Nezabar varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar varázslóképző

Bolgár mágusiskola
 
Fórum linkKezdőlapGalleryHírekLegutóbbi képekÓrarendÓrákÚjságRegisztrációBelépésKeresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Mika Alasein
Hóbagoly - Page 2 I_vote_lcapHóbagoly - Page 2 I_voting_barHóbagoly - Page 2 I_vote_rcap 
Cirelin de Sovalon
Hóbagoly - Page 2 I_vote_lcapHóbagoly - Page 2 I_voting_barHóbagoly - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Hóbagoly - Page 2 I_vote_lcapHóbagoly - Page 2 I_voting_barHóbagoly - Page 2 I_vote_rcap 
Anastasia Romanov
Hóbagoly - Page 2 I_vote_lcapHóbagoly - Page 2 I_voting_barHóbagoly - Page 2 I_vote_rcap 
Sentor Mordester
Hóbagoly - Page 2 I_vote_lcapHóbagoly - Page 2 I_voting_barHóbagoly - Page 2 I_vote_rcap 
Jenny Miles
Hóbagoly - Page 2 I_vote_lcapHóbagoly - Page 2 I_voting_barHóbagoly - Page 2 I_vote_rcap 
Irego Kwiatowski
Hóbagoly - Page 2 I_vote_lcapHóbagoly - Page 2 I_voting_barHóbagoly - Page 2 I_vote_rcap 
Vernen Klaio
Hóbagoly - Page 2 I_vote_lcapHóbagoly - Page 2 I_voting_barHóbagoly - Page 2 I_vote_rcap 
Eric Croft
Hóbagoly - Page 2 I_vote_lcapHóbagoly - Page 2 I_voting_barHóbagoly - Page 2 I_vote_rcap 
Szentgyörgyváry Kristóf
Hóbagoly - Page 2 I_vote_lcapHóbagoly - Page 2 I_voting_barHóbagoly - Page 2 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mesélés
Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:18 pm by Cirelin de Sovalon

» HTML Kódok
Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:17 pm by Cirelin de Sovalon

» Játékkereső
Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:10 pm by Kaen el Jericho

» Aligátor
Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 1:38 pm by Blair Nola Murphy

» Udvar
Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2007 2:35 pm by Hana Dentry

» Beszélgetés kötetlenül
Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2007 4:10 pm by Miwako Suspiria

» Tölgyes
Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 9:30 pm by Dorago Deltalo

» Bűbájok Világa - Bűbájtan terem
Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 8:28 pm by Leonard Wyatt

» Parlagi sas
Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 5:19 pm by Igor Volonyev

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 24, 2007 7:23 pm-kor volt itt.

 

 Hóbagoly

Go down 
+15
Hold Kármen Katei
Szentgyörgyváry Kristóf
Masa Petar
Josh Grathen
Dorago Deltalo
Darios Berbatov
Vaszilij Todorov
Feyd Raude
Ann-Tabitha Serenity
Irego Kwiatowski
Ariana Ravenwood
Dolinor Thurassel
Jenny Miles
Villő Vronszkija
Cirelin de Sovalon
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next
SzerzőÜzenet
Jenny Miles
Diák
Jenny Miles


nő
Hozzászólások száma : 1071
Age : 32
Localisation : Debrecen
Ismertség :
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hóbagoly - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hóbagoly - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 18, 2007 9:26 pm

*Visszaér kutyusával a hálójába, még mindig franciául szidva azt, miközben lerak elé egy tányér ételt, amit Jess habzsolva fel is fal. ~Mindig csak a hasadra tudsz gondolni, nem szégyelled magad?! Még Vaszilijt is letámadod ráadásul.~ *Gondolja magában, majd leteszi a kutyát a földre, hogy hagy rohangásszon még a szobában egy kicsit, de az már álmos, úgyhogy kérlelő tekintettel néz rá, hogy megint az ágyában aludhasson. A lány nem akar már megszólalni, így inkább felveszi Jess - t, az ágyához megy, lerakja, majd elmegy zuhanyozni. Miután visszatér, látja, hogy az már alszik, így ő is bebújik a jó meleg takaró alá, melyet bűbáj véd, hogy ne legyen hideg, és pár perc múlva már mélyen alszik ő is, közben egyre feljebb szökik a láza.*
Vissza az elejére Go down
Tania La
Vendég




Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2007 5:32 pm

*Tania felébred és felül az ágyára. nem nagyon van kedve bármit is csinálni. Végül rászánja magát és úgy dönt, hogy kimegy az udvarra és megnézi, van e ott valaki.*
Vissza az elejére Go down
Tania La
Vendég




Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2007 5:53 pm

*Tania jön vissza a hálóba. Nem találkozott senkivel sem, de legalább kimozdult a szobából. Kezdi kicsit egyedül érezni magát, mivel már kb. 2 teljes napja nem találkozott senkivel sem. Még a szobatársait sem látta jóformán egyszer sem. Szóval belép a szobába, bemegy a fürdőszobába és úgy dönt, hogy egy frissítő zuhanyt vesz. Így is tesz. Miután eleget volt már a vízben, kijön, és felveszi a köntösét. Megfésüli és megszárítja vizes haját, majd felvesz egy fekete szoknyát és egy piros toppot. Haja egy picit még vizes de ez nem nagyon érdekli. Körülnéz a szobában majd leül az ágyra. Tetszik neki a szoba. Nem igazán tud egyedül mit csinálni, így csak fésülgeti a haját és várja míg valaki bejön.*
Vissza az elejére Go down
Jenny Miles
Diák
Jenny Miles


nő
Hozzászólások száma : 1071
Age : 32
Localisation : Debrecen
Ismertség :
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hóbagoly - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hóbagoly - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2007 5:59 pm

*Felébred a lány kissé még fáradt és lázas szemekkel, majd mikor a kutyája ugatva követeli az eledelét, ad neki, amit habzsolva be is fal.* ~Mintha nem kaptál volna egy hete kaját.~ *Zsörtölődik magában, majd jobban körülnéz a szobában. Meglátja az egyik szobatársat, akit még nem ismer.* - Szia, én Jenny Miles vagyok, Bestiamester szakos hallgató, az a falánk kis dög pedig a kutyám, Jess. És te ki vagy? *Érdeklődik kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
Tania La
Vendég




Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2007 6:07 pm

*Tania meglátja az ismeretlen lányt és kicsit felcsillan a szeme de úgy hogy a lány ne lássa. Odamegy hozzá és kezet nyújt neki.*
-Szia engem Tania Latunszkijnak hívnak és árnydalnok vagyok.Én vagyok az egyik szobatársad, és az az ágy az enyém, nameg az a szekrény is. Mikor jöttél? Egyébként aranyos a kutyád.*mondja a lánynak de nem mosolyog és közben a szekrényére és az ágyára mutat. Próbál úgy viselkedni mint álltalában. De azért nem akar bunkó lenni, mert azt ő is utálja, ha vele azok.Szóval kezetnyújt a lánynak majd leteszi a fésűét a saját ágyára.*
Vissza az elejére Go down
Jenny Miles
Diák
Jenny Miles


nő
Hozzászólások száma : 1071
Age : 32
Localisation : Debrecen
Ismertség :
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hóbagoly - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hóbagoly - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2007 6:21 pm

*Mikor kezet nyújtanak neki, örömmel elfogadja azt, majd így válaszol.* - Bocsáss meg, amikor érkeztem, nem láttam semmit azon az ágyon, bár biztos ott volt, mert én már akkor hullafáradt voltam. De mindjárt átpakolok egy másik ágyra. *Mondja, közben a pálcájával int egyet, mire minden dolga átrepül egy másik ágyra, és a cuccai a szekrényből a másik szekrénybe kerülnek.* - Szeptember 11 - én érkeztem, Darika úrnőtől kaptam kulcsot. És te honnan érkeztel? Mármint ha nem gond, hogy válaszolj. *Mondja kedvesen moolyogva.*

//Bocsi, fagy az msn, elvileg mindjárt jó lesz.//
Vissza az elejére Go down
Tania La
Vendég




Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2007 6:31 pm

*Tania nem nagyon szeretne válaszolni, mert még nem érzi úgy, hogy olyan a lánnyal a baráti viszonya, hogy máris elkezdje a kis történetét elmondani bárkinek is. Nem valami könnyű neki arról beszélni, hogy mik történtek vele...*
-Bocsi, de még nem nagyon szeretnék erről beszélni. De majd idővel elmondom.*mondja és reméli nem baj, hogy nem válaszol.*
-Neked sem muszáj válaszolnod de ha már te is megkérdezted akkor én is megkérdezem: Honnan jöttél?*kérdi a lánytól mostmár egy kicsit kedvesebb hangnemben mint eddig.*
Vissza az elejére Go down
Jenny Miles
Diák
Jenny Miles


nő
Hozzászólások száma : 1071
Age : 32
Localisation : Debrecen
Ismertség :
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hóbagoly - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hóbagoly - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2007 6:33 pm

- Semmi baj, ebben hasonlítunk, én sem osztom meg akárkivel a történetem, de ha már így megkérdezted: Londonban születtem, de egy éves voltam, mikor átköltöztünk Magyarországra. *Mondja a lánynak.* - És milyen az árnydalnokság? Mesélj!
Vissza az elejére Go down
Tania La
Vendég




Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2007 6:37 pm

*Tania örömmel talán egy kicsi mosollyal is válaszol a kérdésére.*
-Hát nekem nagyon tetszik...még nem nagyon találkoztam bárkivel is...csak egy pár embert ismerek pedig már jó ideje itt vagyok. Tényleg! Te mikor jöttél?*kérdi a lánytól.*
Vissza az elejére Go down
Jenny Miles
Diák
Jenny Miles


nő
Hozzászólások száma : 1071
Age : 32
Localisation : Debrecen
Ismertség :
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hóbagoly - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hóbagoly - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2007 6:40 pm

- És kiket ismersz? Hátha én is ismerek közülök valakit. Én szeptember 11 - én jöttem, Vaszilij Todorovot ismerem, meg egy új lányt, valami Borginyát. Amúgy neked van valamilyen állatod? Remélem, a kutyám nem zavar téged, habár amilyen apró, legtöbbször a zsebemben van, és nem is fog megnőni. Gondolnád, hogy már 6 éves? *Mondja a lánynak.*
Vissza az elejére Go down
Tania La
Vendég




Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2007 6:48 pm

*Tania kicsit fáradt pedig nem is csinált semmi fárasztót.*
- Nekem nincsen állatom és nem zavar egy kicsit sem a kutyusod.Tényleg! Nem gondoltam volna...hát én ismerem Olga Volkovot meg Ericet... meg még egy pár embert, de velük nem találkoztam csak egyszer...*mondja, majd egyszercsak megfájdul a feje.*
-Bocs de szerintem én most egy kicsit ledőlök mert nem tudom, hogy mitől, de elfáradtam.*mondja , majd lefekszik az ágyára és egy pár perc múlva el is alszik...*
Vissza az elejére Go down
Jenny Miles
Diák
Jenny Miles


nő
Hozzászólások száma : 1071
Age : 32
Localisation : Debrecen
Ismertség :
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hóbagoly - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hóbagoly - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2007 6:51 pm

- Au revoir! *Mondja a lánynak már megint franciául, aki már perc múlva alszik is. Ránéz az órájára, és látja, hogy már egy kicsit késésben van, így elgondolkodva néz a kutyusára, hogy magával vigye - e, de mivel tudja, hogy úgy is utána, ezért inkább a zsebébe gyömöszöli, és elindul.*
Vissza az elejére Go down
Jenny Miles
Diák
Jenny Miles


nő
Hozzászólások száma : 1071
Age : 32
Localisation : Debrecen
Ismertség :
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hóbagoly - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hóbagoly - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2007 8:51 pm

*Miután Vaszilijjel együtt elindultak a Füves - kertből, a lány úgy dönt, hogy mégse megy a betegszobába, így egy röpke puszival elköszön a fiútól, aki még megdögönyözi a kutyáját, majd a kezébe adja. A kis döggel lép be a szobába, ahol a délutánról megismert lány alszik az ágyban. Kis mosollyal az arcán figyeli, majd a kutya elé rak egy kis tálkába ételt is italt, közben elmegy zuhanyozni. Mikor visszaér, látja, hogy a tálkában egy morzsa, annyi sem maradt, és Jess néz ártatlanul vissza rá. ~Te kis ördögfajzat, mindig csak a hasadra figyelsz.~ *Gondolja magában, majd hálóingben bedől az ágyba, miközben a pénteki napon gondolkodik, majd felköhög, de a szája elé kapja gyorsan a kezét, nehogy a másik lány felébredjen. A párnára hajtja a fejét, majd szépen lassan elalszik, nem törődve a kutyájával, aki átlájta a helyzetet, és gyorsan felugrik az ágyra, bebújik a lány hasára, és ő is gyorsan elalszik. Így durmolnak reggelig.*
Vissza az elejére Go down
Jenny Miles
Diák
Jenny Miles


nő
Hozzászólások száma : 1071
Age : 32
Localisation : Debrecen
Ismertség :
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hóbagoly - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hóbagoly - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2007 6:43 pm

*Felébred a lány, látja, hogy már csak öt perc van a megbeszélt találkozóig Vaszilijjal, így gyorsan ki is ugrik az ágyból, aminek meg is lesz az eredménye: ráesik a kezére, ami remélhetőleg nem törik el, és a kutya is leeseik az ágyról vinnyogva, mert a lány hasán aludt. Jen franciául elszidja mindennek az ágyat, majd ránéz a kutyára, és őt is elkezdi szidni.* - Te kis ördögfajzat, hogy kerültél te a hasamra? *Kérdezi morcosan, bár választ nem vár. Bemegy a mosdóba, elvégzi a teendőit, majd visszajön, mert hallja, hogy Jess már ugatva követeli a kajáját.* - Mi lenne, ha nem etetnélek meg egyszer? Hm? *Morogva, de odateszi a tálkát a kutyának, aki habzsolva felfalja.* - És most ne szökj utánam! Órára megyek, bár Vaszilij is ott lesz, eléggé tudtára adtad már a szerelmedet. *Mondja, majd egy fehér kötést tesz a karjára, és kilép az ajtón a folyosóra.*
Vissza az elejére Go down
Ariana Ravenwood
Mesélő



Hozzászólások száma : 269
Ismertség :
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hóbagoly - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 17.

Tituluslista
Titulus:
Titulus:
Ismertség:
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hóbagoly - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 21, 2007 7:12 am

*Egy hatalmas szirti sas röppen be a szobába és az alvó Jenny ágyára dob egy levelet.*

Jenny!
Változott a dolog! Ma este ne gyere! Vasárnap délután 14.30-kor várlak, ha látni akarod a szüleid! De ne a régi házatokba gyere, hanem Valdonba, a temetőbe! De egyedül gyere, mert ha nem, akkor halott vagy te is és a kísérőd is!


*Amikor a levelet leejti a lány ágyára, már fordul is és kirepül a szobából, visszatér sötét gazdájához.*
Vissza az elejére Go down
Jenny Miles
Diák
Jenny Miles


nő
Hozzászólások száma : 1071
Age : 32
Localisation : Debrecen
Ismertség :
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hóbagoly - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hóbagoly - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 21, 2007 10:13 pm

*Belép az ünnepély után a szobájába, és észreveszi a levelet, amit küldött neki az a szemét halálfaló. Elolvassa, majd küld egy levelet Vaszilijnak az időpont és helyváltoztatásról. Miután ezzel végzett, ad enni a kutyának, aki nagyon letört, mert ma nem játszott vele a srác. Bemegy a fürdőszobába a hálóingével együtt, majd visszatér, a levelet elzárja az éjjeliszekrényére, majd bebújik az ágyba, és így szól a kutyájához.* - Na, gyere te ördögfajzat, velem alszol. *Mondja, majd a kutya rögtön felugrik, mielőtt a gazdi meggondolhatná magát, majd mindketten alszanak reggelig.*
Vissza az elejére Go down
Tania La
Vendég




Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 23, 2007 9:24 am

*Tania ébredezik. Felül az ágyán és körülnéz, de csak azt a lányt és a kutyáját látja, akit nemrég ismert meg. Mivel ők alszanak, próbál nagyon csendes lenni. Felkel és elmegy zuhanyozni. Miután végzett , fürdőköpenyben odamegy a szekrényéhez és kiválasz egy fekete nadrágot és egy vörös felsőt. Ezeket fel is veszi, majd a hajába teszi az egyik kedvenc hajpántját és leül az ágyára. Nem tud mit csinálni, mivel nem akar senkit sem felébreszteni, viszont kimenni sem akar mert tudja,hogy úgysem találkozik senkivel sem. Ígyhát itt marad a szobában és visszadől az ágyba ,de nem alszik el, csak csendben zenét hallgat.*
Vissza az elejére Go down
Tania La
Vendég




Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 23, 2007 10:13 am

*Tania miután már az összes számot végighallgatta vagy kétszer megunja a zenehallgatást. Elteszi az mp3-ját és visszadől az ágyba. Egy pár perc múlva el is alszik.*
Vissza az elejére Go down
Jenny Miles
Diák
Jenny Miles


nő
Hozzászólások száma : 1071
Age : 32
Localisation : Debrecen
Ismertség :
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hóbagoly - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hóbagoly - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 23, 2007 10:59 am

*Felébred, majd megpillantja azt a lányt, akit nemrég ismert meg. Mivel nem akarja felébreszteni, ezért halkan jár a szobában: lezuhanyzik, felöltözik, megeteti a kutyáját, és átcseréli a karján a kötést. Mikor mindezzel kész van, leül az ágyára, és elkgondolkodik, hogy hogy lesz délután.*
Vissza az elejére Go down
Tania La
Vendég




Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 23, 2007 11:01 am

*Tania felébred és meglátja Jennyt.*
-Szia! Hogy vagy?*kérdi a lánytól és felül az ágyán. Nagyon jól esett neki ez a kis alvás.*
Vissza az elejére Go down
Jenny Miles
Diák
Jenny Miles


nő
Hozzászólások száma : 1071
Age : 32
Localisation : Debrecen
Ismertség :
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hóbagoly - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hóbagoly - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 23, 2007 11:03 am

*Mikor szólnak hozzá, összerezzen, és felpillant, majd meglátja Tania - t, aki most ébredezik.* - Szia, remélem nem én ébresztettelek fel a motoszkálásommal. Én jól vagyok, bár a kezem még fáj. És te?
Vissza az elejére Go down
Tania La
Vendég




Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 23, 2007 11:05 am

*Tania csak most veszi észre,hogy a lánynak be van kötve a keze.*
-Á nem magamtól ébredtem fel.*mondja és megdörzsöli szemeit.*
-Mi történt a kezeddel?*kérdi és figyelmesen várja a választ.*
Vissza az elejére Go down
Jenny Miles
Diák
Jenny Miles


nő
Hozzászólások száma : 1071
Age : 32
Localisation : Debrecen
Ismertség :
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hóbagoly - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hóbagoly - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 23, 2007 11:08 am

*Elpirul a kérdésre, kissé hülyén hangzik majd a válasza.* - Aznap mikor volt a druida ünnepség, öt perccel a kezdés előtt ébredtem fel. Mikor ránéztem az órára, kissé megijedtem, hogy elkések és le is estem az ágyról, pont a kezemre. Ráadásul ezzel fogom a pálcát is. Mutatok valamit! *Felkel az ágyról, majd az éjjeliszekrényén kotorászik, és felvillanyozódva veszi elő az aranyalmáját.* - Tessék, nézd csak meg! Ezt nyertem meg a druida ünnepségen, bár fel kellett érte másznom egy fa tetejére. *Adja a lány kezébe az almát.
Vissza az elejére Go down
Tania La
Vendég




Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 23, 2007 11:12 am

*Tania végighallgatja a lányt ,majd elveszi az aranyalmát és jól megnézi.-
-Ez szép!*jelenti ki. Egyszercsak eszébe ötlik egy szerinte jó ötlet.*
-Nincs kedved mászkálni egy kicsit? *kérdi.*
-Mondjuk az udvaron?*ajánlja fel és feláll az ágyáról.*
Vissza az elejére Go down
Jenny Miles
Diák
Jenny Miles


nő
Hozzászólások száma : 1071
Age : 32
Localisation : Debrecen
Ismertség :
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hóbagoly - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Hóbagoly - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hóbagoly - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 23, 2007 11:14 am

- De, mehetünk! *Villanyozódik fel az ötletre, a kutyát belegyömöszöli a zsebébe.* - Tudod, mindig megérzi a kutyám, ha elmegyek valahova, és ha az nem óra, én meg itt hagyom, akkor mindig kiszökik, és egyszer csak azt veszem észre, hogy nehéz a zsebem. *Mondja a lánynak, magyarázatul a kutyára.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hóbagoly - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hóbagoly   Hóbagoly - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hóbagoly
Vissza az elejére 
2 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar varázslóképző :: Kúria :: Kúria :: Diákok hálókörletei-
Ugrás: