert V. Hariston
Cirelin de Sovalon
Mika Alasein
Ariana Ravenwood
Kaen el Jericho
18 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Férfi
Hozzászólások száma : 1422
Age : 45
Kaszt : Lélekölő-hegység Diakkepviseloholt
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 23.

Tituluslista
Titulus: Holtak őrei Szakvezető
Titulus: Bájitaltan tanár
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimeHétf. Júl. 02, 2007 11:22 am

A Lélekölő-hegység körülöleli a szurdokot és ez zárja el a külvilágtól a Mágusokat. A Hegység öt csúcsán 5 kőgólem vigyázza a szurdokok és folyóvölgyek békéjét. Éles sziklái, évszázados tölgyei és bükkjei, rohanó folyói, amelyek a Kékfátyol-vízesésben érik el útjuk végét, szinte lehetetlenné teszik az átjutást a Hegységen. Halandó ember soha nem téved erre, de ha véletlenül még is venné valaki magának a bátorságot, hogy neki induljon a Hegységnek, azt a bérceken fészkelő Magyar Mennydörgő Sárkánypár üvöltése biztosan visszafordítaná...
A bércek szinte minden évszakban és napszakban felhőkbe vesznek és komor hangulatot árasztanak a szemlélődő vándor felé...
Gyalogszerrel nem is juthatsz itt át, kár is lenne próbálkoznod, túl nagy és túl veszélyes. Ha a sárkányokat netán el is kerülöd, még akkor is előtted van maga a hegység és a többi vad, akik az ismeretlen területeken rejtőznek. A mulgik pedig meg sem próbálkoznak erre járni. Aki meg is mássza a hegyet kívülről nem lát mást szurdokban, mint a hatalmas mocsarat, a sziget maga az avatatlan szemek számára láthatatlan.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Ariana Ravenwood
Mesélő



Hozzászólások száma : 269
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 17.

Tituluslista
Titulus:
Titulus:
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimePént. Okt. 05, 2007 5:44 pm

*A Lélekölő-hegység felett éles, hideg szelek fújnak. A lombos fák aranybarna fejét meg-megrázza egy erősebb szélfuvallat, a fenyők zöld köntösükben csak bólogatva figyelik a táj és az idő változását, lombos társaik nyugovóra készülését...
Ember ezen a tájon nem jár, nincs senki olyan bátor, hogy a hegység ösvényeire térjen. De most még is - még is nyugtalanság és zavart idegesség ütötte fel a fejét az itt élő állatok és bestiák között...
A szarvasok fel-felkapják a fejüket legelészés közben és borjaikat nem engedik néhány lépésnél messzebb. A medvék csillogó bundája bőséges nyárról árulkodik, de még ők is óvatosan cammogva haladnak csak kitaposott ösvényeiken.

Valami megzavarta e rettegett táj egyébként is törékeny békéjét…*
Vissza az elejére Go down
Mika Alasein
Alapító
Alapító
Mika Alasein


Férfi
Hozzászólások száma : 1564
Age : 55
Localisation : Bábolna
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 26.

Tituluslista
Titulus: Sötét druidák Szakvezető
Titulus: Legendás lények ismerete tanár
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2007 7:37 pm

*A sötét druida mester érkezik a Lélekölő-hegységbe. Régen járt már itt, de a hírek nyugtalanítóak. Erre utal, hogy Kaen mester is ide hívta ma őket. A többiek még sehol, de a druida tudja, ez csak pillanatok kérdése.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


nő
Hozzászólások száma : 1439
Age : 39
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 23.

Tituluslista
Titulus: Árnydalnokok Szakvezető
Titulus: Bűbájtan tanár
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2007 7:38 pm

*Másodiknak érkezik meg ő is a hegységbe. Ide hívta őket Kaen mester, ennek oka van. Hallott már ő is kósza híreket, de egyelőre még nem tulajdonított neki nagyobb jelentőséget.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Herbert V. Hariston
Vendégtanár
Herbert V. Hariston


Férfi
Hozzászólások száma : 278
Age : 58
Localisation : Nyíregyháza
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 01.

Tituluslista
Titulus: Vendégtanár
Titulus:
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2007 7:41 pm

*Herbert is elkezd sétálni a hegység felé, és kicsit aggasztja, hogy ilyen hirtelen ide kell jönnie, de nem lehet mást tenni, ha egyszer van valami, akkor azt megkell oldani. A feszültség nem látszik az arcán, mint általában semmi sem szokott, csak nagyritkán, majd észreveszi, hogy már érkeztek előtte.*
- Üdv. Még nem találkoztunk személyesen, de én lennék az új bestiamesteres szakvezető. *Biccent az alapító-társainkat, ugyanis így kívánja az illem.*
Vissza az elejére Go down
Sentor Mordester
Alapító
Alapító
Sentor Mordester


Férfi
Hozzászólások száma : 1124
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 13.

Tituluslista
Titulus: Elemi mágusok Szakvezető
Titulus: Elemi varázslatok ismerete tanár
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2007 7:42 pm

*Az elemisták szakvezetője is megérkezik a lélekölő-hegységbe, hiszen a Holtak őreinek mestere ide hívta többi alapítótársával együtt. Ahogy közeledik a hegység felé, megpillantja a többi mestert. *
- Szép jó estét mindenkinek. *köszönti őket egy aprót biccentve mindenki felé, majd összébb húzza fekete köpenyét a szél miatt. *
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Férfi
Hozzászólások száma : 1422
Age : 45
Kaszt : Lélekölő-hegység Diakkepviseloholt
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 23.

Tituluslista
Titulus: Holtak őrei Szakvezető
Titulus: Bájitaltan tanár
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2007 7:43 pm

*Gyors teleporttal érkezik meg, hiszen a helyzet meglehetősen komoly, és gyors eljárást követel. Biccent a többieknek, a köszönésre nem pazarol időt. Int, hogy kövessék. Az egyik barlangba húzódnak. A vámpír mágiával védi le a területet, hogy ne hallgassák ki őket. Ezután fordul csak a társaihoz*
Mesterek. Nem tudom, mit hallottatok eddig a csatornában megbújó veszedelemről, ám úgy vélem, itt most már komoly dologról van szó. Vizsgálódtam ezügyben, és furcsa módon nem tudom mi lehet. Mindig másnak tűnik. Nadin kisasszony vérfarkasnak érezte, én élőholtnak érzem, talán mindenki az önnön visszatürköződését látja benne. Nyugtalanító.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Mika Alasein
Alapító
Alapító
Mika Alasein


Férfi
Hozzászólások száma : 1564
Age : 55
Localisation : Bábolna
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 26.

Tituluslista
Titulus: Sötét druidák Szakvezető
Titulus: Legendás lények ismerete tanár
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2007 7:46 pm

- A veszedelmet éreztem én is Kaen mester! De engem a Lélekölő-hegységből érkező hírek nyugtalanítóttak egy ideig. De aztán hirtelen megszűntek ezek a hírek. Ezek szerint a csatornába tette át a székhelyét... Ezért nem éreztem sehol a szabadban...*s bosszankodva csap a levegőbe. Herbert bemutatkozására biccent, majd egy alkalmasabb időben viszonozza azt.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


nő
Hozzászólások száma : 1439
Age : 39
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 23.

Tituluslista
Titulus: Árnydalnokok Szakvezető
Titulus: Bűbájtan tanár
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2007 7:48 pm

*A logika szerint már ismerik Herbertet, nem valószínű, hogy valaki úgy lett alapító, hogy a többieket még nem látta.*
-Én még nem sok mindenről hallottam. *Lazán megrántja a vállát.* -Bár mintha éreztem volna valamit, de sok mindenről nem tudok.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Herbert V. Hariston
Vendégtanár
Herbert V. Hariston


Férfi
Hozzászólások száma : 278
Age : 58
Localisation : Nyíregyháza
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 01.

Tituluslista
Titulus: Vendégtanár
Titulus:
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2007 7:51 pm

*Értetlenkedik a többiek dialógusán, ugyanis ő egyelőre azt sem tudja, hogy miről folyik a szó. Nem rég érkezett, ennyire még mélyen nem furokodott be.*
- Egyáltalán kiről van szó? Elnézést, de én nem rég érkeztem, és így nem tudom, hogy ki van a csatornában, vagyis ti kire gondoltok, vagy egyáltalán mi ez. *Vonja meg ő is a vállát, és tanácstalanul áll. Lehet, hogy társai jobban felvannak világosodva ilyen téren, de most ő levan maradva teljesen.*
Vissza az elejére Go down
Sentor Mordester
Alapító
Alapító
Sentor Mordester


Férfi
Hozzászólások száma : 1124
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 13.

Tituluslista
Titulus: Elemi mágusok Szakvezető
Titulus: Elemi varázslatok ismerete tanár
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2007 7:53 pm

- Én is hallottam erről a veszedelemről, de nem tudom, hogy milyen lényről is van szó. Ezért jó is, hogy most így összegyűltünk. Most legalább ki tudjuk deríteni, hogy mi is történt itt valójában és hogy mi mászkál az iskola területén. *mondja ő is egy kicsit mérgesen, hiszen ilyenre még nemigen volt példa. Viszont sajnos többet Mordester mester se tud, így a bájitalok mesterére néz, mivel a férfi tájékozottabbnak néz ki, mint ők. *
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Férfi
Hozzászólások száma : 1422
Age : 45
Kaszt : Lélekölő-hegység Diakkepviseloholt
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 23.

Tituluslista
Titulus: Holtak őrei Szakvezető
Titulus: Bájitaltan tanár
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2007 7:56 pm

*Bólint, és szenvetlenül elmosolyodik* Hogyan is felejthettem el mester, te érzed az élet eszenciáját. *hunyorít Aredre, majd Cirelin és Herbert felé fordul* Nos akkor röviden összefoglalva: a csatornákban tanyázik valami ismeretlen entitás, aminek nem ismerjük eredetét. De úgy tűnik már előttünk itt volt. Vagy talán Igor hagyta itt… *az állát vakarja, és helyesel* Valóban Sentor. Megoldás kéne, de mihamarabb, ám ha nem is tudjuk mivel állunk szemben.. Azonban… az iskola biztonságát garantálnunk kell, és ez a valami ott van. Rajtunk áll, hogy meddig.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Mika Alasein
Alapító
Alapító
Mika Alasein


Férfi
Hozzászólások száma : 1564
Age : 55
Localisation : Bábolna
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 26.

Tituluslista
Titulus: Sötét druidák Szakvezető
Titulus: Legendás lények ismerete tanár
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2007 7:59 pm

- Igen mester, én érzem! Ahogy te is sok mást...*mondja a druida, kissé kihívóan, de most nem kívánja bővebben kifejteni a dolgokat.* - Nem hiszem, hogy Igor lett volna Mesterek! Ő négyünket nem tudta volna félrevezetni. Gondoljatok csak bele. Hamar rájöttünk, hogy ki is ő valójában, így nem maradhatott volna ideje erre! Sokkal inkább hajlok arra, hogy már előttünk itt volt. De akkor mi hibáztunk,amikor létrehoztuk az iskolát és nem fedeztük fel a helyet tüzetesebben, mint ahogy megtettük. *s szemrehányás érződik a hangjában, ami nem csak társainak, de magának is szól.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


nő
Hozzászólások száma : 1439
Age : 39
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 23.

Tituluslista
Titulus: Árnydalnokok Szakvezető
Titulus: Bűbájtan tanár
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2007 8:02 pm

Nem tudhattuk, hogy a csatornak rendszer ennyire el van rejtve, bár tény, hogy jobban körülnézhettünk volna. Mostmár azonban teljesen mindegy, a múlt a múlt, azt kell kideríteni mi az. Nadin mondott róla valami közelebbit? Szóval látta, hogy hogyan nézett ki? *Érdeklődik, hisz azért nem lenne jó úgy lemenni körülnézni, hogy nem tudnak szinte semmit sem.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Herbert V. Hariston
Vendégtanár
Herbert V. Hariston


Férfi
Hozzászólások száma : 278
Age : 58
Localisation : Nyíregyháza
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 01.

Tituluslista
Titulus: Vendégtanár
Titulus:
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2007 8:05 pm

- Áh értem. Igor? Ő nem az a régen híres elemista, aki itt régen alapító volt? *Kérdezi, hiszen attól, hogy vándorolt, vele együtt a hírek, pletykák is mentek össze-vissza a világba, amit azonnal kilehet könnyen fülelni.*
- Nos szerintem is járjunk akkor a dolog végére, és egyetértek az előttem szólóval, hogy ami múlt az múlt, ha hiba van benne, akkor az még most sem késő szerintem helyrehozni. *Mondja az elmélkedését, majd körbenéz, és figyeli a hangokat.*
Vissza az elejére Go down
Sentor Mordester
Alapító
Alapító
Sentor Mordester


Férfi
Hozzászólások száma : 1124
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 13.

Tituluslista
Titulus: Elemi mágusok Szakvezető
Titulus: Elemi varázslatok ismerete tanár
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2007 8:08 pm

- Rendben, akkor indulás. *mondja és alapító társaira néz, hogy mind a négyen felkészültek-e. *
- Egyébként én se hiszem, hogy Igor hagyta itt ezt a valamit, azért az feltűnt volna. Biztos, hogy előttünk már itt volt és ez a hely oly nagy, hogy lehetetlen az egészet átkutatni, mégha mágiával is próbálkozunk. Ezért is reménykedem most abba, hogy végre elcsípjük ezt a lényt. *mondja és már indul is remélhetőleg a többiekkel együtt. *

Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Férfi
Hozzászólások száma : 1422
Age : 45
Kaszt : Lélekölő-hegység Diakkepviseloholt
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 23.

Tituluslista
Titulus: Holtak őrei Szakvezető
Titulus: Bájitaltan tanár
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2007 8:11 pm

Késő bánat Ared. *vonja meg a vállát, fakó alakja szinte eltűnik az éjsötét köpeny rejtekében, csak zafíran világító szempárja mered a férfire.* Ami történt, megtörtént. Ha eddig nem tettük meg, most kell felkutatnunk a kúria rejtett titkait. *Félmosoly* Igort könnyű volt eltaposni, ám ez a valami komoly erővel rendelkezik, hiszen ködfátyolt borított a szemünkre, ha rejtve maradt előttünk. Egész mostanáig. Cirelin úrnő, mindössze két szemtanú van, az egyik a gyógyítónk, a másik pedig egy diákod, akinek a léleklenyomata alapján találkozott az idegennel. Tehát nem látta, ám mégis tudja hogy néz ki. Az emlékeiben választ találhatnánk, hiszen ő maga nem tudná felidézni. Vanessa Mantováról van szó. Nadin egy egyszerű kislánynak látta, majd a valami nem hagyott neki lehetőséget, hogy jobban megnézze.
*Az elemi mágusok mesterének hirtlenségén hidegen elmosolyodik, meg sem lepődik, lobbanékony, mint minden elemista* Mester, előbb ismerd meg az ellenséged. Mit vársz most tőlünk? Hogy fáklyákkal végigbarangoljuk a csatornarendszert? Előbb talán utána kéne néznünk, hogy mivel is állunk szemben. *Cirelinre villan a tekintete* Időutazás?
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Mika Alasein
Alapító
Alapító
Mika Alasein


Férfi
Hozzászólások száma : 1564
Age : 55
Localisation : Bábolna
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 26.

Tituluslista
Titulus: Sötét druidák Szakvezető
Titulus: Legendás lények ismerete tanár
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2007 8:14 pm

*Bármennyire is idegenkedik ettől, de most igazat kell adnia a Holtak őrei mesterének.* - Igazad lehet Kaen mester! *majd ő is Cirelinre néz.* - Megtudnád tenni Cirelin úrnő?*kérdi az éjtündét, noha őt talán még kevésbé kedveli, mint a vámpírt. De most megint egymásra van szükségük, mint évekkel ezelőtt. Amikor győztek... És életben maradtak... Együtt!*
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


nő
Hozzászólások száma : 1439
Age : 39
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 23.

Tituluslista
Titulus: Árnydalnokok Szakvezető
Titulus: Bűbájtan tanár
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2007 8:16 pm

-Igen, utána kell nézni. *A rohanó elemistára csak megránjta a vállát, majd Kaen-re pillant.* -Időutazás? Merre menne kolléga? Azért annyire nem egyszerű a dolog, szóval jól gondoljuk át, hova akarunk menni.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Herbert V. Hariston
Vendégtanár
Herbert V. Hariston


Férfi
Hozzászólások száma : 278
Age : 58
Localisation : Nyíregyháza
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 01.

Tituluslista
Titulus: Vendégtanár
Titulus:
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2007 8:20 pm

*Hallgatja a történetet, majd néha-néha elgondolkodik bizonyos dolgokon, és mikor nem ért valamit, akkor felteszi a kérdéseit.*
- És Nadin, ha nem tévedek ő a gyógyító-segéd, mikor, és hol látta? Vagy miről számolt be? Időutazás jó ötlet, azonban igaza van Cirelin Úrnőnek, megkell gondolni, hogy mikorra akarunk. Bár nem vagyok időutazó, pár dolgot én is tudok. *Mondja, majd tovább elmélkedik. Nem az ő szakterülete, szívéhez méltóan ő is azonnal nekirontana az ellenfélnek, de ha már egy vámpír is ennyire visszahúzódik az azonnali harctól, abban lehet valami.*
Vissza az elejére Go down
Sentor Mordester
Alapító
Alapító
Sentor Mordester


Férfi
Hozzászólások száma : 1124
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 13.

Tituluslista
Titulus: Elemi mágusok Szakvezető
Titulus: Elemi varázslatok ismerete tanár
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2007 8:24 pm

- Igaza van mester, nem rohanhatunk így. *mondja Kaen mesternek. Csak Sentor mestert elkapta a harci szellem és már rohat volna be a csatornarendszerbe. Az időutazás hallatán Cirelinre pillant. Tudta, hogy az éjtünde nagyon erős, de ezt azért nem gondolta volna. *
- Melyik szemtanu látta először? Nadin vagy Vanessa? Mert akkor szerintem arra az alkalomra lenne érdemes visszamenni. *mondja társainak és érdeklődve végighordozza tekintetét a többieken. *

Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Férfi
Hozzászólások száma : 1422
Age : 45
Kaszt : Lélekölő-hegység Diakkepviseloholt
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 23.

Tituluslista
Titulus: Holtak őrei Szakvezető
Titulus: Bájitaltan tanár
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2007 8:25 pm

*Nem sokat tűnődik a válaszon* Hét évvel előre a jövőbe. Egy év kevés, hiszen hónapok óta itt vagyunk, és nem érzékeltünk semmit. Talán jó pár év múlva már lenne látható jele az entitás mibenlétének. Hét év múlva végez a mostani évfolyam, akkor már többet tudhatunk a dologról. Nadin találkozott vele elsőként, és mindössze annyit mondott, hogy fel sem tételezte volna a lényről, hogy veszélyes, tehát ha megy valaki, akkor együtt megyünk. Külön-külön megtéveszthet minket, és akár egymás elárulását is elősegítheti ezzel. *bólint ismét* Ahogy mondod Ared, ismét együtt. Mehetünk?
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Mika Alasein
Alapító
Alapító
Mika Alasein


Férfi
Hozzászólások száma : 1564
Age : 55
Localisation : Bábolna
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 26.

Tituluslista
Titulus: Sötét druidák Szakvezető
Titulus: Legendás lények ismerete tanár
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2007 8:28 pm

*A sötét druida mester előtt felrémlik az a nap... Lelkét elönti az indulat, de ahogy most Alapító társaira néz, mintha minden rossz érzése elmúlna. Nem szereti őket, de tudja, hogy az életét is rájuk bízhatja, ha arról van szó.* - Menjünk!*szólal meg halkan, majd Cirelinre néz. Minden rajta múlik most...*
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


nő
Hozzászólások száma : 1439
Age : 39
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 23.

Tituluslista
Titulus: Árnydalnokok Szakvezető
Titulus: Bűbájtan tanár
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2007 8:31 pm

*Rövid ideig gondolkozik. Azért hiába erős 5 embert 7 évvel előre repíteni nem kimondottan egyszerű feladat még neki sem. Végül aztán bólint.* -Rendben, tehát 7 évvel előre. Addigra már biztosan kiderült valami erről a lényről, ha mégsem, hát így jártunk. Kérném, hogy mindenki jöjjön kicsit közelebb, a kapu nem marad túl sokáig nyitva majd. *Koncentrálás közben egészen lelassul a légzése. Neki kell majd utoljára átlépni, addig nyitva kell tartania a kaput. Nekikezd. Halkan kántálni kezd, a többiek számára nem valószínű, hogy ismert szavakat, és kifejezéseket használ. Az alapítóktól nem messze egy ponton vibrálni kezd a levegő, egy apró lyuk jelenik meg, ami egyre csak nő. Épp akkora lesz végül aiz örvénylő időkapu, amibe egy ember befér.* -Menjenek, sokáig nem tudom nyitva tartani. *Mondja egész halk hangon, folyamatosan a kapura koncentrálva.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Herbert V. Hariston
Vendégtanár
Herbert V. Hariston


Férfi
Hozzászólások száma : 278
Age : 58
Localisation : Nyíregyháza
Ismertség :
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lélekölő-hegység Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 01.

Tituluslista
Titulus: Vendégtanár
Titulus:
Ismertség:
Lélekölő-hegység Left_bar_bleue0/0Lélekölő-hegység Empty_bar_bleue  (0/0)

Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2007 8:34 pm

*7 évvel később. Herbert igen kíváncsi mi lesz akkor a szakjával, meg az egész iskolával, ki tudja merre, merre viszi őket a sors. Tovább fülel, majd hallja, hogy az árnydalnokok úrnője elkezd kántálni, és meglátja végre az átjárót is, amibe belép.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lélekölő-hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lélekölő-hegység
Vissza az elejére 
1 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar varázslóképző :: Szurdok :: Külső területek a szigeten túl-
Ugrás: